מכון היצוא

תכנית ליצואן המתחיל

אנו שמחים להציג בפניכם המלצות ממספר לקוחות, אשר לקחו חלק בתכנית ליצואן המתחיל "מאסטרטגיה שיווקית ועד ליישומה".
במהלך התכנית עברו החברות תהליך סדור ומתודולוגי בבניית התשתית השיווקית לחו"ל: החל מבחינת השווקים, ניתוח המתחרים, הגדרת הבידול והיתרון התחרותי, בחירת קהל המטרה ושוק היעד ליצוא, הכנת תכנית שיווק, סיוע בבניית המסרים והחומרים השיווקיים וכלה בסיוע מעשי ביישום תכנית השיווק.

לפרטים על התוכנית ב- 74 שניות - לחצו כאן

חברות ממליצות

בשנת 2020 התחלנו לעבוד עם מכון היצוא במסגרת תכנית ליצואן המתחיל. התכנית תרמה תרומה משמעותית לקידום החברה. התכנית מנגישה לחברות את האפשרות לעשות את צעדיהן הראשוניים בשיווק בינלאומי...

פרטים נוספים

התוכנית דרשה ממני לעבוד דרך מסלול ברור עם מתודולוגיה מקצועית וליווי צמוד ואבני דרך ברורות. בסיום התוכנית התבהרו לי דברים רבים שידעתי במעורפל, מה שאיפשר לי לצאת לדרך עם תכנית שיווקית מותאמת לאופי החברה וליכולותיה.

פרטים נוספים

במהלך השנתיים האחרונות הכרנו את שירותי מכון הייצוא והידקנו קשרים. בעזרת מכון הייצוא הצלחנו לקבל תקציבי שיווק גלובליים, להכין תוכניות מקצועיות ולקבל ליווי מקצועי לכל התהליך.

פרטים נוספים

במסגרת התוכנית, הליווי ע"י יועץ מקצועי האיץ את המוכנות שלנו לזירה הבינלאומית, תוך הקמת אמצעי שיווק מותאמים וכלי מכירות בזמן קצר, באופן מקצועי וביעילות כלכלית גבוהה.

פרטים נוספים

במהלך אפריל 2020 יצרתי קשר ראשוני עם המכון לייצוא לבחינת קבלת שירותים לניתוח שוק. הפנו אותי ללימור רוטמן מנהלת המחלקה ליצואנים מתחילים, שהציגה בפניי את התוכנית ליצואן המתחיל.

פרטים נוספים

צוות חברת אגרורים קיבל החלטה להתחיל פעילות בתוכנית של מכון היצוא "סיוע ליצואן מתחיל". אנו ממליצים לחברות להצטרף לתוכנית וליהנות מהסיוע הכספי והמקצועי לבנייה וביצוע מהיר של תכנית שיווק ליצוא לקידום המוצרים, להקטין סיכונים ולמנוע טעויות.

פרטים נוספים

תכנית יצואנים מתחילים תרמה לנו רבות בגיבוש אסטרטגיה שיווקית שבעקבותיה נכתבה תכנית פעולה שיווקית המגדירה את ה- GoTo Market.

פרטים נוספים

חברת אינטרווקס השתתפה בתוכנית ליצואן המתחיל וממליצה עליה לכל יצואן שרוצה להתחיל או להגדיל את פעילות הייצוא שלו.

פרטים נוספים

התכנית של המכון אפשרה לנו לעבוד באופן יותר מסודר מהשלב של בניית ותכנון אסטרטגיה לשלב של היישום ללא כל סטיות או הנחות, תוך זיהוי ממוקד יותר של הזדמנויות עסקיות רלבנטיות, בתקווה שיקצרו את משך ההטמעה והמעבר למכירות פעילות בשוק היעד.

פרטים נוספים
טעינה
טעינה