תוצרת טרייה ויין

שרים בין-לאומיים ענפים, בצד פתרונות מעשיים וחדשניים, מאפשרים לענף לפתוח את הדלתות הנכונות עבור החברות הישראליות ולמצב אותן כראוי בשווקים בחו"ל. יתרונותיו של הענף סייעו להצלחת חברות ישראליות רבות בחו"ל.

מטרתנו ליצור הזדמנויות עסקיות עבור החברות הישראליות על מנת להגדיל את הייצוא ולהרחיב את השווקים בהם הם פועלות. בנוסף, חשיפת מוצרים ישראליים בפני גורמים שונים מסייעת להגברת המודעות למוצרים ישראליים איכותיים.

כל הסיבות להצטרף לענף תוצרת טריה ויין
ישנן הרבה סיבות להצטרף כחברים במכון היצוא, אולם רצינו לספר לכם על המשמעות בלהיות חברים בענף תוצרת טריה ויין, להיות חלק מהבית שנמצא בענף. לנוחותכם, מנינו כמה נקודות מרכזיות, וכל אלו מגיעות  בנוסף לשירותים האחרים שמקבלים חברי מכון היצוא.הענף כפלטפורמה ליצירת הזדמנויות עסקיות ברחבי העולם – הפעילות בענף הינה מגוונת, רחבת אופקים, ושמה לעצמה למטרה לתת מענה למגוון התחומים הקיימים בתוך עולמות המזון הטרי והמשקאות האלכוהוליים על נגזורתיהם השונות. לצוות הענף, כמו גם לשאר אנשי המקצוע הפועלים במכון, ישנם קשרים עם גורמים רבים ברחבי העולם, המסייעים להציב את היצואנים הישראליים בקדמת הבמה הבינלאומית.

יחס אישי זה הכי – בית, כמו בית, הוא מקום של משפחה, של יחס חם, אדיב ומקצועי, ומענה המותאם אישית לצרכי החברה. הידע המקצועי המצטבר בענף, הינו בראש ובראשונה לגבי השווקים השונים בעולם וצרכיהם, כך גם נוכל לכוון אתכם לשוק המדויק והנכון ביותר עבורכם. 

ידע זה כוח – בסיוע יחידת המידע במכון היצוא, בידינו קשת רחבה של מאמרים, סקרים, מחקרי שוק ועוד, המותאמים באופן מיוחד לתחומים השונים. חושבים לשווק לשוק חדש? מעוניינים להעמיק את המכירות בשוק הקיים? – יש לנו הרבה מאוד מידע בשבילכם. 

בענף התוצרת הטריה והיין ישנו ליווי צמוד הכולל הדרכה מקיפה. בין אם אתם חברה עם רעיון בלבד, או חברה עם מוצר קיים, הענף עומד לרשותכם – מלווה, מדריך ומייעץ לאורך כל הדרך.  המסע שלכם הוא המסע שלנו, ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו.

חשיפה ללקוחות מקצועיים בחו"ל – הענף פועל ללא הרף על מנת לחשוף את התעשייה הישראלית בכל במה אפשרית. רשתות, מפיצים, קניינים או כל גורם בעל השפעה אחר – אנחנו כאן כדי לחשוף אותם לחדשנות וליצירתיות הישראלית. אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו, לקחת חלק ולהיות חלק מענף תוצרת טרייה ויין.

יערה שמעוני, מנהלת ענף תוצרת טריה ויין ואלונה טריואקס, מתאמת השיווק של הענף.

אנשי קשר

יערה שמעוני

מנהלת ענף תוצרת טרייה ויין

אלונה טריואקס

מתאמת שיווק בחטיבת מוצרי צריכה

לוח אירועים

רשימה
לוח שנה
Magnifier
רשימה
לוח שנה
טעינה

חיפוש אירוע

27-30

ספטמבר
2018
לתאריכים המלאים
27
ספטמבר
יום ה'

משלחת יצואנים לפולין - תוצרת טרייה

מכון היצוא והנספחות של משרד הכלכלה בורשה שמחים להזמין אתכם להצטרף למשלחת יוצאת לפולין, בתאריכים 26-27, ספטמבר 2018.

סוג אירוע

משלחת

מיקום

Poland

תגית מחיר מחיר האירוע:   2200 ₪

תגית הנחה מחיר לחברי המכון:   1100 ₪

5% הנחה לנרשמים בהרשמה מקוונת באמצעות אתר המכון

לבקשת מידע נוסף

18-20

אוקטובר
2018
לתאריכים המלאים
18
אוקטובר
יום ה'

משלחת לתערוכת PMA - Fresh Summit 2018 בארה"ב

סוג אירוע

משלחת

מיקום

Orlando, פלורידה, ארצות הברית

תגית מחיר מחיר האירוע:   4500 ₪

תגית הנחה מחיר לחברי המכון:   2000 ₪

5% הנחה לנרשמים בהרשמה מקוונת באמצעות אתר המכון

הרשמה מקוונת

מאמרים וחדשות

חיפוש מאמרים

סנן מאמרים לפי

השבוע בענף היין 132: נשים חזקות – יערה שמעוני וענת לוי, וכנס משעמם - פודיס, 8.6.18

שבוע מאוד מעניין עבר על תעשיית היין הישראלית, שלא שוקטת לרגע. מכון היצוא עם מיזם חדש שמוליד בין היתר את האישה הכי חזקה בענף היין, יקב רמת הגולן חושף את הפעילות הסודית של ענת לוי, וכמובן המפגש השנתי בתל חי

קרא עוד
טעינה

תערוכת החודש