מכון היצוא

מידע ומודיעין תחרותי

יחידת המידע העסקי והמודיעין התחרותי במכון היצוא פועלת בכדי לאפשר לכם לקבל החלטות עסקיות מבוססות.

באמצעות מאגרי המידע שלנו, כלי חיפוש מידע מתוחכמים, אנשים כשרוניים ונותני שירות מקצועיים אנו נאסוף וננתח עבורכם מידע על שווקי מטרה כך שתוכלו לפעול בהצלחה הן בחדירה לשווקים בין לאומיים חדשים והן בשווקים שבהם אתם פועלים.

חשוב שתקבלו מידע אובייקטיבי, חיצוני ומקצועי כדי שתוכלו לתכנן אסטרטגיות עסקיות חזקות ומנצחות.

כל חברה רוצה למצוא הדרך להצלחה העסקית. המקום בו המוצר או השירות שלהם הוא ייחודי ובעל הערך הגבוה ביותר עבור הלקוחות בהשוואה למתחרים מהווה את הצעת הערך הייחודית שלכם. כדי לדעת למצוא ולהגדיר אותה אתם זקוקים למודיעין עסקי – תחרותי עוצמתי. מידע כזה יחשוף את פוטנציאל השוק שלכם,  צרכי הלקוחות בשוק ספציפי, מפת המתחרים והיקף התחרות שלכם, חסמי כניסה והזדמנויות בשוק מסויים. אלה ועוד יעזרו לכם להגדיר את הצעת הערך המדוייקת ביותר עבור הלקוחות שלכם ובכך להפוך טובים יותר מהמתחרים ולהכנס ל"משחק" בעיניים פקוחות.

אנו נפיק עברוכם מודיעין עסקי-תחרותי בשיטות לגיטימיות ואתיות תוך איתור ומעקב אחר פרסומים גלויים, מחקרי מדף, מחקר שוק, סקירות אנליסט, מידענות, שימוש במאגרי מידע, ניתוח של פעילויות, טרנדים ומגמות עסקיות, בנצ'מרק של מתחרים וכלים רבים אחרים.

יחידת המידע העסקי והמודיעין התחרותי של המכון מסייעת לכם גם באיתור הזדמנויות עסקיות ולידים מסביב לעולם. ניטור מכרזים בינלאומיים, ניטור צרכי לקוחות, רשימות לידים מטוייבות הן רק חלק מהשירותים הטקטיים אשר יסייעו למקסם את הפיתוח העסקי הבינלאומי שלכם.

יחידת המידע העסקי והמודיעין התחרותי עוסקת גם בהעברת ידע לקהיליית היצואנים באמצעות הדרכות, ימי עיון, קורסים, וובינרים וכנסים בשיתוף פעולה עם המרכז ללימודי יצוא וסחר בינלאומי במכון היצוא.

על מנת להתחיל תהליך של מודיעין עסקי אנחנו ממליצים לכם לפעול על מנת לאתר את שוק המטרה המיטבי שלכם – להבין באיזה שוק אתם פועלים, מי פועל בשוק הזה ומתוכם מי המתחרים הישירים שלכם. אתם מוזמנים ליחידת המודיעין התחרותי במכון היצוא לפגישה עמנו לאפיון וחיפוש כל המידע הנדרש לחברה שלכם, ללא עלות לחברי מכון היצוא.

מה תמצאו אצלנו?

  • שירותי מידענות עסקית.
  • מחקרי שוק מן המדף ובתפירה אישית.
  • מיפוי פוטנציאל שוק, פילוח ומתחרים.
  • מחקר לאיתור שוק המטרה המיטבי עבורכם.
  • סקירות אנליסט על שווקי מטרה, מגמות טכנולוגיות, ופרוייקטים.
  • זיהוי ואימות הצעת הערך .
  • איתור וניטור הזדמנויות עסקיות.
  • רשימות לידים מטוייבות.
  • הדרכות והעברת ידע בתחום.

אנשי קשר

נאור מורג

ראש תחום מידע ומודיעין תחרותי

נועם דנגור

מידען בכיר

יוליה גריקו

מידענית

רייצ'ל גולד

מידענית

לוח אירועים

רשימה
לוח שנה
Magnifier
רשימה
לוח שנה
טעינה

חיפוש אירוע

מאמרים וחדשות

חיפוש מאמרים

סנן מאמרים לפי

ניתוח השפעת המתיחות בגבול רוסיה אוקראינה על היצוא הישראלי

בחודשים האחרונים גברה מתיחות צבאית בגבול רוסיה אוקראינה בשל דרישה תקיפה לאי הצטרפותה של אוקראינה בחברה בברית נאט"ו. מסמך זה מנסה לבחון השפעה אפשרית של תרחישים שונים של משבר זה על היצוא הישראלי.

קרא עוד

תכנית ייחודית בנושא אסטרטגיות חדירה והרחבת פעילות בשווקי אפריקה

השתלבו בתכנית מרתקת שתעניק לכם סקירה על הסביבה העסקית בכלכלות מתפתחות, בדגש על אפריקה.

קרא עוד

איך לנצח את המתחרים? צעד שלישי - מפת התחרות

איך נמקם את עצמנו על מפת התחרות במחוזות פחות מוכרים? מאת: נאור מורג, פורסם בתאריך 19.3.19

קרא עוד

האם האסטרטגיה התחרותית שלכם מוכנה?

ההכנות לחג הפסח בעיצומן, וזה זמן טוב גם לעשות סדר באסטרגיה התחרותית שלכם. בואו לבדוק האם אתם מוכנים? מאת: נאור מורג, פורסם בתאריך 3.4.19

קרא עוד

כנס מודיעין תחרותי - 7-8 בנובמבר 2018

ביום רביעי (7 בנובמבר) נפתח הכנס השנתי למודיעין תחרותי בשיתוף עם פימ"ת- הפורום הישראלי מודיעין תחרותי במלון קרלטון. הכנס התקיים במשך יומיים אשר כללו הרצאות, פאנל מומחים וסדנה מעמיקה בנושא.

קרא עוד
טעינה