סייבר - מן העיתונות

הצד האפל של תעשיית הסייבר והריגול של ישראל.

פרטים נוספים

The US and Israel can combine their cutting edge security solutions to tackle potential new threats on the mass event.

פרטים נוספים

הסמארטפון המתקדם של קומיוניטייק הוא כנראה אחד המכשירים המוצפנים והבטוחים בשוק. לא מפתיע אם כך, שצבאות, בנקים וכוחות ביטחון בכל העולם קונים אותו. "הגנות האבטחה שיש היום לכל המכשירים, לא מספיקה להגנה בפני סיכוני סייבר מתוחכמים"

פרטים נוספים

תערוכת JAPAN IT WEEK שנפתחה היום מפגישה פתרונות סייבר ישראלים חכמים עם יפן הגדולה, שמחפשת אמצעי סייבר הגנתיים לפני האולימפיאדה, שתיערך שם ב-2020 - אבל לא רק. "השוק היפני מציג אתגר בגלל שהוא שוק עם אופי של השקעות לטווח רחוק וגם בגלל האתגר התרבותי שהוא מציג".

פרטים נוספים

הבוקר נפתח במקסיקו סיטי בפעם השישית כנס בהשתתפות 25 חברות ישראליות. בכנס ישתתפו ראשי מוסדות וארגונים מקומיים שיפגשו את הידע והיכולת הישראלית בתחום ה-HLS והסייבר במטרה להתמודד עם הפשיעה ואסונות הטבע. "יש כאן הערכה לניסיון והידע שנצבר בישראל".

פרטים נוספים

כמו כן, תקיים החברה הפולנית, בארגון הנספחות המסחרית של משרד הכלכלה והתעשייה בפולין ומכון היצוא, פגישות עם מעל 10 חברות סייבר ישראליות ועם מטה הסייבר הלאומי ותבקר בין השאר בסימולטור של חברת סייברביט ובאקסלרטור לתחום הסייבר Team8.

פרטים נוספים

תעשיית הסייבר הישראלית לא מפסיקה לייצר חברות שנחשבות לפורצות דרך ברחבי העולם. אחת מהן היא סקייפורמיישן שהצליחה לחזות את העתיד בעולם הסייבר. "לא ניסינו לעשות מהפכה, נתנו פתרון עסקי אסטרטגי וזה עבד". סיפור הצלחה ישראלי.

פרטים נוספים

חברות הסייבר הישראליות בלטו תמיד בשוק העולמי, אבל תערוכת Interpol World 2017, שהתקיימה בשבוע שעבר בסינגפור, הראתה שמתקפות הסייבר האחרונות בעולם, העלו את הביקוש לפתרונות אבטחה של החברות הישראליות שאף זכו בפרסי חדשנות. "אנחנו פועלים בכמה מישורים כדי לעזור לחברות מחוץ לישראל", אומרים במכון היצוא.

פרטים נוספים

היום (ד') נפתחה בסינגפור תערוכת Interpol World 2017, בחסות ארגון האינטרפול העולמי, בהשתתפות עשרות חברות ישראליות שהגיעו תחת הביתן הישראלי שהקים מכון היצוא בשיתוף מנהל סחר חוץ. "הידע הישראלי הנצבר בתחומי הסייבר והביטחון נפגש עם ביקוש עולמי הולך וגובר". הכירו כמה מהן.

פרטים נוספים

כשבוע לאחר שציינו את יום הולדתה של מדינת ישראל, 14 חברות, בשיתוף מכון היצוא, יטוסו ליפן כדי להשתתף בתערוכת הסייבר הגדולה ביותר בחלק הזה של כדור הארץ, לשמוע, להשמיע ולפגוש שותפים פוטנציאליים לעסקת הענק הבאה של חייהם. ככה עושים ציונות ב-2017

פרטים נוספים

מעצמת סייבר: חמישים חברות ישראליות מציגות ברגעים אלה ממש את טכנולוגיות הסייבר המתקדמות שלהן בתערוכת הסייבר השנתית המובילה בעולם - RSA.

פרטים נוספים
טעינה
טעינה

אירוע השבוע

כנס החודש