מכון היצוא

המרכז ללימודי יצוא

אודות המרכז ללימודי יצוא וסחר בינ"ל

במשך השנים השתתפו אלפים בהשתלמויות שארגן המרכז ללימודי יצוא וסחר בינ"ל – מנכ"לים, מנהלי שיווק, מנהלי יצוא, מנהלי כספים, חשבים, כלכלנים, עובדי יצוא ואנשי בנקאות. נושאי ההשתלמויות מכסים תחומים רבים - החל מהנושאים הבסיסיים ביותר של תובלה ושילוח בינלאומי, כללי מכס, ואנגלית עסקית, עד לנושאים המורכבים ביותר של אסטרטגיה שיווקית לחו"ל, אינטרנט, מודיעין עסקי ומאגרי מידע, כמקור לאיתור שותפויות והזדמנויות עסקיות.


בין היתר, פועל המרכז ללימודי יצוא וסחר בינ"ל לפיזור פעולות ההדרכה באזורים גיאוגרפים שונים בארץ, מסייע לחברות בהפעלת תכניות הדרכה פנים ארגוניות ומפתח הדרכות וסמינרים באמצעות האינטרנט.

כמו כן, המרכז ללימודי יצוא וסחר בינ"ל מארגן שיתופי פעולה בתחומי הדרכה והשתלמויות עם גופים מקצועיים כגון משרדי רו"ח, עו"ד ומשרדי ייעוץ שונים.


תכנית הלימודים:
תוכנית הלימודים של המרכז ללימודי יצוא וסחר בינ"ל עונה על צרכי היצואן על ידי הקניית הכלים ההכרחיים לכל העוסקים בנושא, הן בהדרכה בסיסית והן במגוון השתלמויות המקנות העשרת ידע וניסיון. מסגרת המרכז נותנת לציבור העוסקים ביצוא ובסחר חוץ אפשרות להעמיק את לימודיהם ע"י קורסים שיטתיים ברמה אקדמית ופרקטית ולהשלים את הידע  המעשי שלהם או את השכלתם בתחומי הניהול, השיווק, מינהל העסקים, התובלה והלוגיסטיקה והפיננסים. 
יתרונו הגדול של המרכז ללימודי יצוא וסחר בינ"ל הוא בהיכרותו את קהל היצואנים ובהבנה טובה של צרכיהם תוך שילוב מרצים מקצועיים המגיעים מהענף.


הדרכה פנים מפעלית :

המרכז ללימודי יצוא וסחר בינ"ל עוסק גם בהכשרה פנים ארגונית אפקטיבית וייחודית. התכנית גובשה בשיתוף פעולה עם מומחים בתחוםהפיתוח העסקי לצורך העשרת הידע של העובדים תוך למידה בסביבת עבודתם. יתרונה של התכנית בכך שהנה מותאמת לצרכי החברה וחוסכת עלויות נסיעה ואבדן שעות עבודה.

מסלולי ההשתלמות הפנים ארגונית של המרכז ללימודי יצוא תוכננו בקפידה רבה ע"י טובי המרצים בתחומם, כך שיתאימו לסביבה עסקית גלובלית ותחרותית המשתנה תדיר. השתלמויות אלה יקנו פתרונות לחברה בנושאי ניהול, שיווק, מידע, מימון, תפעול ולוגיסטיקה – כל זאת במטרה להגדיל את המכירות, ליצור הזדמנויות עסקיות בחו"ל, לייעל את תהליכי הייצוא ולהגדיל את הרווחיות.

המיזם החדש יאפשר לכל חברה בניית תכנית הדרכה והעשרה מקצועית שתבנה כפתרון ייחודי התפור לצרכי החברה, תוך מתן מענה לנושאים ולבעיות הפרקטיות עמם מתמודדת החברה בעסקיה, ובהערכות למשימות וליעדים עמם מבקשת החברה להתמודד בשנים הקרובות.

בין היתרונות הבולטים של הדרכה פנים ארגונית - העברת מסרים ויצירת שת"פ ברבדים השונים בארגון, הגברת ושיפור השת"פ בין העובדים, שמירה והעברת ידע בארגון, ניצול יעיל של זמן המשאב האנושי ועוד.

ניתן להזמין כל השתלמות המתקיימת ע"י המרכז ללימודי יצוא וסחר בינ"ל כפעילות פנים ארגונית או ליצור ביחד השתלמות על פי הצרכים של הארגון.


לבחירתכם, מגוון של קורסים, סדנאות וימי עיון באתר המרכז ללימודי יצוא וסחר בינ"ל העוסקים במגוון הרחב של נושאים הקשורים בסחר חוץ

צוות המרכז ללימודי יצוא המיומן ישמח לענות על כל שאלה:
חייג: 03-5142831 או 03-5142845


אנשי קשר

חנה ברזילי

מנהלת המרכז ללימודי יצוא וסחר בין-לאומי

שלי קשנובסקי

מנהלת רכש ואדמינסטרציה

אורלי דובדבני

מנהלת אירועים והשתלמויות

אוקסנה סימונוב

מנהלת קורסים וקשרי לקוחות

ענת עוז

מנהלת אירועים והשתלמויות

טלי יונתן-ונטמן

מנהלת אירועים והשתלמויות

לוח אירועים

רשימה
לוח שנה
Magnifier
רשימה
לוח שנה
טעינה

חיפוש אירוע

31-01

ינואר-דצמבר
2019
לתאריכים המלאים
01
ינואר
יום ג'

קורס אמזון אונליין

הקורס הבסיסי יעניק לכם את כל הידע והניסיון שתצטרכו לפני שאתם ניגשים לרמות הגבוהות יותר של פרייבט לייבל והוספת המותג או המותגים שלכם לאמזון.

סוג אירוע

קורס

מיקום

תגית מחיר מחיר האירוע:   1900 ₪

תגית הנחה מחיר לחברי המכון:   1700 ₪

5% הנחה לנרשמים בהרשמה מקוונת באמצעות אתר המכון

הרשמה מקוונת

10

דצמבר
2019
לתאריכים המלאים
10
דצמבר
יום ג'

How to succeed in the American market - ענף הדנטאל

סוג אירוע

הדרכה

מיקום

מכון היצוא, המרד 29, תל אביב, קומה 5

תגית מחיר מחיר האירוע:   450 ₪

תגית הנחה מחיר לחברי המכון:   300 ₪

5% הנחה לנרשמים בהרשמה מקוונת באמצעות אתר המכון

הרשמה מקוונת

מאמרים וחדשות

חיפוש מאמרים

סנן מאמרים לפי
טעינה

אירוע השבוע

אירוע השבוע