מכון היצוא

המכללה ליצוא ולשיווק בינ"ל

אודות המכללה ליצוא ולשיווק בינ"ל

במשך השנים השתתפו אלפים בהשתלמויות שארגנה המכללה ליצוא ולשיווק בינ"ל – מנכ"לים, מנהלי שיווק, מנהלי יצוא, מנהלי כספים, חשבים, כלכלנים, עובדי יצוא ואנשי בנקאות. נושאי ההשתלמויות מכסים תחומים רבים - החל מהנושאים הבסיסיים ביותר של תובלה ושילוח בינלאומי, כללי מכס, ואנגלית עסקית, עד לנושאים המורכבים ביותר של אסטרטגיה שיווקית לחו"ל, אינטרנט, מודיעין עסקי ומאגרי מידע, כמקור לאיתור שותפויות והזדמנויות עסקיות.


בין היתר, פועלת המכללה ליצוא ולשיווק בינ"ל לפיזור פעולות ההדרכה באזורים גיאוגרפים שונים בארץ, מסייע לחברות בהפעלת תכניות הדרכה פנים ארגוניות ומפתח הדרכות וסמינרים באמצעות האינטרנט.

כמו כן, המכללה ליצוא ולשיווק בינ"ל מארגנת שיתופי פעולה בתחומי הדרכה והשתלמויות עם גופים מקצועיים כגון משרדי רו"ח, עו"ד ומשרדי ייעוץ שונים.


תכנית הלימודים:
תוכנית הלימודים של המכללה ליצוא ולשיווק בינ"ל עונה על צרכי היצואן על ידי הקניית הכלים ההכרחיים לכל העוסקים בנושא, הן בהדרכה בסיסית והן במגוון השתלמויות המקנות העשרת ידע וניסיון. מסגרת המכללה נותנת לציבור העוסקים ביצוא ובסחר חוץ אפשרות להעמיק את לימודיהם ע"י קורסים שיטתיים ברמה אקדמית ופרקטית ולהשלים את הידע  המעשי שלהם או את השכלתם בתחומי הניהול, השיווק, מינהל העסקים, התובלה והלוגיסטיקה והפיננסים. 

יתרונה הגדול של המכללה ליצוא ולשיווק בינ"ל הוא בהיכרותו את קהל היצואנים ובהבנה טובה של צרכיהם תוך שילוב מרצים מקצועיים המגיעים מהענף
.


הדרכה פנים מפעלית :

המכללה ליצוא ולשיווק בינ"ל עוסקת גם בהכשרה פנים ארגונית אפקטיבית וייחודית. התכנית גובשה בשיתוף פעולה עם מומחים בתחום הפיתוח העסקי לצורך העשרת הידע של העובדים תוך למידה בסביבת עבודתם. יתרונה של התכנית בכך שהנה מותאמת לצרכי החברה וחוסכת עלויות נסיעה ואבדן שעות עבודה.

מסלולי ההשתלמות הפנים ארגונית של המכללה ליצוא ולשיווק בינ"ל תוכננו בקפידה רבה ע"י טובי המרצים בתחומם, כך שיתאימו לסביבה עסקית גלובלית ותחרותית המשתנה תדיר. השתלמויות אלה יקנו פתרונות לחברה בנושאי ניהול, שיווק, מידע, מימון, תפעול ולוגיסטיקה – כל זאת במטרה להגדיל את המכירות, ליצור הזדמנויות עסקיות בחו"ל, לייעל את תהליכי הייצוא ולהגדיל את הרווחיות.

המיזם החדש יאפשר לכל חברה בניית תכנית הדרכה והעשרה מקצועית שתבנה כפתרון ייחודי התפור לצרכי החברה, תוך מתן מענה לנושאים ולבעיות הפרקטיות עמם מתמודדת החברה בעסקיה, ובהערכות למשימות וליעדים עמם מבקשת החברה להתמודד בשנים הקרובות.

בין היתרונות הבולטים של הדרכה פנים ארגונית - העברת מסרים ויצירת שת"פ ברבדים השונים בארגון, הגברת ושיפור השת"פ בין העובדים, שמירה והעברת ידע בארגון, ניצול יעיל של זמן המשאב האנושי ועוד.

ניתן להזמין כל השתלמות המתקיימת ע"י המכללה ליצוא ולשיווק בינ"ל כפעילות פנים ארגונית או ליצור ביחד השתלמות על פי הצרכים של הארגון.


לבחירתכם, מגוון של קורסים, סדנאות וימי עיון באתר המכללה ליצוא ולשיווק בינ"ל  העוסקים במגוון הרחב של נושאים הקשורים בסחר חוץ

צוות המכללה ליצוא ולשיווק בינ"ל המיומן ישמח לענות על כל שאלה:
חייג: 03-5142831 או 03-5142845


אנשי קשר

חנה ברזילי

מנהלת המכללה ליצוא ולשיווק בינ"ל

שלי קשנובסקי

מנהלת רכש ואדמינסטרציה

אורלי דובדבני

מנהלת אירועים והשתלמויות

אוקסנה סימונוב

מנהלת קורסים וקשרי לקוחות

ענת עוז

מנהלת אירועים והשתלמויות

טלי יונתן-ונטמן

מנהלת אירועים והשתלמויות

לוח אירועים

רשימה
לוח שנה
Magnifier
רשימה
לוח שנה
טעינה

חיפוש אירוע

04-15

מאי-ספטמבר
2020
לתאריכים המלאים
15
מאי
יום ו'

קורס יצוא יבוא וסחר בין לאומי און ליין

הקורס יקנה לך ידע בסיסי, עדכני ומעשי בכל הנוגע לתחום הייצוא וסחר החוץ

סוג אירוע

קורס

מיקום

תגית מחיר מחיר האירוע:   1985 ₪

תגית הנחה מחיר לחברי המכון:   1685 ₪

5% הנחה לנרשמים בהרשמה מקוונת באמצעות אתר המכון

לבקשת מידע נוסף

13-22

יוני-יולי
2020
לתאריכים המלאים
22
יוני
יום ב'

קורס יצוא יבוא און ליין

קורס Online - יצוא יבוא וסחר בין-לאומי

סוג אירוע

קורס

מיקום

תגית מחיר מחיר האירוע:   990 ₪

תגית הנחה מחיר לחברי המכון:   690 ₪

5% הנחה לנרשמים בהרשמה מקוונת באמצעות אתר המכון

לבקשת מידע נוסף

מאמרים וחדשות

חיפוש מאמרים

סנן מאמרים לפי
טעינה