מכון היצוא

תקינה ורגולציה בינלאומית

ב-20 בדצמבר 2020 נכנס לתוקף תקן 62368-1 IEC בטיחות חשמלית של ציוד אלקטרוני בתחום אודיו וידאו ותקשורת המידע.

פרטים נוספים

ניתן לחלק את הדרישות הרגולטוריות למספר קבוצות עיקריות: - דרישות בטיחותיות - דרישות אקולוגיות (איכות הסביבה ) - דרישות סניטריות (בריאות הציבור) - דרישות פונקציונליות (תקני מוצר) הדרישות הרגולטוריות באירופה הדרישות הרגולטוריות של השוק האירופי המשותף מבוססות על דירקטיבות ותקנים. מוצר העומד בכל הדרישות של הדירקטיבות והתקנים החלים עליו, מסומן ב CE MARK ויכול להיכנס ולנוע חופשי בכל מדינות השוק המשותף.

פרטים נוספים

The CE marking is the visible symbol showing that the manufacturer has taken all necessary measures to ensure that the product complies with the applicable safety legislation

פרטים נוספים

סימון CE, בדיקת התאמת המוצר, תיק טכני של מוצר, הצהרת היצרן ועוד

פרטים נוספים
טעינה

מידע וסקירות

הנהלת המכס, רשות המיסים, מודיעה כי כל אישורי "יצואן מאושר" שתוקפם פג מה – 1 בפברואר והלאה, מוארך תוקפם עד ל – 31/12/2020 או עד להודעה חדשה.

פרטים נוספים

"לאור השינויים שחלו בדואר (סגירת יחידות המכס בדואר חיפה, ירושלים, אילת ותל אביב, ופתיחת המרלו"ג של הדואר במודיעין) הוחלט כי נושא הדואר ירוכז במלואו בבית מכס מרכז.

פרטים נוספים

הליך הייצוא של מוצרים מכל סוג שהוא מחייב את אריזתם באופן שיגיעו ללקוח בחו"ל ברמת האיכות המירבית, ברמת הדרישות של יעד הייצוא ובמחיר הזול ביותר ליצואן.

פרטים נוספים

מאמר זה דן בעלויות הובלה באניות מכולה בלבד. אניות המכולות (Container Ship) הן אניות אשר בנויות תאים תאים (slots) אשר בהם מאוחסנות מכולות בגדלים קבועים. אניות אלה מיועדות להובלת מטענים אשר מתאימים להאחדה בתוך מכולות. יתרונות השימוש באניות אלה הוא קיצור זמן השהיה של האנייה בנמל והוזלה כל ההוצאות הקשורות בכך, יכולת של הגעה עד לבית היצואן ו/או היבואן והענקת הגנה גבוהה יחסית למטען מפני פגיעה בעת השינוע וההובלה.

פרטים נוספים

הכללים הידועים כ-Incoterms®2010 אשר פותחו על ידי לשכת המסחר בינלאומית (ICC). כללים אלה המצויים בשימוש משנות השלושים של המאה הקודמת הוכרו על ידי היצואנים והיבואנים אשר חיפשו הגדרות ברורות באשר לזכויותיהם וחובותיהם בעת עיסוקם בסחר הבינלאומי.

פרטים נוספים
טעינה
טעינה