מכון היצוא

נושאים שכדאי לדעת

'מודל החמש' יעזור לכם להגשים את המטרה: חמש החלטות שצריך לקבל ברמה הארגונית וחמישה דברים שכל עסק חייב לשאול את עצמו לפני המעבר למכירות און ליין

פרטים נוספים

מכירה לצרכן באינטרנט: מי בכלל צריך את זה?

פרטים נוספים

כל מה שחשוב לדעת ולהבין בעולם המסחר האלקטרוני

פרטים נוספים

החוק לעידוד השקעות הון מהווה אמצעי מרכזי במדיניות התיעוש והצמיחה הכלכלית של מדינת ישראל ולשם כך מעניק החוק הטבות מגוונות לחברות תעשיה והיי-טק, שתכליתן להגשים את מטרות חוק בפיתוח כושר הייצור של המשק, שיפור יכולתו של המגזר העסקי להתמודד בתנאי תחרות בשווקים בינלאומיים וביצירת מקומות עבודה חדשים.

פרטים נוספים

כמה פעמים שמעתם את המשפט "קניתי עם ביטוח"? כמה פעמים חשבתם מה אומר המשפט הזה והאם יש לו משמעות מעבר לעובדה הפשוטה – הטובין נקנו בחו"ל והביטוח נעשה ע"י הספק ?

פרטים נוספים

רוב האנשים סבורים, במידה רבה של הגיון, שאם הם שילמו עבור עבודה מסוימת, הזכויות בתוצרי העבודה הם שלהם. מדובר בטעות רווחת שיכולה לגרום להפסדים ניכרים!

פרטים נוספים

העניין באפריקה ובהזדמנויות הכלכליות הטמונות בה הולך וגובר, הן בידי חברות ישראליות והן בידי חברות מערביות וכמובן מתחרים מהודו וסין. מדינות רבות באפריקה חוות התעוררות כלכלית לאחר עשור של עליות במחירי הסחורות, סיום קונפליקטים שונים ביבשת וצורך אדיר בצימצום פערי תשתיות (תקשורת ניידת, כבישים, מים, אנרגיה רגילה ותחליפית, בניה ומרכזי מסחר ועוד ועוד).7 מ 10 המדינות הצומחות המהירות ביותר בעולם בשנים הקרובות נמצאות באפריקה.

פרטים נוספים
טעינה
טעינה