מכון היצוא

המכללה ליצוא ולשיווק בינ"ל

אודות המכללה ליצוא ולשיווק בינ"ל

המכללה ליצוא ולשיווק בינ"ל של מכון היצוא מארגנת ומבצעת מאות ימי עיון, סמינרים, וובינרים וקורסים מדי שנה ועונה על צרכי היצואנים והעוסקים בסחר בינלאומי על ידי הקניית כלים הכרחיים הן בהדרכה בסיסית והן במגוון השתלמויות המקנות העשרת ידע וניסיון. המכללה נותנת לציבור העוסקים ביצוא ובסחר בינלאומי אפשרות להעמיק את לימודיהם ע"י קורסים שיטתיים ברמה אקדמית ופרקטית ולהשלים את הידע המעשי שלהם או את השכלתם בתחומי הניהול, השיווק, מינהל העסקים, תובלה ולוגיסטיקה ופיננסים. 

המכללה ליצוא ולשיווק בינ"ל מארחת מדי שנה אלפי משתלמים – מנכ"לים, מנהלי שיווק, מנהלי יצוא, מנהלי כספים, חשבים, כלכלנים, עובדי יצוא ואנשי בנקאות. יתרונה הגדול של המכללה ליצוא ולשיווק בינ"ל הוא בהיכרותה את קהל היצואנים ובהבנה טובה של צרכיהם תוך שילוב מרצים מקצועיים מהטובים בתחומם בעלי ניסיון פרקטי בשטח.

נושאי ההשתלמויות מגוונים ומכסים תחומים רבים - החל מהנושאים הבסיסיים ביותר של תובלה ושילוח בינלאומי, כללי מכס ואנגלית עסקית, ועד לנושאים המורכבים ביותר של אסטרטגיה שיווקית לחו"ל, eCommerce, אינטרנט, מודיעין עסקי ומאגרי מידע כמקור לאיתור שותפויות והזדמנויות עסקיות ועוד.

המכללה משתפת פעולה בתחומי הדרכה והשתלמויות עם גופים מקצועיים בארץ ובחו"ל  כגון משרדי רו"ח, עו"ד ומשרדי ייעוץ שונים כמו גם מומחי תוכן בתחומים שונים ומגוונים.

המכללה ליצוא ולשיווק בינ"ל פועלת ממשרדי מכון היצוא בתל אביב, באיזורים גיאוגרפים שונים בארץ, בפורמטים וירטואליים ופרונטליים ואף מסייעת לחברות בהפעלת תכניות הדרכה פנים ארגוניות ופיתוח הדרכות וסמינרים ע"פ הצורך.

תוכלו למצוא  באתר המכללה ליצוא ולשיווק בינ"ל, מגוון של קורסים, סדנאות, וובינרים וימי עיון העוסקים בשלל נושאים הקשורים בעולמות הסחר הבינלאומי.

הדרכה פנים מפעלית :

המכללה ליצוא ולשיווק בינ"ל עוסקת גם בהכשרה פנים ארגונית אפקטיבית וייחודית. התכנית גובשה בשיתוף פעולה עם מומחים בתחום הפיתוח העסקי לצורך העשרת הידע של העובדים תוך למידה בסביבת עבודתם. יתרונה של התכנית בכך שהינה מותאמת לצרכי החברה וחוסכת עלויות נסיעה ואובדן שעות עבודה.

מסלולי ההשתלמות הפנים ארגונית של המכללה ליצוא ולשיווק בינ"ל תוכננו בקפידה רבה ע"י טובי המרצים בתחומם, כך שיתאימו לסביבה עסקית גלובלית ותחרותית המשתנה תדיר. השתלמויות אלה יקנו פתרונות לחברה בנושאי ניהול, שיווק, מידע, מימון, תפעול ולוגיסטיקה – כל זאת במטרה להגדיל את המכירות, ליצור הזדמנויות עסקיות בחו"ל, לייעל את תהליכי הייצוא ולהגדיל את הרווחיות.

הדרכה פנים-ארגונית מאפשרת לחברה בניית תכנית הדרכה והעשרה מקצועית כפתרון ייחודי התפור לצרכי החברה, תוך מתן מענה לנושאים ולבעיות הפרקטיות עמם מתמודדת החברה בעסקיה, ובהיערכות למשימות וליעדים עמם מבקשת החברה להתמודד בשנים הקרובות.

בין היתרונות הבולטים של הדרכה פנים ארגונית - העברת מסרים ויצירת שת"פ ברבדים השונים בארגון, הגברה ושיפור השת"פ בין העובדים, שמירה והעברת ידע בארגון, ניצול יעיל של זמן המשאב האנושי ועוד.

ניתן להזמין כל השתלמות המתקיימת ע"י המכללה ליצוא ולשיווק בינ"ל כפעילות פנים ארגונית או ליצור ביחד השתלמות על פי הצרכים של הארגון.

צוות המכללה ליצוא ולשיווק בינ"ל המיומן ישמח לענות על כל שאלה:
03-5142831 או 03-5142845 daphna@export.gov.il

אנשי קשר

דפנה שטרנפלד

סמנכ"ל ומנהלת המכללה ליצוא ולשיווק בינ"ל

אורלי דובדבני

מנהלת אירועים והשתלמויות

טלי יונתן-ונטמן

מנהלת אירועים והשתלמויות

אוקסנה סימונוב

מנהלת קורסים וקשרי לקוחות

ענת עוז

מנהלת אירועים והשתלמויות

שלי קשנובסקי

מנהלת רכש ואדמינסטרציה

לוח אירועים

רשימה
לוח שנה
Magnifier
רשימה
לוח שנה
טעינה

חיפוש אירוע

13

אוקטובר
2020
לתאריכים המלאים
13
אוקטובר
יום ג'

מפגש אונליין - לוגיסטיקה בעולם המסחר האלקטרוני

האתגר העיקרי של יצואנים אשר מוכרים OnLine הוא ההיבט הלוגיסטי: כיצד לנהל מחסנים קדמיים באופן נכון? מה הדרך הכי מהירה וזולה לשלוח ללקוח מאירופה? האם האריזה הרגילה שלנו מותאמת ל OnLine? וכמובן טיפים לניהול שרשרת אספקה איכותית עבור לקוחות eCommerce.

סוג אירוע

הדרכה

מיקום

וירטואלי

תגית מחיר מחיר האירוע:   220 ₪

תגית הנחה מחיר לחברי המכון:   150 ₪

5% הנחה לנרשמים בהרשמה מקוונת באמצעות אתר המכון

הרשמה מקוונת

15

אוקטובר
2020
לתאריכים המלאים
15
אוקטובר
יום ה'

וובינר: מודעות עובדים לסכנות ברשת - טיפים למנהלים לשמירה על המידע הארגוני

בוובינר הקרוב נסקור את הסכנות אליהן העובדים נדרשים להיות מודעים, ונציג דרכי התמודדות עם הסכנות הללו.

סוג אירוע

וובינר

מיקום

וירטואלי

תגית מחיר מחיר האירוע:   חינם

לעלויות ופרטים נוספים, אנא צרו קשר

הרשמה מקוונת

מאמרים וחדשות

חיפוש מאמרים

סנן מאמרים לפי
טעינה