מכון היצוא

המומחים שלנו - יצוא מקוון

מוביל עסקים במסחר הדיגיטלי במגוון רחב של קטגוריות ותחומים. המוטו הוא לחדש ולמקד, לבצע ולמדוד תוך כדי יצירת בידול וערך תמידי. מונחה ביצועים עסקיים ותוצאות המתבססים על אפיון מוצר נכון לאונליין, מחקר זירת התחרות, אסטרטגיית תמחור נבונה ומיצוב לקהל יעד מוגדר במדויק.

פרטים נוספים

דביר כהן, יליד 75, נשוי + 3 גר בראשון לציון. דביר, פריק אמיתי של מחשבים ולו מעל 30 שנות ניסיון בעולם זה, מתוכם מעל 12 שנים בתחום האי-קומרס. בשנת 1982 היה ממקימי ה- BBS - Thejoker וכיכב ב- A-List.

פרטים נוספים

טליה גרטמן M.A, עוסקת מזה 15 שנה בשיווק דיגיטלי על כל היבטיו (SEO, SEM, Social Media, Amazon, eBay, YouTube ועוד) מסייעת לבניית תוכניות שיווק באינטרנט המשתלבות עם אסטרטגיות השיווק של החברה ומייעצת לעסקים הפונים לשוק הבינלאומי.

פרטים נוספים

מרצה ומייעץ לעסקים בעולם זירות המסחר האלקטרוני: אמזון, איביי, מחקרי שוק און ליין, בחירה נכונה וממוקדת מטרה של ערוצי מכירה באינטרנט.

פרטים נוספים

יועץ בתחום המסחר האלקטרוני eCommerce. מרצה ומייעץ לעסקים בעולם זירות המסחר האלקטרוני: אמזון, איביי, מחקרי שוק און ליין, בחירה נכונה וממוקדת מטרה של ערוצי מכירה באינטרנט.

פרטים נוספים

בעל נסיון מוכח של מעל ל-12 שנים בניהול מערכי מכירות וירטואליים ופיתוח מותגים בינלאומיים.

פרטים נוספים

אוריאל מצליח, מומחה למסחר אלקטרוני ולקניית מדיה. ניסיון של למעלה מ 12 שנה בשיווק דיגיטלי. בעלים של בית ספר למסחר אלקטרוני וחברת שיווק איקומרס. מנהל מאות מוצרים בפלטפורמות איביי, אמזון וחנויות עצמאיות.

פרטים נוספים
טעינה
טעינה

אירוע השבוע

אירוע השבוע