מכון היצוא

ועידת העסקים של יפן בפסגת NET ZERO בשנת 2021

האירוע, המאורגן ע"י JETRO, יתקיים בין 28-29 ליולי 2021

בדצמבר 2020 גיבשה ממשלת יפן את "אסטרטגיית הצמיחה הירוקה באמצעות השגת ניטרליות פחמן בשנת 2050" כמדיניות תעשייתית, והובילה את המטרה המאתגרת להשיג נייטרליות פחמן עד שנת 2050. הדבר עולה בקנה אחד עם החזון שקיבלה ממשל סוגה ומכוונת למעגל חיובי של צמיחה כלכלית והגנה על הסביבה.

מטרתה של "פסגת מנהיגי NET ZERO המקוונת (ועידת העסקים ביפן 2021)" היא לקדם את האטרקטיביות של השקעה ירוקה ביפן. האירוע המרכזי כולל דיוני פאנל מרתקים בין דמויות מובילות בעולם לשילוב מוחות, חוכמה וחזון ברמה העולמית.

מטרת הפסגה בדצמבר 2020: ממשלת יפן גיבשה את "אסטרטגיית הצמיחה הירוקה באמצעות השגת ניטרליות פחמן בשנת 2050" כמדיניות תעשייתית, שהובילה את המטרה המאתגרת להשיג נייטרליות פחמן עד 2050.

בנוסף, דוכני יחסי ציבור ל -54 מציגים יפניים (מאנרגיה, ייצור / ניידות, דיגיטציה, עיר חכמה ומגזרים אחרים וכן ממשלות מקומיות) יוצגו ב"תצוגה הטכנולוגית של יפן "במקום וירטואלי. בנוסף לצפייה בסרטוני יחסי ציבור וחומרי צפייה, ניתן להשתמש באווטרים כדי לתקשר בזמן אמת עם נציגי השלטון הארגוני והמקומי.

* שימו לב כי ההשתתפות באירוע ובמפגשים אינטראקטיביים בין המשתתפים והמציגים יתאפשרו רק לנרשמים.

חברות יפניות עם טכנולוגיות חדישות וממשלות מקומיות יוצגו - 54 חברות יפניות וממשלות מקומיות יוצגו בתערוכת "יפן הטכנולוגית של יפן" במסגרת "פסגת מנהיגי NET ZERO (ועידת העסקים ביפן 2021).

דוגמה קצרה לחברות נוכחות - קוואסאקי תעשיות כבדות, ריקו, מאיץ פוג'יטסו, אסאחי קסיי, כמה רשויות מובילות המעוניינות למשוך חברות זרות ורבות נוספות.

דמי נוכחות: חינם

להזמנה לאירוע לחצו כאן

לפרטים ולהרשמהhttps://www.jetro.go.jp/en/events/jbc/

טעינה