מכון היצוא

מדיטרק בע"מ

אורית גרובר, מנכ"ל, מדיטרק בע"מ

התכנית של המכון אפשרה לנו לעבוד באופן יותר מסודר מהשלב של בניית ותכנון אסטרטגיה לשלב של היישום ללא כל סטיות או הנחות, תוך זיהוי ממוקד יותר של הזדמנויות עסקיות רלבנטיות, בתקווה שיקצרו את משך ההטמעה והמעבר למכירות פעילות בשוק היעד.

מדיטרק מייצרת מכשור אמבולטורי לטיפול בבעיות גב וצוואר באופן לא פולשני המשלב טיפול של Decompression אמבולטורי המבוצע ישירות על הגב או הצוואר של המטופל כאשר הטיפול מבוצע תוך כדי תנועה. החברה פיתחה את מכשיר ה-Vertetrac, מכשיר ה-DBS, מכשיר ה- Cervico2000.

כמנהלת החברה, שעוסקת במכלול רב של נושאים והזדמנויות עסקיות שעומדות לפתחנו בשווקים שונים ומשתנים בעולם, התוכנית חייבה אותנו למיקוד והעברת הפוקוס על שוק היעד אותו בחרנו. על ידי בחירה שקולה זו שמנו את כל משאבנו למדינת היעד שנבחרה במסגרת התוכנית.

אמנם התוכנית החלה בשנה מאתגרת של קורונה בארצנו ובארה"ב, אולם זיהינו ומיפינו את קהלי היעד והתחלנו לקיים מו"מ עם אותם גורמים משפיעים תוך יצירת קשרים מסחריים שיניבו בעתיד הקרוב גם פירות.

התרכזנו גם בפעילות של יצירת וובינרים של לימוד והטמעה של ארגונים בשימוש בשיטת הטיפול שפיתחנו וכן ביצענו רישום שיאפשר לנו חשיפה גבוהה יותר בתוכנית SAM.GOV

מרץ 2021

טעינה