מכון היצוא

פודקאסט: הבנקים החדשים - הטכנולוגיות שישנו את פני העולם הפיננסי

לוח שנה
Outlook Google (online)

18

אוגוסט
2020
לתאריכים המלאים
18
אוגוסט
יום ג'

סוג אירוע

סמינר

ענפים

פינטק

קוד אירוע

60418

מיקום

וירטואלי

לעלויות ופרטים נוספים, אנא צרו קשר

לבקשת מידע נוסף

הבנקים החדשים: הטכנולוגיות שישנו את פני העולם הפיננסי

הרחב הכל

"מייצאים חדשנות ישראלית", סדרת הפודקאסטים של מכון היצוא

+

"מייצאים חדשנות ישראלית", סדרת הפודקאסטים של מכון היצוא, תעסוק בכל פרק בטכנולוגיות הישראליות במגוון תחומים אשר מספקות פתרונות לאתגרים ברחבי העולם. בשילוב ראיונות עם אנשי התעשייה הישראלית, נציג את הסיפורים של מי שכבר כבשו את השוק הבינלאומי ואת המגמות והאתגרים בענפי יצוא שונים, מסייבר, פודטק, אגרו טכנולוגיה, פינטק ועוד. וכמובן נדון במגוון הכלים והזדמנויות העסקיות הזמינות לחברות ישראליות.

העולם הפיננסי, בנקאות, ביטוח ועוד, משתנה ללא הרף. כללי המשחק השתנו, טכנולוגיות חדשות מחליפות את המסורתיות, יש מי שמשתף פעולה עם הגופים הפיננסים הגדולים ויש מי שמתחרה בו. מה עתידו של המזומן? אלו שיטות תשלום חדשות צפויות לחליף את השיטות המסורתיות? כיצד ענקיות כגון פייסבוק צפויות להשתלב במשחק הפיננסי? את התשובות לכל זה ועוד תקבלו במפגש המרתק.

הערב יתקיים ביום שלישי 18.8 בשעה 19:00 בדיוק.
הכניסה חופשית (אונליין) ברישום מראש >>> https://bit.ly/301FIwe
לאחר ההרשמה ישלח לינק לזום.

קצת על האנשים שתפגשו
מנחה - נאור מורג - ראש תחום מידע ומודיעין עסקי, מכון היצוא.

מאי מיכלסון
| מנהלת פעילות בינלאומית, חברת GK8

אבי ארנון | מנהל השקעות בקרן ההון סיכון של סיטי בישראל.
אבי ארנון הינו מנהל השקעות הון סיכון בענקית הפיננסים סיטי בישראל. אבי התחיל את הקריירה כחשב בחברת הסטארטאפ סנדייסקי ובהמשך ייעץ לחברות ציבוריות ופרטיות בהטמעת תשתיות פיננסיות. לאחר מכן הצטרף ליחידת ההפרטה במשרד האוצר שם הוא הוביל תהליכי הפרטה והיה שותף בין היתר, להפרטת התעשייה הצבאית, אשר נמכרה לאלביט מערכות תמורת 1.9 מיליארד ש"ח. טרם הצטרף לסיטי, אבי היה מנהל השקעות הון סיכון באי איינג'לס, קרן השקעות המתמקדת בשלבים מוקדים, בה ביצע השקעות בחברות בתחום הענן.

טעינה