פודטק

במהלך שני העשורים האחרונים, עמדו חברות ישראליות בחוד החנית של החדשנות בתעשיות מוצרי הבריאות ואיכות החיים, וקידמו את צמיחתו של שוק זה, ששוויו נאמד ב-770 מיליארד דולר. פלחי שוק דינאמי זה כוללים ויטמינים ומינרלים, צמחי מרפא ותרופות מצמחים, תזונת ספורט, מוצרים טבעיים ואורגניים ומזונות פונקציונאליים - וחברות ישראליות חדשניות פעילות בכל המגזרים הללו.

המגמות הגלובאליות המניעות את השוק הן הצורך לספק מזון לעוד 1.2 מיליארד איש עד שנת 2030, האוכלוסייה המזדקנת במדינות המפותחות, הבנה טובה יותר של חשיבות התזונה ודיאטות הרזייה והשפעתן על בריאות הציבור, ומודעות וביקוש מוגברים מצד הצרכנים. חשיבה יצירתית וטכנולוגיה מתקדמת - שני מאפיינים המצויים בשפע בישראל - הם המפתח למתן מענה הולם למגמות על גלובאליות אלו.

חברות ישראליות מושכות עניין רב בכל רחבי העולם. מהשדה ועד לצלחת, הן מציעות שפע של פתרונות בריאות ואיכות חיים חדשניים, ממותגי מזון ועד למרכיבי מזון, מחומרי טעם וריח ועד למערכות אספקת אבות מזון חדשניים ומתקדמים להבטחת תועלות בריאותיות חשובות.

בעקבות גישת "החשיבה מחוץ לקופסה" הרווחת בישראל, נוצרה בה סביבה דינאמית ומשגשגת של חוקרים, יזמים והון היוצרים שוב ושוב טכנולוגיות ורעיונות עסקיים חדשים ומתקדמים. אנרגיה יצירתית זו הובילה להתפתחותן של חברות ישראליות רבות המספקות טכנולוגיות, שירותים ומוצרים לתעשיית מוצרי הבריאות ואיכות החיים.

מכון היצוא עומד לרשות החברות הישראליות על מנת לממש את הפוטנציאל הגלום בהן. המכון מזמין אתכם לגלות את הכלים העומדים לרשותכם בתחום הפודטק ולקבל נקודת זינוק משמעותית לעשיית עסקים מעבר לים.

 

אנשי קשר

סהר יזדנפור

ראש תחום פודטק

לוח אירועים

רשימה
לוח שנה
Magnifier
רשימה
לוח שנה
טעינה

חיפוש אירוע

27-29

נובמבר
2018
לתאריכים המלאים
27
נובמבר
יום ג'

משלחת יוצאת לכנס Agri-Food Innovation week 27-29/11/18 , סינגפור

סוג אירוע

משלחת

מיקום

סינגפור

לעלויות ופרטים נוספים, אנא צרו קשר

לבקשת מידע נוסף

מאמרים וחדשות

חיפוש מאמרים

סנן מאמרים לפי

צובעים את המדבר באדום וירוק - YNET, ה-11.3.18

אצות מייצרות את כמעט כל רכיבי התזונה הנדרשים לקיום האדם, אך למרות הפוטנציאל האדיר לא הושקע בזה די בשל מגבלות טכנולוגיות וכלכליות. אלגטק - חברה ישראלית הצליחה להתגבר על הקשיים והקימה מפעל לייצור אצות מיקרוסקופיות בלב הערבה הנחשבת כיום לאחת מהחברות המתקדמות והחדשניות בעולם. סיפור הצלחה ישראלי.

קרא עוד

בגרמניה מחפשים שת"פים ישראליים - YNET, ה-8.3.18

רשתות בינלאומיות מחפשות חדשנות בתעשיית הפודטק הישראלית. בכנס שיקיים מכון היצוא בקרוב יוצגו גישות ותעשיות חדשניות בתחום המזון, שיכולות לחולל מהפכה. "אנחנו מחפשים שת"פים ישראליים. ללקוחות יש רעב לצרכנות מזון בהיבט התרבותי", אומר נציג רשת המרכולים EDEKA בגרמניה.

קרא עוד

"צריכים להמציא את עצמנו מחדש" - YNET, ה-5.12.17

לנסות, להעז ולחשוב באופן מאד מקורי, לייצר משהו חדש ובלי לבזבז זמן. לקראת כנס מוצרי הצריכה של מכון היצוא שיתקיים בשבוע הבא בתל אביב, ד"ר אייל דורון מסביר מה צריך לעשות וכיצד לחשוב כדי להישאר תמיד רלוונטיים בעולם העסקים. "העולם החדש הגיע, אין אפשרות להמתין עוד לדברים. צריך לעשות ולחדש כל הזמן"

קרא עוד

היצוא למדינות האסיאתיות עולה שלב - YNET, ה-3.5.17

הבוקר נפגשו בירושלים שר הכלכלה והתעשייה, אלי כהן, עם מקבילו היפני, השר הירושיגה סקו, והשניים חתמו על הסכמים לחיזוק הקשרים הכלכליים בין ישראל ליפן. במסגרת ההסכם יוקם בקרוב מרכז סייבר ישראלי ביפן. בנוסף, בשבוע שעבר יצאה משלחת ראשונה, המונה 11 חברות בתחום המזון לחשוף את מגוון מוצרי המטבח הישראלי בפני שפים מקומיים, קניינים וחברות בתחום המזון ביפן ובקוריאה.

קרא עוד

לא רק חומוס - תעשיית המזון הישראלית פורצת לעולם - YNET, ה-28.3.17

קרוב ל-200 חברות ומובילי דעה מהארץ ומהעולם השתתפו השבוע בכנס ההייטק של האוכל הישראלי - הפוד-טק, ביוזמת מכון היצוא. "העתיד, הביטחון, ביטחון המזון של מדינת ישראל וגם בעולם כולו בנוי על הקידמה ועל החדשנות בנושא המזון". איך מוכרים אוכל ישראלי בחו"ל? קבלו כמה טיפים.

קרא עוד

מעדן ישראלי בריא: חלבון מחגבים - ynet, ה-5.1.17

אבקת יין ללא אלכוהול, סידן משלד סרטנים, חלבון מחגבים ועוד. השבוע התקיים בתל אביב אירוע "יצוא על הבר", ביוזמת מכון היצוא ו-wize - בו חברות ישראליות הציגו את הפיתוחים הכי חמים בתעשיית המזון הישראלי שכבר מיוצאים לעולם. היינו שם.

קרא עוד

פודטק: לעשות שינוי אמיתי בענף המזון - YNET, ה-26.12.16

בעולם שבו מלאי המזון הולך ומידלדל ומאידך בעיות ההשמנה צוברות תאוצה יש צורך למצוא פתרונות חדשניים. ההשקעה בסטארט-אפים קטנים היא אחת הדרכים לעשות זאת. קבלו הצצה לחברות שמנסות לשנות לנו את הרגלי התזונה, לפתח חלבונים שלא מן החי ולהגן עלינו מסלמונלה

קרא עוד

מכון היצוא לחקלאים: העתיד נמצא במזונות על, גלובס, 20.1.16

מכון היצוא לחקלאים: העתיד נמצא במזונות על, גלובס, 20.1.16

קרא עוד
טעינה

תערוכת החודש