מכון היצוא

מים - אתרים נבחרים

הרחב הכל

אתר המטה לקידום השקעות

+

Directory of Waste Resources on the Web

+

GNET - Global Environment & Technology Foundatio

+

מידע עשיר ועדכני בנושאים כגון טכנולוגיות סביבה חדשניות, תוכניות ממשלתיות לפיתוח טכנולוגיות סביבה, פרויקטים סביבתיים, חדשות סביבתיות וכל נושא אחר בתחום הפעילות של העוסקים בטכנולוגיות סביבה.

United Nations Environment Programme

+

האתר של ארגון האו"ם הסוקר באופן שוטף את פעילות הארגון לשמירת הסביבה. באתר מידע עבור אנשי עסקים העוסקים בתחומי טכנולוגיות הסביבה לגבי תקציבים המופנים לאיזורים שונים בעולם.

האיחוד האירופי - מידע על נושאים סביבתיים

+

אתר משנה של של האתר הרשמי של האיחוד האירופי, העוסק בנושאים סביבתיים. באתר מידע חשוב ועדכני הקשור למדיניות והחלטות האיחוד האירופי בנושאי סביבה. מידע חדשותי בנושאי חקיקה ותקינה, תקציבי פיתוח, מחקרים של טכנולוגיות סביבה.

Green Pages מדריך מסווג

+

מדריך מסווג בינלאומי של חברות וגופים המספקים מוצרים ושרותים בנושאי טכנולוגיות הסביבה. במדריך רשומים מעל ל - 6000 ספקים מ - 140 מדינות. המקור הבינלאומי הגדול והמוביל באינטרנט למציאת נתונים בתחומים הסביבתיים של ספקי מוצרים ושרותים, יעצים הנדסיים, גופים ממשלתיים וציבוריים,מוסדות למחקר ופיתוח, אירועים ותערוכות.

המשרד לאיכות הסביבה

+

האתר הרשמי של המשרד לאיכות הסביבה. מידע עשיר ומגוון בכל תחומי איכות הסביבה בישראל. מדורים חשובים העוסקים בתעשייה ועסקים, חקיקה ותקינה.

טעינה