מכון היצוא

ביטחון המולדת - מן העיתונות

ערוץ 20 מהדורה מרכזית

פרטים נוספים

ראיון עם מנהל ענף בטחון המולדת, תעופה וחלל במכון היצוא.

פרטים נוספים

בכנס HLS & CYBER 2018 ביקרו כ-40 עיתונאים, אשר נחשפו לתעשייה ופגשו נציגי חברות מציגות.

פרטים נוספים

סגנית שר החוץ ציפי חוטובלי התייחסה לאירועים בדרום במסגרת כנס ביטחון המולדת בסייבר בדברי הפתיחה שלה.

פרטים נוספים

מפכ"ל המשטרה נשא דברים בכנס הבינלאומי לביטחון המולדת והסייבר.

פרטים נוספים

הסטארט אפ אינסייבר מנסה לזהות את העובד הסורר עוד לפני ביצוע העבירה.

פרטים נוספים

אתמול נפתחה בתל-אביב במלון רוייאל ביץ' סדנה בת יומיים המיועדת ל-(c.i.c.o (chief information security and cyber מהארץ ומהעולם.

פרטים נוספים

Alongside the keynote addresses and panels will be a large exhibition showcasing an extensive array of innovative technologies designed by 170 Israeli companies.

פרטים נוספים

זה לא סוד שמדינת ישראל היא אחד היעדים המותקפים ביותר בעולם במרחבי הרשת, ובשכונה בעייתית כמו שלנו אם לא יודעים להתמודד עם בעיה היא עלולה לרסק אותנו.

פרטים נוספים

The US and Israel can combine their cutting edge security solutions to tackle potential new threats on the mass event.

פרטים נוספים

תערוכת JAPAN IT WEEK שנפתחה היום מפגישה פתרונות סייבר ישראלים חכמים עם יפן הגדולה, שמחפשת אמצעי סייבר הגנתיים לפני האולימפיאדה, שתיערך שם ב-2020 - אבל לא רק. "השוק היפני מציג אתגר בגלל שהוא שוק עם אופי של השקעות לטווח רחוק וגם בגלל האתגר התרבותי שהוא מציג".

פרטים נוספים

הבוקר נפתח במקסיקו סיטי בפעם השישית כנס בהשתתפות 25 חברות ישראליות. בכנס ישתתפו ראשי מוסדות וארגונים מקומיים שיפגשו את הידע והיכולת הישראלית בתחום ה-HLS והסייבר במטרה להתמודד עם הפשיעה ואסונות הטבע. "יש כאן הערכה לניסיון והידע שנצבר בישראל".

פרטים נוספים

מצלמות רכב ומצלמות אבטחה שמחוברות לרשת ואפילו מצלמות הסלולר של כל אחד מאיתנו, יכולות להפוך את המידע שזורם בזמן אמת לקריטי. חברת Surf Solutions הישראלית מציעה אפשרות לרישות המרחב הציבורי וכלי רכב במצלמות, בטכנולוגיה ייחודית וזולה. סיפור הצלחה ישראלי.

פרטים נוספים

כבר לא מדע בדיוני: חברת Camero הישראלית פיתחה מערכת קטנה שבאמצעות גלי רדיו שנשלחים וחוזרים, היא בונה תמונה תלת מימדית מדויקת, ומאפשרת לראות על המסך מה קורה בצד השני של הקיר. "קאמרו מובילה עולמית בתחומה עם פתרונות שאין להם שני בעולם". סיפור הצלחה ישראלי.

פרטים נוספים

תערוכת Milipol לביטחון המולדת שנפתחה היום בפריז, מציגה את הביתן הישראלי הגדול ביותר אי פעם - 28 חברות ישראליות שבאו עם טכנולוגיות בתחום ביטחון המולדת, אבטחה, אכיפת החוק ולוחמה בטרור. "החברות הישראליות מושכות הרבה תשומת לב".

פרטים נוספים

יוצאי צבא ישראלים שהקימו את חברת STI, הצליחו לפתח טכנולוגיה למעקב אחר מכולות בים וביבשה - עם סחורה או בלי - הרחק מעיני הספקים ורשויות המכס ומסייעים באבטחה בכל העולם - וזה לא הכול. כך מצליחים לשלב טכנולוגיות צבאיות בשוק האזרחי. סיפור הצלחה ישראלי.

פרטים נוספים

היום (ד') נפתחה בסינגפור תערוכת Interpol World 2017, בחסות ארגון האינטרפול העולמי, בהשתתפות עשרות חברות ישראליות שהגיעו תחת הביתן הישראלי שהקים מכון היצוא בשיתוף מנהל סחר חוץ. "הידע הישראלי הנצבר בתחומי הסייבר והביטחון נפגש עם ביקוש עולמי הולך וגובר". הכירו כמה מהן.

פרטים נוספים

איסוף מודיעין, מעגלי אבטחה, מחסומים ושיתוף מידע בין המדינות האירופאיות. כיצד יכולה אירופה למנוע את הפיגוע הבא ביבשת ולהציל חיי אדם? מומחים ישראלים מסבירים.

פרטים נוספים

רן נקש, בוגר יחידת דובדבן, הקים את יחידת הפריצה בחברת SAN ופיתח טכנולוגיה לפריצת דלתות בתוך שניות. היום החברה מוכרת את הכלי ליחידות לוחמה בטרור ויחידות הצלה בכל העולם. "הידע הגיע מהניסיון ביחידה ללוחמה בטרור. הפוקוס הוא הצלת חיי אדם"

פרטים נוספים

כנס HLS & CYBER 2016 - כל הפאנלים וההרצאות מהכנס

פרטים נוספים
טעינה
טעינה