דנטל

הענף הדנטאלי במכון היצוא מסייע לחברות בפריצה לשוק העולמי, בעזרת מתן אספקת מידע מקצועי, יצירת שיתופי פעולה עסקיים, עזרה במציאת הזדמנויות עסקיות וקשרים עסקיים, פעילות ממוקדת מול חברות וארגונים בחו"ל והשתתפות בתערוכות וכנסים בינלאומיים ברחבי העולם. בנוסף, עובד הענף בשת"פ עם מחלקת סחר חוץ של משרד הכלכלה ועם הנספחים המסחריים ובסיוע של יועצים מקצועיים וגורמים נוספים ברחבי העולם. זאת, בנוסף לפעילות לטובת החברות באופן פרטני.

מטרת הענף היא לחשוף אותו בזירה הבין-לאומית, באמצעות יצירת חומרים שיווקים על הענף, פעילויות עם עיתונים וגופים רלבנטיים ובפרט להבטיח שהטכנולוגיות הישראליות בתחום הדנטאלי תהיינה מוכרת ברמה מקצועי, כתעשייה עתירת חדשנות ובמחירים תחרותיים.
 
הענף מייצג כ-100 יצואנים ומורכב מחברות בתחומים שונים עם פתרונות ייעודיות לתחום הדנטאלי לצד חברות המתמקדות רק בתחום זה. רוב התעשייה נמצאת עדיין בשלב כניסה לשווקים המסורתיים של אירופה וארה"ב. כ-30% מהחברות כבר פועלות באסיה ואמריקה לטינית. מטרתו של מכון היצוא היא לסייע גם לחברות הנמצאות בהתחלת הדרך כמו גם לאלו שנמצאות בשווקים פחות מסורתיים וצריכות סיוע ממוקד מבחינת רגולטורי או גם של סיוע בשחקנים המקומיים. 

בשנים אחרונות בוצעו לא מעט רכישות של חברות ישראליות על ידי חברות גדולות בינלאומיות. עקב מיומנויות תעשיית הצ'יפים בתחום המתכת, רוב תעשיית הדנטאל בישראל התמקדה בתחום השתלים והפכה למומחית בתחום. לכן רואים גם חברות עם ציוד וכלים הקשורים לתחום זה.

במגוון פתרונות אחרים של התעשייה, ישראל נמצאת גם בין המדינות המובילות עם פתרונות בתחום הדפסה תלת מימד ובתחום הדמיה.

לחוברת על הענף לחצו כאן

אנשי קשר

אנג'לה רבינוביץ'

מנהלת מחלקת מדעי החיים

רפאל מוג ואלך

מנהלת ענף דנטאל, מחלקת מדעי החיים

לוח אירועים

רשימה
לוח שנה
Magnifier
רשימה
לוח שנה
טעינה

חיפוש אירוע

מאמרים וחדשות

חיפוש מאמרים

סנן מאמרים לפי

Israeli dental tech cos lead in implant innovations - Globes, 16.2.17

Poalim Capital Markets: We want to help the Israel medical market mature into a global leader.

קרא עוד

יצוא של חצי מיליארד בשנתיים: ענף הדנטל - YNET, 28.7.16

בשנים האחרונות גדלו משמעותית החברות הישראלות שעוסקות בענף הדנטל (רפואת שיניים) והיצוא בשנתיים האחרונות עבר את החצי מיליארד דולר. לאחרונה השיק מכון היצוא את ענף הדנטל, כדי לסייע לחברות הישראליות לייצא לחו"ל ולא רק לעשות אקזיטים. "זה ענף ישראלי חדש ולמכון חשוב לקדם אותו"

קרא עוד

כך תשתלב תעשיית הדנטל הישראלית בעולם - YNET, ה-14.4.16

מכון היצוא משיק את ענף הדנטל במטרה להפוך את ישראל לשחקנית מובילה ביצוא טכנולוגיות ופתרונות מתקדמים לרפואת שיניים. "היצוא ישראלי בענף הסתכם בשנת 2015 בכ-540 מיליון דולר, כאשר שוק הדנטל הבינלאומי מגלגל מיליארדי דולרים בשנה"

קרא עוד
טעינה

תערוכת החודש