מכון היצוא

מפגש עם משלחת עסקית בראשות נשיא לשכת המסחר הקרואטי

03
יולי
יום ג'

סוג אירוע

מפגשים עסקיים

ענפים

לא הוגדר

קוד אירוע

38202

מיקום

הירקון 155, תל אביב יפו, ישראל

תגית מחיר מחיר האירוע:   חינם

לעלויות ופרטים נוספים, אנא צרו קשר

לבקשת מידע נוסף

הזמנה למפגש עם משלחת עסקית בראשות נשיא לשכת המסחר הקרואטי

הרחב הכל

הזמנה למפגש עם משלחת עסקית בראשות נשיא לשכת המסחר הקרואטי

+

יום שלישי 03/7/2018 

במלון הרודס, תל-אביב

בין השעות 09:00-15:00     

 

משלחת עסקית  מקרואטיה הכוללת כ 64 נציגי חברות תבקר בישראל בין התאריכים 3-5 ביולי 2018. 

 

חברי המשלחת, הן מהמגזר הפרטי והן מה מהמגזר הציבורי שמחפשים שותפים, יבואנים, מפיצים, נציגים בשוק הישראלי, הן מתחומים שונים כגון: ייצור מזון בר קיימא & עיבוד, IT & אבטחה, אנרגיה וסביבה מתמשכת, בריאות ואיכות חיים, תחבורה וניידות, ייעוץ, תעשיית עץ, חינוך ומוסדות....

 

קרואטיה, כמדינה היחידה בעולם שהיא מרכז אירופה, הדנובה וים התיכון בעת ובעונה אחת, עם המיקום הגיאוגרפי הייחודי שלה מקשרת את אירופה לעולם. תחבורה מודרנית ותשתיות אנרגיה, קרקע לא מוכתמת, ים לא מזוקק ומקורות עשירים של מים מתוקים מספקים את היסודות לקרואטיה לבנות את עתידה ולהתפתח בשווקים האירופיים והעולמיים. מיקום גיאוגרפי ייחודי, תשתיות מודרניות, כוח עבודה מוכשר ומשכיל וכספי האיחוד האירופי, הזמינים לחברות קרואטית עבור העסק שלהם, הן רק חלק מהסיבות לעשות עסקים עם קרואטיה. קרואטיה מציעה לך הזדמנות להיכנס לשוק האירופי של 500 מיליון בני אדם.

 

קרואטיה נהנית היום מכל היתרונות של חברות באיחוד האירופי,  וזוכה להכלל במספר קרנות לפיתוח תשתיות לאומיות. השקעות בחקלאות (ימי ודיג, הקרן לתחרותיות של העסק, מו"פ וכדומה).

המדובר בקרנות בשווי של יותר מ – 10 מיליארד אירו ( קרן הלכידות, הקרן האירופית לפיתוח אזורי, הקרן החברתית האירופית, הקרן החקלאית לפיתוח הכפר, הים והדייג וכו') שנועדו למטרות השקה ופיתוח.

 

הרפובליקה של קרואטיה תומכת בהשקעות במטרה לעודד פעילות במגזר התעשייתי, במרכזים טכנולוגיים, בתמיכה עסקית אסטרטגית ובשירותים בעלי ערך מוסף גבוה כמו גם בפעילות תיירותית.

 

במסגרת הביקור יערך במכון הישראלי לייצוא בשיתוף עם משרד החוץ ואיגוד לשכות המסחר פורום עסקי, שמטרתו לסייע לחברות ביצירת קשרים עסקיים, בנוסף לקידום יחסי הסחר של ישראל עם קרואטיה . בתום הסמינר יתקיימו פגישות אישיות, מתואמות מראש, בין נציגי החברות  לחברות ישראליות. 

 

ההשתתפות בסמינר ובפגישות אינה כרוכה בתשלום, אך נדרשת הרשמה מראש.  

למידע על קרואטיה לחצו כאן

לפרטי החברות מקרואטיה לחצו כאן

לתכנית מסגרת לסמינר לחצו כאן

לטופס ההרשמה לחצו כאן

טעינה