מכון היצוא

מובייל

תעשיית המובייל הישראלית מפותחת מאד ומורכבת ממגוון גדול של חברות, המתמחות בתחומים שונים: טכנולוגיות G4 ו-G5 (תוכנה וחומרה); שבבים מתקדמים (תעשייה 4.0, הבית החכם ועוד); פתרונות ביג דאטה, פתרונות אינטגרציה ועיצוב תוכנה.

ענקיות הייטק גלובליות רבות כבר זיהו את הפוטנציאל האדיר הטמון בכוח האדם ובטכנולוגיה המקומיים בישראל, כמוקד לחדשנות ויצירתיות. כך, לא מעט חברות ישראליות נרכשו בידי חברות זרות, ונפתחו כאן מרכזי פיתוח של ענקיות כגון גוגל, אפל, סמסונג, מיקרוסופט ועוד.

הענקיות הגלובליות מחפשות פתרונות בישראל
ההתרחבות הגוברת של רשתות סלולריות מהדור הרביעי (G4), וכן גידול בשוק "האינטרנט של הדברים", מביאה את היצרניות והמפעילות בתחום לחפש דרכים חדשות לבדל את המוצרים שלהן, להעניק להם את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בשוק ולהגדיל את הרווחים. לשם כך, פונות רבות מהן לישראל.

במכון היצוא מנצלים את העניין הגובר והולך בתעשייה המקומית כדי לחשוף את החברות הישראליות לעולם, להציג את המוצרים והשירותים החדשניים שלהן בשווקים חדשים, וליצור עבורן עוד ועוד הזדמנויות עסקיות ואפשרויות להתרחב – כאחד מעמודי התווך של תעשיית ההייטק העולמית.

דרכי הפעולה העיקריות
ענף המובייל במכון היצוא מייצג כלמעלה מ- 150 חברות ומעודד את התעשייה הישראלית בשלל דרכים, הן באמצעות סיוע בהכנת תוכנית עסקית, הן בבניית פלטפורמה ליצירת הזדמנויות עסקיות ברחבי העולם, הן במענה וליווי מותאם אישית לצרכים של כל חברה וחברה, הן בסיוע בנקודות הממשק בין התעשייה לגופי הממשלה והן באמצעות אספקת גישה למאגר מידע נרחב בתחום.

אנשי קשר

מיקי אדמון

מנהל מחלקת הייטק

קראל אמיתי

מנהל ענף מובייל

ליאורה בזרסקי

מתאמת שיווק ענף המובייל

לוח אירועים

רשימה
לוח שנה
Magnifier
רשימה
לוח שנה
טעינה

חיפוש אירוע

25-28

פברואר
2019
לתאריכים המלאים
25
פברואר
יום ב'

תערוכת MWC Barcelona 2019

תערוכת MWC הינה תערוכת התקשורת הגדולה והחשובה ביותר בעולם בתחום המובייל המציגים בה כל הטכנולוגיות והפיתוחים החדשים בתחום.

סוג אירוע

תערוכה

מיקום

Fira Grand Via Hall NO. 5, Barcelona

לעלויות ופרטים נוספים, אנא צרו קשר

לבקשת מידע נוסף

18-20

יוני
2019
לתאריכים המלאים
18
יוני
יום ג'

תערוכת CommunicAsia 2019

תערוכת CommunicAsia נערכת זו השנה ה-29, התערוכה הגדולה והמקיפה מסוגה בסינגפור וארצות אסיה בתחום התקשורת אשר שמה דגש על תחום ה- ICT – Information and Communication Technologies ונותנת לכם את ההזדמנות לפרוץ לשוק האסייתי.

סוג אירוע

תערוכה

מיקום

מרכז הכנסים Marina Bay Sands

לעלויות ופרטים נוספים, אנא צרו קשר

לבקשת מידע נוסף

מאמרים וחדשות

חיפוש מאמרים

סנן מאמרים לפי

MWC 2019 - המשקפיים שיעזרו לטכנאי לאתר תקלות - ידיעות אחרונות, 20.2.19

לקראת תערוכת MWC 2019 - המשקפיים שיעזרו לטכנאי לאתר תקלות - ידיעות אחרונות, 20.2.19

קרא עוד

הדור הבא בשירות: לא עוד המתנה לטכנאי

חברת TechSee פיתחה שירות ענן שמאפשר ללקוח, שחווה תקלה טכנית, לקבל שירות מיידי על ידי זיהוי של כל המכשירים מרחוק והסדרה של פעילותם אונליין.

קרא עוד

רודשואו מפעילים ואינטגרטורים בתאילנד וויאטנם 8.10.18

רודשואו מפעילים ואינטגרטורים בתאילנד-ויאטנם. מאירועי אמש, ביקור ב- AIS, המפעיל הגדול בתאילנד עם למעלה מ- 40 מיליון משתמשים בנוכחות 150 עובדי החברה שהמשיך בסמינר עסקי בהשתתפות מעל 70 גורמים עסקיים.

קרא עוד

AfricaCom 13.11.18

אחת התערוכות החשובות בעולם בתחום מערכות תקשורת. קהל מקצועי המגיע לתערוכה: מפעילים סלולאריים, ספקי שירותי אינטרנט, רגולטורים, סוכנים ומפיצים. עיקר המבקרים בתערוכה מאפריקה. מכון היצוא vקים השנה בתערוכה ביתן לאומי.

קרא עוד

יו"ר מכון היצוא נשא דברים בועידת המובייל של כלכליסט

ב-29.10 השתתפו מנהלי מכון היצוא ועובדיו בועידת הדיגיטל השנתית של העיתון כלכליסט. במהלך האירוע נשא מר אדיב ברוך נאום בו ניתח מצב הענפים היום

קרא עוד
טעינה

אירוע השבוע