קלינטק

ענף הקלינטק מסייע לחברות העוסקות בטכנולוגיות אנרגיה וסביבה. ישראל ידועה כארץ של חדשנות ומציאת פתרונות יש מאין. בעולם האנרגיה המתפתח בשנים האחרונות ישנם תחומים רבים המבקשים מענה לצורך חדש.

רשת החשמל משתנה ונדרשים פתרונות תקשורת על מנת להפוך אותה ליעילה יותר, כזו שתוכל לתקשר עם לקוח הקצה, לחזות ביקושים וצריכות חשמל, לשלב בתוכה חשמל שיוצר באמצעות אנרגיה מתחדשת, אגירת אנרגיה ועוד...

התיעלות אנרגטית במפעלים, מוסדות וארגונים- לישראל טכנולוגיות פורצות דרך בתחום החל מהתיעלות במיזוג האויר, תאורה חסכונית, ניהול אנרגיה, ניטור חשמל ועוד.

יצור חשמל מאנרגיות מתחדשות בעולם עולה בכל שנה ומדינות רבות מגדירות יעדים מאתגרים למעבר לאנרגיה נקייה בזמן קצר יחסית,
בשנת 2014 ייצור החשמל מאנרגיית רוח בעולם היווה 0.3% מכלל ייצור החשמל, ביו-גז היווה 0.8% וסולארי פוטו-וולטאי היווה 1.5% מן הייצור העולמי. הדבר מגביר את הצורך בטכנולוגיות אנרגיה חכמה (אינטגרציה של רשת החשמל,ייצוב רשת החשמל כולל נושא ההתיעלות האנרגטית בתהליך יצור החשמל והפחתת הצורך בתחזוקה וכמובן טכנולוגיות לאגירת אנרגיה). זאת אחת הדרכים להפחית את פליטת גזי החממה עוד בשלבי יצור החשמל.

בישראל פועלות כ-200 חברות בתחום הקלינטק המספקות מענה לצרכים שהוזכרו מעלה. 

ענף הקלינטק במכון הייצוא מתמקד בתחומים הבאים:

  • אנרגיה חכמה
  • אגירת אנרגיה
  • אנרגיות מתחדשות
  • התיעלות אנרגטית
  • מיחזור ועוד 

ענף הקלינטק במכון היצוא שם לעצמו למטרה לקדם את החדשנות הטכנולוגית הישראלית ברחבי העולם וללוות את החברות העוסקות בתחום בהיבטים של פיתוח עסקי, ליווי שיווקי ואיתור שווקים ולקוחות פוטנציאליים.

ישנן הרבה סיבות להצטרף כחברים במכון היצוא, אולם רצינו לספר לכם על המשמעות בלהיות חברים בענף הקלינטק, להיות חלק מהבית שנמצא בענף הקלינטק. לנוחותכם, מנינו כמה נקודות מרכזיות, וכל אלו מגיעות מעבר לשירותים האחרים שמקבלים חברי מכון היצוא.

  • ענף הקלינטק כפלטפורמה ליצירת הזדמנויות עסקיות ברחבי העולם – הפעילות בענף הינה מגוונת, רחבת אופקים, ששמה לעצמה למטרה לתת מענה למגוון התחומים הקיימים בתוך עולם הקלינטק. למנהלת הענף, כמו גם לשאר אנשי המקצוע הפועלים במכון, ישנם קשרים עם גורמים רבים ברחבי העולם, המסייעים להציב את חברות הקלינטק הישראליות בקדמת הבמה הבינלאומית.
  • יחס אישי זה הכי – בית, כמו בית, הוא מקום של משפחה, של יחס חם, אדיב ומקצועי, ומענה המותאם אישית לצרכי החברה. הידע המקצועי המצטבר בענף הקלינטק, הינו בראש ובראשונה לגבי השווקים השונים בעולם וצרכיהם, כך גם נוכל לכוון אתכם לשוק המדויק והנכון ביותר עבורכם.
  • נקודת הממשק בין התעשייה לגופי הממשלה – אמרנו כבר לא פעם שגם בבית זקוקים לטכנולוגיה, והצלחה בשוק המקומי, מסייעת עד מאוד בהצלחה בשוק הבינלאומי. ענף הקלינטק הינו נקודת התממשקות מרכזית וחשובה בין החברות הפועלות בתעשייה לבין גופי הממשלה.
  • ידע זה כוח – בסיוע יחידת המידע במכון היצוא, יש בידי ענף הקלינטק קשת רחבה של מאמרים, סקרים, מחקרי שוק ועוד, המותאמים באופן מיוחד לסקטורי האנרגיה השונים. חושבים לשווק לשוק חדש? מעוניינים להעמיק את המכירות בשוק הקיים – יש לנו הרבה מאוד מידע בשבילכם.

הצלחה ביצוא מתחילה בבית – ענף הקלינטק במכון היצוא מזמין אתכם להצטרף למשפחה, ולהיות חלק מבית עם אנרגיה חדשה.

אנשי קשר

גלעד פלד

מנהל מחלקת אגרו-טכנולוגיה, מים וקלינטק

נועה אהרוני

מנהלת ענף קלינטק

נועה ישראלוביץ'

מתאמת שיווק קלינטק

לוח אירועים

רשימה
לוח שנה
Magnifier
רשימה
לוח שנה
טעינה

חיפוש אירוע

07-12

אוקטובר
2018
לתאריכים המלאים
07
אוקטובר
יום א'

משלחת עיסקית (RoadShow) קלינטק בתחום אנרגיה ומים להודו - ענף קלינטק

סוג אירוע

אירועים בחו"ל

מיקום

הודו

תגית מחיר מחיר האירוע:   4000 ₪

תגית הנחה מחיר לחברי המכון:   1000 ₪

5% הנחה לנרשמים בהרשמה מקוונת באמצעות אתר המכון

הרשמה מקוונת

14-19

ינואר
2019
לתאריכים המלאים
14
ינואר
יום ב'

תערוכת BAU 2019 בתחום טכנולוגיות בניה, מינכן

תערוכת BAU מתקיימת אחת לשנתיים במינכן הינה אירוע מוביל בתחום טכנולוגיות הבנייה (Construction Tech) מתמקדת בתכנון הבנייה, חומרים ומערכות.

סוג אירוע

תערוכה

מיקום

מינכן, גרמניה

תגית מחיר מחיר האירוע:   4922 €

תגית הנחה מחיר לחברי המכון:   1500 €

 
 

לבקשת מידע נוסף

מאמרים וחדשות

חיפוש מאמרים

סנן מאמרים לפי
טעינה

תערוכת החודש