מכון היצוא

המכללה ליצוא ולשיווק בינ"ל

אודות המכללה ליצוא ולשיווק בינ"ל

המכללה ליצוא ולשיווק בינ"ל של מכון היצוא מארגנת ומבצעת מאות ימי עיון, סמינרים, וובינרים וקורסים מדי שנה ועונה על צרכי היצואנים והעוסקים בסחר בינלאומי על ידי הקניית כלים הכרחיים הן בהדרכה בסיסית והן במגוון השתלמויות המקנות העשרת ידע וניסיון. המכללה נותנת לציבור העוסקים ביצוא ובסחר בינלאומי אפשרות להעמיק את לימודיהם ע"י קורסים שיטתיים ברמה אקדמית ופרקטית ולהשלים את הידע המעשי שלהם או את השכלתם בתחומי הניהול, השיווק, מינהל העסקים, תובלה ולוגיסטיקה ופיננסים. 

המכללה ליצוא ולשיווק בינ"ל מארחת מדי שנה אלפי משתלמים – מנכ"לים, מנהלי שיווק, מנהלי יצוא, מנהלי כספים, חשבים, כלכלנים, עובדי יצוא ואנשי בנקאות. יתרונה הגדול של המכללה ליצוא ולשיווק בינ"ל הוא בהיכרותה את קהל היצואנים ובהבנה טובה של צרכיהם תוך שילוב מרצים מקצועיים מהטובים בתחומם בעלי ניסיון פרקטי בשטח.

נושאי ההשתלמויות מגוונים ומכסים תחומים רבים - החל מהנושאים הבסיסיים ביותר של תובלה ושילוח בינלאומי, כללי מכס ואנגלית עסקית, ועד לנושאים המורכבים ביותר של אסטרטגיה שיווקית לחו"ל, eCommerce, אינטרנט, מודיעין עסקי ומאגרי מידע כמקור לאיתור שותפויות והזדמנויות עסקיות ועוד.

המכללה משתפת פעולה בתחומי הדרכה והשתלמויות עם גופים מקצועיים בארץ ובחו"ל  כגון משרדי רו"ח, עו"ד ומשרדי ייעוץ שונים כמו גם מומחי תוכן בתחומים שונים ומגוונים.

המכללה ליצוא ולשיווק בינ"ל פועלת ממשרדי מכון היצוא בתל אביב, באיזורים גיאוגרפים שונים בארץ, בפורמטים וירטואליים ופרונטליים ואף מסייעת לחברות בהפעלת תכניות הדרכה פנים ארגוניות ופיתוח הדרכות וסמינרים ע"פ הצורך.

תוכלו למצוא  באתר המכללה ליצוא ולשיווק בינ"ל, מגוון של קורסים, סדנאות, וובינרים וימי עיון העוסקים בשלל נושאים הקשורים בעולמות הסחר הבינלאומי.

הדרכה פנים מפעלית :

המכללה ליצוא ולשיווק בינ"ל עוסקת גם בהכשרה פנים ארגונית אפקטיבית וייחודית. התכנית גובשה בשיתוף פעולה עם מומחים בתחום הפיתוח העסקי לצורך העשרת הידע של העובדים תוך למידה בסביבת עבודתם. יתרונה של התכנית בכך שהינה מותאמת לצרכי החברה וחוסכת עלויות נסיעה ואובדן שעות עבודה.

מסלולי ההשתלמות הפנים ארגונית של המכללה ליצוא ולשיווק בינ"ל תוכננו בקפידה רבה ע"י טובי המרצים בתחומם, כך שיתאימו לסביבה עסקית גלובלית ותחרותית המשתנה תדיר. השתלמויות אלה יקנו פתרונות לחברה בנושאי ניהול, שיווק, מידע, מימון, תפעול ולוגיסטיקה – כל זאת במטרה להגדיל את המכירות, ליצור הזדמנויות עסקיות בחו"ל, לייעל את תהליכי הייצוא ולהגדיל את הרווחיות.

הדרכה פנים-ארגונית מאפשרת לחברה בניית תכנית הדרכה והעשרה מקצועית כפתרון ייחודי התפור לצרכי החברה, תוך מתן מענה לנושאים ולבעיות הפרקטיות עמם מתמודדת החברה בעסקיה, ובהיערכות למשימות וליעדים עמם מבקשת החברה להתמודד בשנים הקרובות.

בין היתרונות הבולטים של הדרכה פנים ארגונית - העברת מסרים ויצירת שת"פ ברבדים השונים בארגון, הגברה ושיפור השת"פ בין העובדים, שמירה והעברת ידע בארגון, ניצול יעיל של זמן המשאב האנושי ועוד.

ניתן להזמין כל השתלמות המתקיימת ע"י המכללה ליצוא ולשיווק בינ"ל כפעילות פנים ארגונית או ליצור ביחד השתלמות על פי הצרכים של הארגון.

צוות המכללה ליצוא ולשיווק בינ"ל המיומן ישמח לענות על כל שאלה:
03-5142831 או 03-5142845 daphna@export.gov.il

אנשי קשר

דפנה שטרנפלד

סמנכ"ל ומנהלת המכללה ליצוא ולשיווק בינ"ל

אורלי דובדבני

מנהלת אירועים והשתלמויות

טלי יונתן-ונטמן

מנהלת אירועים והשתלמויות

ענת עוז

מנהלת אירועים והשתלמויות

שלי קשנובסקי

מנהלת רכש ואדמינסטרציה

אורית רון

מנהלת אירועים והשתלמויות

לוח אירועים

רשימה
לוח שנה
Magnifier
רשימה
לוח שנה
טעינה

חיפוש אירוע

25-30

אפריל-יוני
2023
לתאריכים המלאים
30
אפריל
יום א'

מגוון קורסי יצוא-יבוא וסחר בינלאומי

ביצוע עסקת מסחר בינ"ל מחייב הכרה עמוקה של נושאים תפעוליים רבים, אשר אינם באים לידי ביטוי בעסקת סחר מקומי. בין נושאים אלה ניתן למנות את ההובלה הבינ"ל; מערכת מסמכים מסועפת; שיטות התשלום הנהוגות; המערכות הממלכתיות במדינות היצוא והיבוא; תהליכי מכס; ביטוח ימי ועוד. העוסקים בתחום חשוב זה נדרשים להיות מקצועיים בתחומם, בעלי בקיאות ושליטה במינוחים, בעלי ידע בתהליכי המסחר הבינ"ל והמסוגלים לטפל בכל השלבים המורכבים של מערכת היצוא- יבוא וסחר בינ"ל. הקורס הינו אינטנסיבי, מקיף ויסודי ומועבר ע"י מרצים מומחים מן השורה הראשונה בתחומם . הקורס מתנהל במכון הישראלי לייצוא ולשיתוף פעולה בינ"ל, גוף ציבורי המתמחה ביצוא ובשיתופי פעולה בינ"ל בו פעילות למעלה מ-1,500 חברות ישראליות העוסקות ביצוא ובסחר בינ"ל.

סוג אירוע

הדרכה

מיקום

תל אביב, כרמיאל, אונליין

לעלויות ופרטים נוספים, אנא צרו קשר

לבקשת מידע נוסף

25-30

אפריל-יוני
2023
לתאריכים המלאים
30
אפריל
יום א'

יצוא יבוא וסחר בינלאומי,אונליין ערב

הקורס יקנה לך ידע בסיסי, עדכני ומעשי בכל הנוגע לתחום היצוא וסחר החוץ.

סוג אירוע

קורס

מיקום

תגית מחיר מחיר האירוע:   1690 ₪

תגית הנחה מחיר לחברי המכון:   1390 ₪

5% הנחה לנרשמים בהרשמה מקוונת באמצעות אתר המכון

לבקשת מידע נוסף

מאמרים וחדשות

חיפוש מאמרים

סנן מאמרים לפי
טעינה