תעשיות רכב וקבלנות משנה

ענף הרכב במכון היצוא עוקב באופן שוטף אחר מגמות עולמיות בתעשיית הרכב ומסייע לגורמים רבים בתעשייה הישראלית להצליח בחדירה לשוק הרכב הבינלאומי. הענף מסייע כיום ליותר מ 350 חברות, כולל אלו שבהיי טק, יצרנים וספקי משנה.

הענף פועל לחשיפת פיתוחים וחדשנות של יצואנים בענף בישראל על ידי משלחות נכנסות- הזדמנויות עסקיות בין חברות ישראליות רלוונטיות לגורמים הזרים; משלחות של יצואנים לחו"ל; תערוכות וביתנים לאומיים; הפצת מידע עסקי והתכנסות של הנהלה ציבורית לפחות פעמיים בשנה. לאחרונה, הושק קטלוג דיגיטלי של הענף, שישמש ככלי נוח לאיתור חברות ישראליות לפי קטגוריות.  

בנוסף, ישנו שיתוף פעולה ושיח עם יועצי הרכש של יצרני הרכב הפעילים בישראל (בהם החברות פורד, טויוטה, VW, וולוו, ג'נרל מוטורס, דיימלר קרייזלר, רנו ועוד) לאיתור החברות המתאימות להן לצורכי רכש בישראל חברות אלו ישמשו כקבלני משנה וספקי טכנולוגיות איכותיות וליצירת שותפויות אמיתיות ולאורך זמן.

תחומי הרכב והניידות ישתנו באופן דרמטי בעשור הקרוב, כתוצאה מהתקדמות טכנולוגית, שינויים בתקנות ובהתנהגות הצרכנים. שינויים יסודיים אלה יאפשרו לשחקנים חדשים ולמודלים עסקיים לבצע חדירה לשווקים באופן עצמאי. מצב זה הוא אידיאלי עבור חברות ישראליות, בעלות פתרונות יצירתיים שתומכים בשינויים בתעשייה.
 
אף על פי שישראל אינה מייצרת כלי רכב בקנה מידה גדול, בשנים האחרונות היא הפכה למעבדה גלובלית של תחבורה אוטונומית ותחבורה חכמה. החברות הישראליות, הידועות בחדשנותן, מובילות בתחום טכנולוגיות הרכב האוטונומי.

לאחרונה, אנו גם עדים להשקעות גבוהות בחברות בתחום טכנולוגיות הרכב ולהתעניינות גוברת בפתיחת מרכזי פיתוח ומחקר של גורמים בינלאומיים בארץ.

ההתקדמות של ישראל במערכות ניהול תחבורה, ראיית ממוחשבת, שליטה על מערכות קול, זיהוי תנועות הבעה, אבטחת סייבר, שירותים מבוססי מיקום, נְתוּנֵי עָתֵק (big data) ועוד- הופכים את חוויית הנהיגה לחכמה, מהירה, בטוחה ויעילה יותר מבחינה אנרגטית.

אנשי קשר

גיל רידר

מנהל מחלקת בטחון המולדת, סייבר, תעופה וחלל

ארז גולד

מנהל ענף הרכב תחבורה חכמה וערים חכמות

קרין חן

מתאמת שיווק תחליפי דלקים

קאלי ברהני

מתאמת שיווק תחליפי דלקים

לוח אירועים

רשימה
לוח שנה
Magnifier
רשימה
לוח שנה
טעינה

חיפוש אירוע

מאמרים וחדשות

חיפוש מאמרים

סנן מאמרים לפי
טעינה

מכון היצוא