מכון היצוא

המכללה ליצוא ולשיווק בינלאומי – וובינרים

הרחב הכל

מהו וובינר?

+

וובינר הינו "הרצאה אינטרנטית". כל מה שצריך לעשות כדי להשתתף בהרצאה הוא להיות בבית/במשרד עם כל מכשיר המחובר לאינטרנט: מחשב שולחני, מחשב נייד, מכשיר נייד: אייפון, אנדרואיד, לצפות בשקפים, להאזין לדברים ולשאול את השאלות החשובות שלך ולקבל תשובות בזמן אמת במהלך הוובינר. הוובינר יוקלט עבור אלה שרוצים לשמוע שוב ועבור אלה שלא הגיעו. הודעה על האפשרות לשמיעה חוזרת תשלח לנרשמים.

משווקים מוצרים לאירופה? רגולציה חדשה שחשוב שתכירו - 7.7.2020

+

מה בוובינר?
ב-25 ביוני 2019, פרסמה נציבות האיחוד האירופי רגולציה חדשה, The Market Surveillance Regulation אשר עוסקת בפיקוח על השווקים ותאימות מוצרים market surveillance and) compliance of products).

רגולציה זו מכוונת לענות על האתגרים שנגרמים על ידי מוצרים שאינם עומדים בתקנים אירופים אשר מגיעים למדינות האיחוד האירופי ממדינות שלישיות, באמצעות מכירות מקוונות. 
מצד אחד, מוצרים כאלה מהווים לעתים קרובות סיכון בטיחותי למשתמש ומצד שני, אי עמידה בתקנות האיחוד האירופי עלולה לגרום ליתרון תחרותי של מפעילים אלה הממוקמים מחוץ לאיחוד האירופי, משום שקשה לרשויות הפיקוח לוודא עמידה שלהם בתקנות.

בעקבות כך, הרגולציה החדשה אוסרת על שיווק של מוצרים מסוימים אלא אם כן זוהה מפעיל כלכלי (Economic Operator) שהוקם בתוך מדינות איחוד האירופי ככזה שאחראי להבטיח את זמינות המסמכים הנדרשים לרשויות המוסמכות בתוך מדינות האיחוד, לשתף פעולה עם רשויות פיקוח השוק ולהודיע לרשויות כאשר יש להם סיבות להאמין שמוצר מהווה סיכון.

התקנה החדשה תהיה בעלת ההשפעה הגדולה ביותר על המסחר האלקטרוני B2C.

בעוד שחברות להן חברת בת באיחוד האירופי, או העובדות עם יבואן של האיחוד האירופי לא יושפעו, הרי שחברות המוכרות ישירות (באופן מקוון) לצרכנים באיחוד האירופי יצטרכו להיערך.

הדוברים:
דניאל קולבר, מנהל מחלקת הסכמים בילטראליים, מינהל סחר חוץ, משרד הכלכלה והתעשייה.

Thomas De Meester is an EU Trade Policy Advisor at the Trade and Industrial Affairs Department, Mission of Israel to the European Union.

לצפייה בוובינר לחצו כאן

למצגת לחצו כאן

סדרת וובינרים: מבטיחים המשכיות עסקית באמצעות עבודה מרחוק - 13.7.2020

+

וובינר מס' 2: כישורים ניהוליים לעבודה מרחוק
מרצה: Mr. Jeff Kahn – CEO, Beyond Remotely
מרצה אורחת:Prof. Ann Kirschner - Professor at The City University of New York, Expert in Distance Learning
יום שני 13.7.20 בין השעות 14:00-15:00
סמינר זה יסביר אילו תכונות וכישורים נדרשים על מנת לנהל עבודה מרחוק בהצלחה. כמו כן, נתמקד בנושא בניית אמון, אמפתיה ושיטות לבניית צוות מרחוק.

1. מיומנויות ניהוליות ומיומנויות רכות הנדרשות על מנת לנהל עבודה מרחוק
2. עמודי התווך להצלחה: אמפתיה ואמון
3. בניית צוות מרחוק

לצפייה בוובינר לחצו כאן

סדרת וובינרים: מבטיחים המשכיות עסקית באמצעות עבודה מרחוק - 6.7.2020

+

עבודה מהבית וניהול צוות מרחוק הפכו לנורמה החדשה. עם זאת, המעבר למציאות חדשה זו תוך הבטחת תקשורת יעילה ויצרנית דורש אימוץ של דרכי ניהול ותקשורת חדשות, בצד מיומנות טכנולוגית ואיזון בין העבודה לחיים הפרטיים.

מטרות סדרת הוובינרים:
הגברת המודעות וההבנה של חברות ואנשים פרטיים לסוגיות מהותיות הקשורות לעבודה מרחוק. 
מתן הכלים הנדרשים על מנת שתוכלו לזהות נקודות תורפה ולנקוט באמצעים הדרושים על מנת להבטיח את המשכיות העסק שלכם.

וובינר מס' 1 : מבוא לניהול עבודה מרחוק
מרצה: Mr. Jeff Kahn – CEO, Beyond Remotely
יום שני 6.7.20 בין השעות 14:00-15:00
מתן סקירה כללית של האתגרים וההזדמנויות בעבודה מרחוק, תוך מתן טיפים מעשיים להובלת פגישות וירטואליות יעילות.

1. הבנת האתגרים וההזדמנויות העיקריים בעבודה מרחוק
2. כיצד לתכנן פגישה וירטואלית: שיקולים וכלים
3. כיצד לבנות, לתפעל ולנהל פגישות וירטואליות
4. כיצד מתגברים על עייפות מפגישות וירטואליות

לצפייה בוובינר לחצו כאן

יצוא ביטחוני ודו-שימושי - חלק 2 - 25.6.2020

+

מכון היצוא והתאחדות התעשיינים שמחים להזמין את הגורמים העיקריים בתחום היצוא הביטחוני והדו-שימושי לשני מפגשים וירטואליים בהם היצואנים יוכלו להתעדכן ולקבל מענה לשאלות הרלוונטיות בתחום.

להקלטת המפגש לחצו כאן

יצוא בטחוני ודו שימושי חלק 1 - 21.6.2020

+

מכון היצוא והתאחדות התעשיינים הזמינו את הגורמים העיקריים בתחום היצוא הביטחוני והדו-שימושי לשני מפגשים וירטואליים בהם היצואנים יוכלו להתעדכן ולקבל מענה לשאלות הרלוונטיות בתחום.

להקלטת המפגש לחצו כאן

ממסר שיווקי למסר ויזואלי - 23.6.2020

+

מה בוובינר?

מסר חזותי מעובד אצל הלקוח הרבה יותר מהר מאשר טקסט. התמונות והתוכן הוויזואלי עוזרים לבנות את האמון מול הלקוחות, משפרים את המותג, מגבירים חשיפה ומסייעים למכור יותר.
בוובינר נסקור את השלבים שכל בעל עסק חייב להכיר בדרך מהמסר השיווקי שלו להפקת צילום מנצח.

המרצה:
מר שחר פליישמן, צלם פרסום, יזם חברתי ומדריך ויזואלי לחברות וארגונים עם ניסיון עשיר בצילומי מוצרים בכלל ובצילומים למכירה באי קומרס בפרט.
שחר החל את דרכו המקצועית בלונדון. לאחר שחזר לארץ בשנת 2001 הקים סטודיו המתמחה בצילום מסחרי ופרסום.
”עבורי צילום הוא לפני הכול אומנות התאורה והקומפוזיציה. צילום מושלם מתחיל בהבנה של
האובייקט, העמדה נכונה שלו, התאמת התאורה המדויקת, הסטיילינג וכמובן המגע הייחודי של הצלם“.

לצפייה במצגת לחצו כאן

לצפייה בוובינר לחצו כאן

הודו בעידן ה'פוסט קורונה' - 24.6.2020

+

מה בוובינר?

הידעתם שהודו היא צרכנית הדאטה הסלולארי הגדולה ביותר בעולם? שבכל שנה, על מנת לעמוד בביקוש הממשלה נדרשת להקים עיר בגודל שיקגו? שרק בשלוש השנים האחרונות נפתחו בהודו למעלה מ-350 מיליון חשבונות בנק חדשים?

בואו לערוך היכרות עם הודו, המעצמה הכלכלית החמישית בגודלה בעולם (עד בוא הקורונה) שאיבדה 45% מהתמ"ג שלה בעקבות המשבר הנוכחי ועתידה להציג בסוף 2020 נתוני צמיחה שליליים (!) וחסרי תקדים. הודו שעברה בשנים האחרונות שינוי אדיר, הפותח בפני חברות ישראליות מגוון עצום של הזדמנויות עסקיות בתחום החקלאות, המים, הפינטק, הבריאות, הסייבר ועוד.

זוהי ההזדמנות שלכם להכיר את השוק טוב יותר, להיחשף אל הפערים התרבותיים - עסקיים וללמוד כיצד ניתן להסתייע בנספחות במסגרת מאמצי הכניסה שלכם לשוק.


המרצה:
מר ברק גרנות, ראש נספחות מינהל משרד הכלכלה והתעשייה בשגרירות ישראל בהודו, חי ועובד בדלהי כמעט חמש שנים. קודם לכן, כיהן כראש תחום יחסי ציבור ומ"מ ראש אגף בכיר תקשורת, פרסומים ופניות ציבור במשרד הכלכלה. בוגר קורס פיתוח מנהלים של משרד הכלכלה. טרם השתלבותו בשירות הציבורי, שימש כדובר וראש לשכה בכנסת, כמנהל שיווק ב"שדולת ידידי ישראל באירופה", כיועץ תקשורת בחברת הייעוץ התקשורתי 'בן חורין - אלכסנדרוביץ' וכמרכז מטה קמפיין בחירות לראשות מפלגת העבודה. לצד לימודיו, עמד ברק בראש מחלקת קשרי החוץ באגודת הסטודנטים של אונ' בן גוריון. לברק תואר שני (MA) בחקר סכסוכים מהאוניברסיטה העברית ותואר ראשון (BA) בפוליטיקה וממשל ותקשורת מאונ' בן גוריון.

לצפייה בוובינר לחצו כאן

וובינר: אמון עסקי בינלאומי בעידן של ריחוק חברתי - 15.6.2020

+

מטרת הוובינר להעלות מודעות לאתגר ייחודי זה ולדון בפעילויות פרקטיות שניתן לבצע בכדי לצמצם שחיקה באמון העסקי הבינלאומי בין שותפים קיימים ולאפשר יצירת אמון עסקי עם שותפים חדשים.

המרצה:
מר מוטי בלאו (MBA) מנכ"ל חברת פרוקסי מרקטינג סולושינס בע"מ. מעל 25 שנות ניסיון במכירות ובשיווק בינלאומיים. יזם והוביל מגוון רחב של פעילויות פיתוח עסקי, שיווק ומכירות שהובילו לביצועים משמעותיים. עסק בזיהוי הזדמנויות שוק, גיבוש אסטרטגיה ותכנון שיווקי, הקמת מערכי שיווק ומכירות והחדרת מוצרים חדשים בהצלחה לשווקים מפותחים ומתפתחים.

לצפייה במצגת לחצו כאן

לצפייה בוובינר לחצו כאן

Selling to Chinese Consumers Using Low Risk and Cost-Efficient Methods on Alibaba's E-commerce platforms - 11.6.2020

+

Tmall Global, China's largest B2C Cross Border E-Commerce platform, is launching new cooperation models that can help Israeli brands and suppliers target an attractive Chinese middle-class consumer and test the market for sales potential in a cost-efficient and low-risk manner. Tmall utilizes their warehouses based in Europe for direct fulfillment to Chinese consumers and offers inventory flexibility as well as low logistics and low storage costs for suppliers. Thanks to their consignment and application programming interface (API) solutions, suppliers can optimize their assortment and easily move their inventory across borders.

The presenter:
Mr. Dean H. Diabate, Business Development Manager, Tmall Global.
Based in the headquarters of Alibaba Group in Hangzhou, Dean is the Business Development Advisor for Tmall Global, helping African, European and Middle-Eastern merchants enter and succeed in China through the country’s largest cross-border e-commerce platform, Tmall Global

לצפייה במצגת לחצו כאן

לצפייה בוובינר לחצו כאן

גיוס עובדים בארה"ב: מה השתנה בתקופת הקרונה? - 10.6.2020

+

איתור מועמדים בארה"ב למשרות בתחום המכירות הוא תמיד משימה מאתגרת. כיום המורכבות גדולה אף יותר עקב השינויים בתקופת "הקורונה".  למרות האבטלה הגבוהה באמריקה, רוב מנהלי המכירות המוצלחים עדיין מועסקים.
אם כן, כיצד ניתן למשוך מועמדים טובים ולסנן אותם היטב כדי לגייס את הטאלנטים הטובים ביותר? בנוסף, כיצד ניתן לשמור על העובדים האמריקאים הקיימים כדי שיישארו בחברה?

המרצה:
מר צ'אק (צ'רלס) קליין, הבעלים של חברת אמקון השמה בע"מ ומחבר הספרAmerica Marketing to בהוצאת ה – Financial Times.
חברת אמקון עוסקת בגיוס עובדים וסוכנים בארצות-הברית ומעניקה שירותי השמה ושיווק לחברות ישראליות בשוק האמריקאי.
www.amcon.co.ilwww.linkedin.com/in/amcon

לצפייה בוובינר לחצו כאן

מחשבות על פתרונות להימנעות מסכסוכים מיותרים - 8.6.2020

+

בפרוץ משבר, האינסטינקט של עורכי דין רבים, כמו גם של רבים מלקוחותיהם, הוא היערכות לקרב: התחפרות בשוחות משפטיות, דריכת כלי הנשק החוזיים ושמירה על מוכנות לקראת המלחמה שעוד תבוא - או אפילו יציאה לקרב יזום, בבחינת הקם להורגך השכם להורגו.

בעוד שבגישה זו יש הגיון מובן, ולעיתים היא אפילו מחויבת המציאות, המשבר שניחת על העולם כולו מחייב שינוי פרדיגמה. מדובר במשבר ששום צד אינו אשם בו.

במצב כה חמור מצד אחד, אך שאין לו אשמים מצד שני, מצווים הכל, ובהם אף עורכי הדין, ליישם מהפכה של ממש באופן גישתם לסכסוך פוטנציאלי.

בוובינר נעסוק במו"מ מודרך לשם גיבוש פתרונות יצירתיים שיאפשרו לעסקים להקטין אי וודאות, להימנע מסכסוכים מיותרים ולחלק את הנזק באופן הוגן.

מגיש:
עו"ד יעקב אנוך, שותף, משרד עו"ד מ. פחרון ושות'

לצפייה בוובינר לחצו כאן

וובינר: לא, בכלל לא עסקים כרגיל בסין! - 4.6.2020

+

מה בוובינר?

עדכון משנחאי על מצב העסקים בסין. האם עסקים צריכים להמציא עצמם מחדש?
אילו הזדמנויות יצרה המציאות החדשה. בוובינר ננסה לא רק להגיד מה לא צריך לעשות אלא בעיקר מה כן אפשרי, רצוי וכדאי לעשות  בשוק הענק שחזר לחיים הרבה לפני כולם.
בהכללה גסה ניתן לומר  ששיטות עבודה קודמות לא רלוונטיות למציאות הנוכחית וכל גוף ייטיב אם ימציא עצמו קצת מחדש בסין. המציאות השתנתה ובתחומים מסויימים ללא הכר, ואסור לעבוד על פי הנחות העבודה הקודמות.

המרצה:
גב' יעל עינב, משנחאי סין, עוסקת בסין כבר 30 שנה, מנהלת את חברת YCHINA המפתחת עסקים של חברות ישראליות בסין, מגייסת השקעות, אירועי שיווק ופרוייקטים מיוחדים. יועצת לגופים ממשלתיים. תואר שני בלימודי סין ויחב"ל ועוד MBA עם התמחות בכלכלה הסינית. כתבה ספרים ומאות מאמרים על עסקים בסין כולל טור קבוע בדה מרקר. בעבר כתבת, עורכת ומגישת חדשות בטלוויזיה.

לצפייה בוובינר לחצו כאן

וובינר: אחריות המוביל האווירי - 3.6.2020

+

משבר הקורונה שנחת עלינו במפתיע הדגיש את חשיבותה של ההובלה האווירית בעולם הסחר הגלובלי, בייחוד במצבים בהם קיים צורך להעברה בהולה של מטענים.
יחד עם פתרון האתגרים המורכבים וביצוע ההובלה המהירה התעוררו גם שאלות בעלות משקל רב הנוגעות להיקף אחריותו של המוביל האווירי

המרצה:
עו"ד גיל נדל, שותף וראש תחום דיני יבוא ויצוא במשרד עורכי הדין גולדפרב זליגמן ושות'

לוובינר לחצו כאן

וובינר ישיר מארה"ב: שינויי מגמות בהתנהגות צרכנים ומשווקים בעקבות מגפת הקורונה: למה לצפות? - 2.6.2020

+

מה בוובינר?
מגמות-העל הצרכניות כגון "הצרכן המודע", "ללא סטרס" ו"הקהילה לפני הכול", עוברות שינויים כתוצאה מהוראות הריחוק החברתי והתפיסות הבריאותיות והחברתיות בעקבות וירוס הקורונה.

המרצה:
גב' חמוטל שיבר, מנכ"לית חברת Schieber Research, הפועלת בישראל ובארה"ב, ומרצה מובילה בתחום מוצרי הצריכה, הדיגיטל והמסחר האלקטרוני.
חמוטל מומחית במחקר שוק, זיהוי מגמות וייעוץ לאסטרטגיית חדשנות הפוגשת את הצרכנים ואת השוק. בעלת ניסיון של 20 שנה במחקר, ייעוץ לחברות, וזיהוי מגמות וחדשנות. חמוטל פרסמה עשרות מאמרים במגזינים מקצועיים בישראל ובעולם, ומחקריה מצוטטים על ידי המקורות המקצועיים הגדולים בעולם.

לצפייה במצגת לחצו כאן

לצפייה בוובינר לחצו כאן

וובינר: צעדים למיפוי הסביבה התחרותית - 1.6.2020

+

במפגש זה נסקור שישה צעדים ממוקדים למיפוי ולניתוח מידע אודות המתחרים המרכזיים שלכם, החל משלב המיקוד ועד הניתוח ההשוואתי.

המרצה:
מר גיורא כתר, מומחה ויועץ מודיעין עסקי-תחרותי, מסייע ללקוחותיו לזהות הזדמנויות ואיומים,
להכיר טוב יותר את המתחרים הקיימים (ואת אלו שעלולים לצוץ), ללמוד את הלקוחות/שותפים שלהם (קיימים ופוטנציאליים) ולזהות מגמות שוק גלובליות ומקומיות, שיכולות להשפיע על החברה.

למצגת לחצו כאן

לוובינר לחצו כאן

וובינר: איך להעריך את סיכויי ההצלחה של מוצר הרבה לפני ההשקה ולהימנע מהפתעות? - 27.5.20

+

בעידן של פיתוח מוצרים חדשים לשוק רווי תהפוכות וחוסר וודאות חשוב מאד לוודא, מוקדם ככל האפשר, את סיכויי ההצלחה של המוצר בהיבטים של התאמה לשוק והתכנות עסקית.

בוובינר נסקור את האתגרים הנילווים לכך ואלו כלים עומדים לרשותנו להעריך את סיכויי הצלחה של המוצר.

המרצה:
מר ליאון מאלאלל, מדריך בכיר ויועץ בניהול מוצר עם כשלושים שנות ניסיון מעשי בהגדרת, פיתוח, השקת ושיווק מוצרים. לאון מביא עימו ידע מעשי נרחב המעוגן בניסיון נצבר במגוון תפקידים בכירים בניהול מוצר ושיווק מוצר בתחומי ה-Telco, ניהול משאבי אנוש, חינוך, Biotech ועוד. בשנים האחרונות עוסק לאון בפיתוח תכנים לשימוש יעודי בהדרכה ומסייע לחברות טכנולוגיה בישראל ובעולם בהטמעת מתודולוגיות ניהול מוצר ובניית קבוצות מנהלי מוצר מורכבות.

לצפייה בוובינר לחצו כאן

וובינר: הלקוחות של 2020 - יצירת בידול מנצח בעזרת חווית לקוח יוצאת דופן - 19,26.5.2020

+

העולם משתנה סביבנו וחברות וארגונים מנסים להבין כיצד ניתן להפוך את המשבר להזדמנות ומה ניתן לתכנן להמשך. הבסיס לכל הפעולות הוא היכרות עמוקה עם הלקוחות שלנו והבנה מה הם רוצים בעולם משתנה וכיצד אנו יכולים לענות על הצרכים שלהם ולנצח גם במציאות המורכבת של משבר הקורונה.

המרצה:
מר גיא עמיעד, מנכ"ל חברת אינסוף, מומחה לחדשנות וטכנולוגיה עם מעל 20 שנות ניסיון באסטרטגיה ושיווק של מותגים בינלאומיים וחברות ישראליות. חברת אינסוף הינה המפתחת של תוכנית THE GROWTH FACTOR למיקסום פוטנציאל הפעילות העסקית בתנאי שוק משתנים.

לצפייה בוובינר לחצו כאן 

וובינר: גיוס הון מול חוב - איך לבחור את מקור המימון המתאים ביותר לחברה? - 25,27.5.2020

+

הכרת מקורות המימון השונים על היתרונות והחסרונות שבהם ובחירת מקור המימון המתאים ביותר הינה מכרעת עבור עסקים - על אחת כמה וכמה בעתות משבר ובזמנים מורכבים מבחינה כלכלית, כמו התקופה שאנחנו חווים כעת.
הסיבה שבעטיה מגייסים - כמו למשל הרחבת או הקמת פעילות חדשה, מימון מחקר או פיתוח - כמו כן השלב בו החברה נמצאת ותחום פעילותה ישפיעו רבות על סוג המימון הנבחר.

הוובינר מיועד עבור בעלי עסקים או מיזמים המעוניינים ללמוד כיצד לבחור מקור מימון בצורה הנכונה ביותר.

חלק ראשון - יום ב' 25.5.20
סקירה כללית ומימון
מר גידי שלום בנדור, מייסד ומנכ"ל, S Cube, החברה עוסקת בהערכות שווי וייעוץ כלכלי

וובינר שני – יום ד' 27.5.20
מימון הון חוזר ומימון בנקאי
מר אורן כהן, מנהל יחידת מוצרי מימון מורכבים, בנק הפועלים
מר גדעון ציגלמן, שותף, SPIKES FUND - קרן המציעה מימון מהיר לחברות טכנולוגיה עם מכירות חודשיות של מינימום 50 אלף דולר.

למצגת החלק הראשון לחצו כאן

לוובינר החלק הראשון לחצו כאן

למצגת החלק השני (אורן כהן) לחצו כאן

למצגת החלק השני (גדעון ציגלמן) לחצו כאן

לוובינר החלק השני לחצו כאן

וובינר: שיווק ואסטרטגיה – התנעה מחדש מפת הדרכים אחרי הסגר - 21.5.2020

+

מה בוובינר?
הקורונה גרמה למשבר כלכלי, רפואי ופסיכולוגי.
המשבר דורש מחברות לבצע שינויים ברורים ומיידיים ואחרים שאינם לגמרי ברורים בשלב זה.
בוובינר נציג מפת דרכים אסטרטגית וטקטית למנהלי שיווק, מכירות ופיתוח עסקי לתקופה שאחרי הסגר.

מרצה:
מר מיכאל גלי, מומחה לשיפור ביצועים עסקיים בשווקים זרים, בעל ניסיון רב בייעוץ והובלת מפעלים בחדירה ופעילות בשווקים זרים. מרצה בביה"ס למינהל עסקים של אוניברסיטת ת"א בתוכנית ה – MBA וה –  EMBA ובטכניון. למעלה מ - 2500 מנהלים במשק קוראים את הבלוג שלו ב - www.michaelgally.com  אשר מציג טיפים לשיפור ביצועים, המבוסס על נסיונו בשווקים בינלאומיים כמנהל וכיועץ בעשרים השנים האחרונות.  

סביון בר סבר בעלת ניסיון ניהולי בכיר, המתמחה בניהול, אסטרטגיה ושיווק. לסביון ניסיון רב שנים במגוון תחומים: תקשורת, קמעונאות, היי טק, מזון, קוסמטיקה רפואית וחינוך.

לצפייה בוובינר לחצו כאן

וובינר - הכנה למפגשים עם קניינים בעידן הזום - 20.5.2020

+

מפגש עם קניין/שותף אסטרטגי פוטנציאלי הוא לרוב תוצאה של תהליך ארוך אשר הושקעו בו מאמצים של זמן ומשאבי כוח אדם ומשאבים כספיים. אם בעבר נסמכנו על תערוכות ומפגשי פנים מול פנים, כיום אנו צריכים לתקשר דרך פגישות וירטואליות, לתמצת במספר דקות את המוצר וליצור את העניין, ההזדמנות והנעה לפעולה. לסוג הזה של תקשורת יש חוקים ומגבלות ברורות לכן יש חשיבות רבה להיערך לשיחה מסוג זה על מנת למצות את הפגישה וליצור המשכיות.

המרצה:
גב' מיכל נאמן, חב' לומיגה, פיתוח עסקי בשווקים גלובליים. בעלת ניסיון של 15 שנה בתחום פתוח עסקי בשווקים גלובלי. מיכל שימשה במשך 10 שנים כמנהלת ענף מזון ומשקאות במכון הייצוא וכיום מלווה חברות מזון ופוד-טק בפעילות חו"ל – שוק יעד מרכזי - בריטניה. בנוסף מיכל מרכזת בארץ את פעילות הפוד-טק של קרן מיראז' ומרצה בעולם בנושא חדשנות ותעשיית הפוד-טק הישראלית.

לצפייה במצגת לחצו כאן

לצפייה בוובינר לחצו כאן

וובינר: הלקוחות של 2020 - יצירת בידול מנצח בעזרת חווית לקוח יוצאת דופן - 19.5, 26.5

+

העולם משתנה סביבנו וחברות וארגונים מנסים להבין כיצד ניתן להפוך את המשבר להזדמנות ומה ניתן לתכנן להמשך. הבסיס לכל הפעולות הוא היכרות עמוקה עם הלקוחות שלנו והבנה מה הם רוצים בעולם משתנה וכיצד אנו יכולים לענות על הצרכים שלהם ולנצח גם במציאות המורכבת של משבר הקורונה.

המרצה:
מר גיא עמיעד מנכ"ל חברת אינסוף, מומחה לחדשנות וטכנולוגיה עם מעל 20 שנות ניסיון באסטרטגיה ושיווק של מותגים בינלאומיים וחברות ישראליות. חברת אינסוף הינה המפתחת של תוכנית THE GROWTH FACTOR למיקסום פוטנציאל הפעילות העסקית בתנאי שוק משתנים.

לצפייה בוובינר לחצו כאן

וובינר: עיצוב: זה הרבה מעבר לאסתטיקה - 18.5.2020

+

בעולם העסקים, עיצוב הוא כוח ומקור ליתרון תחרותי. במהלך הוובינר נבין לעומק את מקורות הכוח של העיצוב ובסופו נוכל לענות על השאלות הבאות:

• מה זה בעצם עיצוב ולמה הוא כה חשוב להצלחה העסקית שלנו?
• מתי והיכן נולד מקצוע העיצוב וחשוב מזה; למה הוא נולד?
• מדוע כדאי לכל אחד מאתנו לחשוב קצת כמו מעצב?

המרצה:
מר אלירון טובי, מומחה בעיצוב מערכי אסטרטגית שיווק, בניסוח הצעות ערך וביצירת מותגים. מרצה לחשיבה שיווקית בפקולטה לעיצוב ב – HIT ומחבר "קסם השיווק" ללימוד חווייתי של אמנות השיווק. אלירון הוא יו"ר דירקטוריון חברת FM OPTICS ושותף בכיר בחברת הייעוץ AGRIQUALITY. במהלך שנות עבודתו ביצע אלירון מהלכי שיווק פורצי דרך דוגמת אסטרטגיית המותג של החברות הגלובאליות נטפים, אבן קיסר ו- Enzymotec , מיצוב ושיווק בין לאומי של הרכב החשמלי החדש של אפיקים ומהפיכת שמן הזית של מסיק קיבוץ מגל. אלירון שואב השראה ונעזר בהשכלה ובידע שלו במדעי ההתנהגות ובמנהל עסקים ובאהבתו לעיצוב ואמנות הקסמים

לצפייה במצגת לחצו כאן

לצפייה בוובינר לחצו כאן

וובינר: בנית קמפיין יחסי ציבור בינלאומי אפקטיבי בעידן ה- New Normal - ה-14.5.2020

+

לחברות בתחום המזון, פוד-טק, אגרו טכנולוגיה, תוצרת טרייה ואריזות חכמות לתחום המזון

שנת 2020 הביאה איתה עידן חדש – עידן ה NEW NORMAL המחייב עסקים רבים לחשב מסלול מחדש בו לא מתקיימות תערוכות ונסיעות עסקים.
איך מחשבים מסלול מחדש? איך להתאים את המותג לצרכים של שווקי המטרה? כיצד ניתן לרתום את המדיה הכתובה לטובת העסק שלך? איך ניתן לקרב את המוצר או את הטכנולוגיה שלך לקהל המטרה ולמקבלי ההחלטות בשוק הבינלאומי בשלט רחוק? איך לעניין את המדיה במוצרים שלך בתוך הסקירה הבלתי פוסקת שלהם בקורונה-וירוס? היכולת לבנות את המסרים המתאימים למותג שלך, ליצור ביקוש ולקבל לידים איכותיים בקרב קהלי המטרה (מפיצים קמעונאים, משקיעים ועוד) היא המפתח להצלחה בשוק הבינלאומי.

המרצה:
ליאת שמחה, הבעלים של NutriPR, משרד בוטיק ליחסי ציבור ומדיה חברתית המתמחה במזון, פודטק, אגטק, תוצרת טרייה ואריזות חכמות לתחום המזון בשוק הבינלאומי.

NutriPR נותן שירות ללקוחות מגוונים כגון, חברות סטארט-אפ, חברות קטנות, חברות מולטינשיונל, בישראל, הודו, צרפת, ספרד, הולנד וארה"ב.

NutriPR הינו שותף מדיה (Media Partner) של תערוכות מובילות באירופה, ארה"ב ואסיה בתחום תוספי תזונה ורכיבי מזון.

לצפייה במצגת לחצו כאן

לצפייה בוובינר לחצו כאן

וובינר: תמחיר והמחרה בתקופת קורונה - 13.5.2020

+

מה בוובינר?
המצב הנוכחי מציב אתגרים בתחום התמחיר וההמחרה.

חלק מהלקוחות אינם פעילים, ביקוש למוצרים מסוימים עולה בעוד שביקוש למוצרים אחרים פוחת, עלויות היצור משתנות בשל רגולציה ושינויים לוגיסטיים ועוד.

הוובינר ייתן כלים לקביעת מדיניות תמחיר והמחרה בחברה לתקופה הנוכחית ולתקופת היציאה מהמשבר.

לצפייה בוובינר לחצו כאן

וובינר: הסכמי סוכנות והפצה - 12.5.2020

+

מה בוובינר?

• האם הסוכן הוא היבואן? האם מפיץ יכול להיות זכיין?
• האם בלעדיות היא הדדית?
• איך מתמרצים את הסוכן שלי לעבוד בשבילי?
• של מי סימן המסחר שנרשם בחו"ל?
• סוכן כפול ומפיץ קורונה: סכנות עסקיות עם נציגים מקומיים

לצפייה בוובינר לחצו כאן

וובינר בשידור ישיר מברזיל: שוק היין בברזיל - 11.5.2020

+

מה בוובינר?
סקירה רחבה על שוק היין בברזיל.

לצפייה במצגת לחצו כאן

לצפייה בוובינר לחצו כאן

וובינר: עסקאות A&M בין חברות טכנולוגיה לבין גופים מסין בעקבות הקורונה - 11.5.2020

+

מכון הייצוא ומשרד עורכי הדין מ.פירון ושות' שמחים להזמינכם ל-WEBINAR מקצועי בנושא עסקאות M&A בין חברות טכנולוגיה לבין רוכשים מסין בעקבות הקורונה.

מגפת הקורונה הגבירה את מלחמת הסחר בין ארצות הברית לבין סין. כתוצאה מכך, קשה היום יותר מתמיד למשקיעים סיניים לבצע עסקאות M&A בארה"ב ולרכוש טכנולוגיות חדשניות בתחומי הליבה בהם רוצה סין לשלוט. סין שמה לה למטרה כי עד שנת 2025 תשלוט ב-75% מהטכנולוגיות החדשניות בעולם. על כן, פונים הסיניים לשווקים אחרים. את ישראל מכירים הסיניים היטב ופועלים פה רבות. לחברות טכנולוגיה המשוועות כיום להשקעה, יש חלון הזדמנויות להשקעות ולשיתופי פעולה עם חברות סיניות.

לצפייה בוובינר לחצו כאן

וובינר: כיצד ואיך להצליח במכירות בתקופת משבר הקורונה - 10.5.2020

+

משבר הקורונה זרק את כולנו למצב של שינוי לא רצוי.

זה הזמן לנצל את הטוב ואת ההזדמנויות החדשות שהמשבר מזמן בדרכינו ולדעת להתמודד מול עולם מכירות חדש ושונה.

בוובינר נשתף תוכן מדהים לפי שיטת סנדלר כיצד להצליח במכירות בתקופת משבר הקורונה, איך לשמור על חוסן נפשי, להתגבר על התנגדויות, להגדיל מכירות ולהראות מנהיגות בתקופות משבר.
אם אתם אנשי עסקים, מנהיגים עסקיים או אנשי מכירות ובאם תנודתיות, אי וודאות, מורכבות ועמימות הם חלק מהמציאות הנוכחית שלכם, אנו נספק תובנות וכלים עבורכם לפתוח את הדלת להצלחה בתקופה מורכבת זו.

המרצה:
מר ג'יימס אברהם, מנכ"ל סנדלר טריינינג בישראל Sandler Training. ומדריך מוסמך בשיטת סנדלר. סנדלר טריינינג הינה החברה הגדולה והמצליחה בעולם בנושא של אימון ופיתוח יכולות מכירה בעלת 300 סניפים ב 30 מדינות.

לצפייה בוובינר לחצו כאן

להשאיר רושם ראשוני מוצלח במצגת למשקיעים, שותפים ולקוחות - 7.5.2020

+

בין הנושאים:

- שיטה ליצירת מצגת אפקטיבית המעבירה מסר ברור – חידוד מסרים, בניית סיפור, התאמה ללקוח וכו'

- העברה נכונה של מידע על גבי שקפים - כיצד ניתן להציג ולפשט מידע (טקסט, בולטים, גרפים) על גבי שקפים בצורה ברורה המעבירה את המסר באופן מיידי וגם נראית טוב יותר

המרצה:
מר חן סירקיס, מנהל חברה המתמקדת בתקשורת שיווקית (מרקום) לרבות בניית מצגות עסקיות המסייעות לחברות לתקשר עם משקיעים, שותפים, ולקוחות.

לצפייה במצגת לחצו כאן

לצפייה בוובינר לחצו כאן

וובינר: מתחילים לחזור לשגרה. האם חנות האונליין שלך מוכנה ל"נורמלי החדש"? - 6.5.2020

+

"הנורמלי החדש" - העולם אוסף את עצמו, ומתוך המשבר הגדול גם צצות הזדמנויות ואפשרויות חדשות. הנחות היסוד שעליהם בנינו את העסק וחנות האונליין שלנו, כבר לא בהכרח תקפות, ויש כבר הנחות יסוד חדשות.
מה צריך לעשות היום על מנת להתאים את החנות שלך ל"נורמלי החדש"?

וובינר זה ילווה אותך בכל הצעדים האופרטיביים שעליך לנקוט, כדי שהחנות שלך תהיה מוכנה לאתגרים החדשים.

המרצים:
מר אילון פיש, בוגר תואר ראשון בפסיכולוגיה ותקשורת, בעל ניסיון של 8 שנים בתחום השיווק הדיגיטלי. בעל רקע טכנולוגי בעולמות הענן, ומומחה לתהליכי מכירה בחנויות איקומרס, וחיבורם למערכות פרסום מתקדמות, בין השאר אילון משמש כיועץ לאופטימזציה וניתוח קהלים לאתרי סחר בתחומים שונים, ומוביל היום את הצוות האסטרטגי ופיתוח המוצרים ב- MindAd.

גב' ג'קלין בראון, בוגרת תואר ראשון בכלכלה ושיווק, מובילה פרויקטים טכנולוגיים בעולמות השיווק הדיגיטלי ב-6 השנים האחרונות. אפיינה והטמיעה מערכות שיווק וניהול לקוחות ומכירות (CRM) במגוון סטארטאפים, וחברות גדולות. היא מתמחה באפיון מסעות לקוח, וחיבורם לדיוור אלקטרוני חכם.

לצפייה במצגת לחצו כאן

 לצפייה בוובינר לחצו כאן

וובינר: הזדמנות חסרת תקדים לאיתור וגיוס "כרישים" - אנשי מכירות מוצלחים בארה"ב - 5.5.2020

+

למשבר "הקורונה" ישנו גם היבט חיובי: זמינות אנשי / מנהלי מכירות מוכשרים ,עם קשרים בענף הספציפי שלכם – בעלות נמוכה יותר מבשנים קודמות. אנשי מכירות רבים מחפשים תפקידים חדשים ופתוחים להצעות סבירות. יש לשקול יצירת קשר עכשיו – גם אם הכוונה לבצע את הגיוס בתקופה מאוחרת יותר.

המרצה:
מר צ'אק (צ'רלס) קליין, הבעלים של חברת אמקון השמה בע"מ ומחבר הספר America Marketing to בהוצאת ה – Financial Times. חברת אמקון עוסקת בגיוס עובדים וסוכנים בארצות-הברית ומעניקה שירותי השמה ושיווק לחברות ישראליות בשוק האמריקאי.

www.amcon.co.ilwww.linkedin.com/in/amcon

לצפייה בוובינר לחצו כאן

וובינר: ניהול אשראי לקוחות בתקופת משבר - 4.5.2020

+

משבר הקורונה ("COVID-19") משנה את כללי המשחק בכל הקשור לניהול אשראי לקוחות. בעשור האחרון שהתאפיין בצמיחה ושגשוג, פרקטיקות ניהול אשראי - הלקוחות הותאמו לעידן של סיכונים מדודים וסביבה כלכלית יציבה. העצירה הפתאומית בענפים רבים ושיבושים עולמיים בשרשראות האספקה מייצרים סביבת סיכונים שונה בתכלית מזו שהורגלנו אליה וכן קשיי תשלום בהיקפים חסרי תקדים. התאמת מתודולוגיות ניהול האשראי בתקופה זו הינו צורך קריטי שחברות חייבות לאמץ בכדי לשרוד בסביבה הכלכלית חדשה ומסוכנת יותר מכל מה שהורגלנו עד היום.

המרצה:
גב' עדי נוב, סמנכ"לית שיווק ופיתוח עסקי בבססח – החברה הישראלית לביטוח אשראי. בעלת ניסיון של מעל 20 שנה בביטוח אשראי וניהול אשראי לקוחות בבססח – חברה מובילת שוק בתחום ביטוח האשראי בישראל וחלק מקבוצת EULER HERMES, מבטח האשראי הגדול בעולם.

לצפייה בוובינר לחצו כאן

וובינר: כיצד לשווק ברשתות החברתיות בזמן משבר הקורונה - 3.5.2020

+

פייסבוק, לינקדאין, טוויטר וגוגל מדווחות כולן על עלייה עצומה בשיעור הזמן שכולנו מבלים ברשת. המעבר המאסיבי לעבודה מהבית, בתקופת הקורונה והסגרים, האיץ את השינויים בשוק הדיגיטלי - כל הלקוחות הפוטנציאליים שלכם נמצאים ממש עכשיו ברשת. האם הם יפגשו שם את המותג שלכם? איזה מוניטין תצליחו לבנות? המכירות לא חייבות להיעצר, אבל החשיבה השיווקית צריכה להשתנות.

המרצה:
גלי סודק, MBA, PMP – מייסדת ומנכ"לית חברת Daze B2B marketing, מובילה בתחום השיווק הדיגיטלי עם ניסיון של מעל 15 שנים בניהול הפעילות השיווקית של החברות הגדולות במשק. לגלי התמחות ייחודית במשיכת לקוחות מדוייקים משווקים בינלאומיים ובאסטרטגיה עסקית.

לצפייה בוובינר לחצו כאן

וובינר: כלים להתמודדות עם עולם הסייבר – האיומים והסיכונים - 27.4.2020

+

וובינר בשני שידורים:
כלים להתמודדות עם עולם הסייבר – האיומים והסיכונים

הוובינר נועד להקנות את הידע הבסיסי, הכלים המעשיים והבנת האתגרים במישורים השונים – החל מגיוס נכון ובדיקת כוח האדם, הסיכונים הטכנולוגיים והעסקיים וכלה בהתמודדות והיערכות לאירוע תקיפה.

המרצה:

גב' אתי ברגר, CEO של חברת טריפל פי ייעוץ והדרכה בע"מ. משפטנית וטכנולוגית בתחום הסייבר ואבטחת מידע, המתמחה בתחום רגולציית הפרטיות ואבטחת המידע.

לצפייה בחלק הראשון של הוובינר לחצו כאן

לצפייה בחלק השני של הוובינר לחצו כאן

לצפייה בחלק הראשון של המצגת לחצו כאן

לצפייה בחלק השני של המצגת לחצו כאן

וובינר: איך להישאר מעודכן? כלים ושיטות למעקב אחר מידע -27.4.2020

+

בעידן של תהפוכות וחוסר וודאות חשוב להישאר מעודכנים. בוובינר של כשעה נסקור את הדרכים המגוונות להמשיך ולעקוב אחר השוק שלנו במגוון כלים חינמיים וזמינים לשימוש ויישום מיידי.

המרצה:
גב' ענבר יסעור (חיפושית - שרותי מידע) מידענית המספקת שירותי מידענות לחברות מסחריות, מכוני מחקר וגופי פיתוח, מתמחה בחיפוש פטנטים, מנהלת פורום המידענים בישראל (I-FISH), בעלת תואר ראשון בכימיה ותואר שני במדעי הסביבה מהטכניון.

לצפייה בוובינר לחצו כאן

וובינר: כתיבת דוא"ל באנגלית - 23.4.2020

+

כתיבת אי מייל הוא בין הערוצים החשובים לתקשורת עסקית, על אחת כמה וכמה בימים אלו כשאין אפשרות למפגש פנים אל פנים. כתיבת דוא"ל אפקטיבית נכונה וברורה חשובה על מנת להשיג את תשומת הלב הנכונה, על מנת שהמייל אכן יקרא וישיג את מטרתו . וזאת בעידן של אינפורמציה מרובה.

המרצה:
גב' רוזנה מילשטיין, בעלת תואר BA מאוניברסיטת יוהנסבורג ותואר MA מ-Hofstra ניו יורק – בתקשורת קלינית ובעלת ניסיון רב בהדרכה באנגלית עסקית. עבדה ברשות ההשקעות בניו יורק בתור אחראית יחסי ציבור של הרשות ועידוד השקעות. כמו כן עוסקת בהדרכה אישית וקבוצתית לבכירי המשק הישראלי וגורמי ביטחון בתחומים כגון: אנגלית עסקית, הכנת מצגת לקראת פרזנטציות, המתמודדות מול שאלות ותשובות, שיווק נכון בשפה האנגלית ועוד.

לצפייה בוובינר לחצו כאן

וובינר: שימור לקוחות מפתח בתקופה של משבר ומינוף שלאחריו - 22.4.2020

+

משבר הקורונה ("COVID-19") מהווה אתגר משמעותי בתחום המכירות הבינלאומיות. אי-הודאות עבור חברות יצואניות גדלה משמעותית וכך הסיכון להכנסות בטווח הקצר והבינוני - לא רק במהלך המשבר, אלא גם בתקופה שלאחריו. לגישה פרואקטיבית לשימור לקוחות מפתח ישנה חשיבות עצומה ביכולת החברה לשרוד משברים ולחזור לצמיחה בסיומם.

מטרת וובינר זה לדון בפעילויות פרקטיות, של אנשי המכירות הבינלאומיים, שניתן לבצע בכדי לצמצם ככל הניתן פגיעה בהכנסות החברה במהלך המשבר ולאפשר התאוששות מהירה ושלמה יותר לאחריו.

המרצה:
מר מוטי בלאו (MBA) מנכ"ל חברת פרוקסי מרקטינג סולושינס בע"מ. מעל 25 שנות ניסיון במכירות ובשיווק בינלאומיים. יזם והוביל מגוון רחב של פעילויות פיתוח עסקי, שיווק ומכירות שהובילו לביצועים משמעותיים. עסק בזיהוי הזדמנויות שוק, גיבוש אסטרטגיה ותכנון שיווקי, הקמת מערכי שיווק ומכירות והחדרת מוצרים חדשים בהצלחה לשווקים מפותחים ומתפתחים.

לצפייה במצגת לחצו כאן

לצפייה בוובינר לחצו כאן

וובינר: היבטים משפטיים במסחר אלקטרוני - 21.4.2020

+

מסחר אלקטרוני אינו נטול סיכונים משפטיים. מעבר לסיכונים "הרגילים" של אי קבלת תמורה, סכסוך עם הפלטפורמה והתנהלות נכונה מול הלקוח, ישנם סיכונים משפטיים נוספים שניתן ורצוי להתמודד איתם מראש - בבחינת "הקדם תרופה למכה" כמו ענייני פרטיות, לשון הרע, אחריות למוצרים, טענות להפרת זכויות וכדומה. בהרצאה קצרה וממוקדת של עורכות הדין בוורלי זאבו ועדי ברקן-לב, יחשפו הסיכונים הבולטים ודרכים מומלצות להימנע מהם.

המרצות:
עו"ד בוורלי זאבו, בעלת נסיון רב בתחום הסחר הבינלאומי ובתחום מסחר באינטרנט. בוורלי צברה ניסיון רב בכתיבת תנאי שימוש, מדיניות פרטיות, ומסמכים נוספים הנחוצים למכירה ברשת. כמו כן יש לה הכשרה מארגון הIAPP המסדיר את נושא הגנת הפרטיות באירופה.

עו"ד עדי ברקן-לב, מומחית בדיני קניין הרוחני, מחשבים ואינטרנט. לעדי ניסיון רב בייעוץ משפטי הנוגע לאכיפת זכויות קנין רוחני והימנעות מהפרת זכויות של גורמים אחרים בתחום המסחר האלקטרוני, לרבות התנהלות נכונה מול ספקי הפלטפורמה המסחרית המקוונת.

לצפייה במצגת לחצו כאן

לצפייה בוובינר לחצו כאן

וובינר: האם המזרח יתעורר ראשון, וכיצד להיכנס לשוק חדש בזמנים כאלה? - 20.4.2020

+

בתקופה משונה וקשה זו, הרבה מאוד שווקים בעולם סגורים, ותעשיות שלמות משותקות. ואולם, יתכן שזו ההזדמנות לנסות להכין את הקרקע ולהיכנס לשווקים שכבר חוזרים לשגרה.

צריך להבין איך להכין את הקרקע, איך ללמוד את השוק כשקשה להגיע לשם פיזית, איזה תעשיות יהיו הרלוונטיות ביותר כשנחזור לשגרה ומהו הערך המוסף שנוכל להציע. איפה עומדים השווקים במזרח, ובמיוחד סין בתקופה הזו, ואיך ניתן לנצל את הזמן על מנת לבנות את שוק היעד החדש שלנו.

המרצה:
מר חיים מרטין, שירת בתור נספח כלכלי בבייג'ינג בין השנים 2015-2019, והוביל את צוותו ליצירת הזדמנויות ועסקאות במאות מיליוני דולרים לטובת התעשייה הישראלית. כיום, מייעץ מרטין לחברות ישראליות הן בתחום הפיתוח העסקי הגלובלי והן בתחום ההשקעות, ובכך לוקח חלק בהמשך פיתוח התעשייה וההייטק הישראלי כגורם מוביל בעולם. כמו כן, למרטין ניסיון רב בניהול צוותים ותהליכים ארוכי טווח, הן בתחום הפיתוח העסקי, והן בתחום הפיננסים ותחומי רגולציה שונים.

לצפייה במצגת לחצו כאן

לצפייה בוובינר לחצו כאן

וובינר: איך לנהל פגישות וירטואליות ביעילות - 7.4.2020

+

הוובינר יעזור לשפר ולייעל את איכות שיחות הווידיאו ולתקשר עם מי שתרצה בקצה השני של העולם, ידריך שלב שלב כיצד להגדיר, להפעיל ולשפר את הפגישות הווירטואליות, יעזור להבין את האתגרים, הבעיות וההזדמנויות הנפוצות של פגישות וירטואליות ויספק מגוון טכניקות שתוכל לשלב באופן מידיי בשיחות היום-יומיות בכדי לשפר את היעילות ואת האיכות של שיחות ועידת הווידיאו של החברה שלכם.

המרצה:
מר ג'ף קאן, יועץ תקשורת מוכר ברחבי העולם ובעל ניסיון של מעל 30 שנה כאסטרטג ומומחה לתקשורת עולמית.

לצפייה בוובינר לחצו כאן

וובינר: עסקים עם גרמניה לאור השינויים בתקופת הקורונה - 7.4.2020

+

מכון היצוא ומשרד עו"ד FPS מגרמניה


This webinar provides an overview on the current legal changes and incentive programs implemented in Germany to address the COVID-19 pandemic

It is geared toward investors, start-ups and international companies interested (or already invested) in the German market.

Click Here

וובינר: איך לבחור פלטפורמה למכירות און-ליין בארץ ובחו"ל - 2.4.2020

+

בתקופה מאתגרת זו, ערוץ המסחר האלקטרוני הינו ערוץ המכירה הכמעט יחיד שנותר לעסקים רבים אשר רוצים להנגיש את המוצר שלהם ללקוחות גם בתקופה מאתגרת זו.

הוובינר מתאים לחברות שרוצות להתחיל למכור און ליין וגם לחברות אשר מוכרות כיום.

המרצה
מר ניר זיגדון, מייסד ומנכ"ל שותף של חברת eCommunity - סוכנות למכירה באמזון בעלת תו האיכות SPN מטעם אמזון העולמית. בעל ניסיון רב בהקמת פעילות מסחר אלקטרוני eCommerce לעסקים ובמעבר חברות מ- B2B ל- C2B.

לצפייב בוובינר לחצו כאן

וובינר: ניהול עובדים וצוותים מרחוק, בזמני משבר ובשגרה - 2.4.2020

+

בוובינר זה נכיר את מחוללי ההצלחה וגורמי הכישלון המרכזיים בניהול מרחוק ב"תקופת הקורונה" וגם בעתות שגרה, ונרכוש כלים מעשיים לשיפור האפקטיביות הניהולית שלנו בהובלת צוותים מרוחקים.

המרצה:
לירון גרייף, דירקטור בפרקטיקת ההון האנושי בחברת Deloitte. בעל תואר שני בפסיכולוגיה חברתית וניסיון של 19 שנה בליווי ארגונים ומנהלים בתהליכי שינוי מורכבים. 

לצפייה במצגת לחצו כאן

לצפייה בוובינר לחצו כאן

וובינר מיוחד: בניית קהילות כמנוע לפיתוח עסקי - 1.4.2020

+

מה בוובינר?
כל איש עסקים יודע שצריך למקסם משאבים בשביל להיות תחרותי, אבל האם אתם באמת ממקסמים את המשאבים שלכם?
יותר ויותר ארגונים בונים קהילות. קהילות מבוססות לקוחות, קהילות בעלי עניין, קהילות עובדים, קהילות עובדים פוטנציאלים, קהילות בוגרים ועוד. המשאבים שטמונים במימוש קהילה הם לא ״סתם משאבים״ אלא כוללים השפעה רגשית, אותנטיות, והנעה לפעולה שמבוססת על הצרכים העמוקים או המיידים של החברים בה.

המרצה:
מר מייק זילברג נחשב לחלוץ בתחום הקהילות ככלי לפיתוח עסקי. מייק הינו יזם ועוסק בפיתוח עסקי חדשני מאז 2002 בחברות כמו Redbull כמנהל מותג ו- KPMG כיועץ אסטרטגי להנהלות בחברות בינלאומיות. מייק עבד עם מאות סטארט-אפים בזמן שעבד בארגונים Wework וברוקס-קרת. ב2018 הוא הפיק את כנס הקהילות הבינלאומי הראשון בישראל Summit CL-IS ,שהביא מעל 500 מנהלי קהילות מ-50 מדינות לארץ. מייק הינו גם מייסד קהילת Professionals Community Young - YCP הקהילה הראשונה בישראל המיועדת לאנשי מקצוע בתחום הקהילות.

למצגת לחצו כאן

לצפייה בוובינר לחצו כאן

וובינר: מה הסיפור שלך? Storytelling ומצגות אפקטיביות בשיחה מרחוק - 31.3.2020

+

בתוכנית:
• על הקשר בין מדריך ההפעלה של המיקרוגל לבליינד דייט עם לקוח
• מה זה מסר אפקטיבי, מה המרכיבים שלו ואיפה מוצאים את המרכיב הסודי
• איך עוזרים למסר לעבור מסך בימים של תקשורת מרחוק
• טיפים וכלים שימושיים ליצירת מסרים קליטים ומצגות מנצחת

המרצה:
גב' מיכל שיק, יועצת אסטרטגית עם מומחית ומעל 20 שנות נסיון בפיתוח עסקי בינ"ל. מלווה חברות ויזמים מתחומים מגוונים בתהליכי מחקר, עיצוב ופיתוח רעיונות חדשניים וגיבוש אסטרטגיה. עוסקת בפיתוח תוכן, Storytelling , בניית מסרים אפקטיביים, עיצוב ובניה של מצגות והעברתן.

שימשה כסמנכ"לית פיתוח עסקי בינ"ל בחברות הי-טק, הקימה וניהלה את יחידת הסטארטאפים בהתאחדות התעשיינים.

לצפייה בוובינר לחצו כאן

וובינר: משבר הקורונה והסחר הבינלאומי – הכר את המומחה - 31.3.2020

+

משבר הקורונה הולך ומעמיק והשפעתו על הסחר הבינלאומי גדלה.

מכון היצוא מציע לקהיליית סחר החוץ וובינר ייחודי עם שני מומחים בתחום היבוא והיצוא שיספקו מענה לשאלות בוערות וחשובות.

המרצים:
עו"ד גיל נדל, שותף וראש תחום דיני יבוא ויצוא במשרד עורכי הדין גולדפרב זליגמן ושות.
מר זאב תלם, מרצה בכיר ויועץ לחברות עסקיות בתחום הסחר הבין לאומי

לצפייה בוובינר לחצו כאן

וובינר: כיצד צריכים לנהוג מנהלי שיווק ומכירות בזמן הקורונה - 30.3.2020

+

הוובינר הציג סקירה כללית של המצב, דוגמאות מוחשיות של חברות שעושות את זה נכון, יסקור תהליכי עבודה מומלצים וכלים לעבודה צוותית נכונה מהבית וייתן תשתית לבניית תכנית שיווק, שימור ומכירות לצמיחה גם בזמן משבר.

לצפייה בוובינר לחצו כאן 

וובינר: שיווק באמצעות משפיענים - איך עושים את זה? - 30.3.2020

+

מי אלו המשפיענים? למה שיווק באמצעותם חשוב לנו? טיקטוק, פייסבוק, אינסטגרם - איזו פלטפורמה הכי מתאימה? אסטרטגיית עבודה עם משפיענים וכלים לאיתור משפיענים

המרצה:
גב' חמוטל שיבר, מנכ"לית חברת Schieber Research הפועלת בישראל ובארה"ב, ומרצה מובילה בתחום מוצרי הצריכה, הדיגיטל והמסחר האלקטרוני.
מומחית במחקר שוק, זיהוי מגמות, ויעוץ לאסטרטגיית חדשנות הפוגשת את הצרכנים ואת השוק. בעלת ניסיון של 20 שנה במחקר, ייעוץ לחברות וזיהוי מגמות וחדשנות.

הסבר על מערכת HYPR - מערכת לאיתור משפיעני רשת עפ"י מילות מפתח

המרצה

מר סטיב זייצ'ק, סמנכ"ל פיתוח עסקי HYPR

לצפייה בוובינר לחצו כאן

למצגת של חמוטל שיבר לחצו כאן

וובינר: השלכות התפרצות נגיף הקורונה על חברות ישראליות הפועלות בארה"ב - 25.3.2020

+

התמודדות עם ההשפעות על עסקים בארה"ב

• עיכובי ביצוע, איחורים בתשלום והפרות חוזה אחרות
• אכיפתן של תניות "כח עליון" בחוזים

המרצה:
עו"ד ג'ואי שבות, שותף מנהל של סניף תל אביב. מתמקד בעיקר במיזוגים ורכישות, הסכמי שיתוף פעולה ((joint ventures והצעות ניירות ערך עבור חברות במגוון רחב של תעשיות ברחבי העולם ובכלל זה ארה"ב.

למצגת הוובינר לחצו כאן

ניהול עניינים הקשורים לעובדים בארה״ב
• הורדות שכר
• חופשות ללא תשלום (חל״ת)
• צמצום כח העבודה/פיטורים
• מעקב ופיקוח על בריאות העובד בהינתן הזכות לפרטיות

המרצה:
עו״ד מאירה פרזיגר, שותפה בסניף תל אביב של גרינברג טראוריג. בעלת למעלה מ 25- שנות ניסיון בתחום של דיני עבודה של ארה"ב. עו"ד פרזיגר מדריכה חברות ישראליות לגבי התקשרויות עם עובדים אמריקאים ,(US-based employees), החל משלב ההתקשרות הראשונה, דרך הניהול היומיומי וכלה בסיום ההעסקה/קיצוצים. עו"ד פרזיגר מטפלת גם בהיבטים הנוגעים לעובדים אמריקאים במקרים של מיזוגים ורכישות.

למצגת הוובינר לחצו כאן

וובינר: שוק הקוסמטיקה בווייטנאם ותהליך רישום מוצרים למסחר - 24.3.20

+

בהשתתפות Mr. Nguyen Ngoc Lam, סמנכ"ל וראש חטיבת השקעות וייעוץ עסקי בחברת הייעוץ INVESTCONSULT GROUP, אשר ישתף מניסיונו עם מותגי קוסמטיקה מובילים.

עם מיליון מצטרפים חדשים כל שנה, מעמד הביניים בווייטנאם צפוי למנות עד סוף שנת 2020 כ- 33 מיליון נפשות. ע"פ MINTEL, חברת לניתוחי שוק, שווי שוק הקוסמטיקה בווייטנאם הגיע למכירות של- 2 מיליארד דולר וצפוי לצמוח בכ- 5.4 אחוז בשנה עד שנת 2023.

לצפייה בוובינר לחצו כאן

וובינר: איתור לקוחות ומתחרים - 23.3.20

+

איתור שחקנים מובילים ולקוחות פוטנציאלים - סקירת כלים ושיטות למיפוי מתחרים, לקוחות וספקים.

לצפייה בוובינר לחצו כאן

וובינר: מו"מ בינלאומי בעיתות משבר - 23.3.2020

+

מה בוובינר?
• קורונה ומו"מ בינלאומי בעיתות משבר: אתגרי ה-TeleNegotiation
• עסקת הטיטאניק טבעה – מקרה שהיה כך היה!
• פערי תרבות בעסקים.
• אנחנו?! מטביעים ספינות!?! כן! מאפייני התרבות הישראלית.
• טיפים רבים!

לצפייה בוובינר לחצו כאן

וובינר: לצלוח את האתגר הפיננסי עקב הקורונה

+

המצב הנוכחי מציב אתגרים פיננסים לעסקים. שאלה מרכזית הנה מהם צורכי ההון אשר נדרשים על מנת לצלוח את התקופה הנוכחית. הוובינר ייתן כלים לניתוח המצב הפיננסי ולהבנת צורכי ההון בעסק לאור המציאות הדינאמית.

לצפייה בוובינר לחצו כאן

הזדמנויות עסקיות בברזיל בריו דה ז'נרו

+

וובינר עם הנספחת הכלכלית טלי סגל-אורדנטליך

ברזיל הינה המדינה הגדולה ביותר ביבשת הדרומית שמוכרת בעולם בזכות הסמבה, הקרנבל הקשאסה והאנשים השמחים. אבל מה באמת מניע את אחת המדינות הגדולות בעולם?


ברזיל היא מדינה מהגדולות בעולם בהיבטים רבים: שטח, אוכלוסייה, משאבי טבע וכלכלה. האירועים שקרו בהכנות לאירוח האולימפיאדה והמונדיאל הביאו לטלטלה פוליטית, כלכלית וחברתית וגרמו לשינויים גדולים, הרבה מהם לטובה. בואו לשמוע על ברזיל של 2020 ועל ההזדמנויות לשוק הישראלי.

לצפייה בוובינר לחצו כאן

המשמעויות של הברקזיט - לגבי יחסי המסחר של ישראל עם בריטניה

+

 מה צפוי להשתנות וכיצד יש להיערך עם מר יריב בכר, הציר המסחרי בשגרירות ישראל בבריטניה.

לצפייה בוובינר לחצו כאן

הזדמנויות עסקיות בצ'ילה עם מר הדר שור, נספח כלכלי

+

צ'ילה מפורסמת בנופים הפראיים שלה בטבע המדהים וביין המצוין אך רבים לא מודעים לאפשרויות הכלכליות הנרחבות שיש בכלכלה המפותחת ביותר באמריקה הדרומית שיש בה מאפיינים רבים הדומים לישראל. בשבועות האחרונים המדינה תפסה כותרות בעקבות המשבר החברתי כאן וזהו זמן טוב לשמוע קצת על ההזדמנויות במדינה השינויים הגיאופוליטיים ואיך הם משפיעים על היכולת של חברות ישראליות לעשות עסקים בה.

לוובינר לחצו כאן

וובינר תקינת קוסמטיקה בסין - עדכונים ושינויי מדיניות

+

ביום 11.2 קיימנו וובינר בנושא תקינת קוסמטיקה בסין - עדכונים ושינויי מדיניות. הוובינר הועבר על ידי גב' אנה קינג מחברת Cisema (Hong Kong) Ltd.

למצגת לחצו כאן

לוובינר לחצו כאן

וובינר - הזדמנויות עסקיות בחוף המזרחי בארה"ב – בדגש על ניו יורק, עם מר ינון אלרועי, הנספח המסחרי בניו יורק

+

היכרות עם ההתפתחויות הכלכליות העיקריות בחוף המזרחי ובדגש על צמיחתה של ניו יורק רבתי כמוקד כלכלי דינאמי בו קיימת פעילות גדלה והולכת של חברות טכנולוגיה, אקסלרטורים וגורמי השקעה. בוובינר תינתן התייחסות למגמות המאפיינות את המרחב, יוזמות הקשורות לישראל, מספר סקטורים דומיננטיים, כדוגמת, בריאות דיגיטלית, ריטל טק, סייבר, ערים חכמות, טכנולוגיות ספורט, ועוד.

לצפייה בוובינר לחצו כאן

 

הזדמנויות עסקיות במקסיקו עם מר אוריאל רביב הנספח הכלכלי

+

הדבר הראשון שישראלים חושבים עליו כשהם חושבים על מקסיקו זו החופשה הבאה שלהם, החופים הקריביים, הטקילה, המריאצי'ס והסומבררו. הדבר השני זה בדרך כלל הדימוי השלילי של מקסיקו - הפשע המשתולל וממדי העוני הבלתי נתפסים. לדימויים האלו לטוב ולרע, בהחלט יש אחיזה במציאות, אך כדאי לזכור שבנוסף לכך, מדובר על כלכלה שאי אפשר להתעלם ממנה, החברה במועדון היוקרתי של ה-G20. כלכלה של 1.2 טריליון דולר, 126 מיליון תושבים ומסחר של 420 מיליארד דולר בשנה ושותפת הסחר החשובה ביותר של ארה"ב.

vimeo.com/371220160

הזדמנויות עסקיות בקולומביה - 11.3.19

+

היכרות עם כלכלת קולומביה, הכלכלה הרביעית בגודלה באמל"ט, הנמצאת בצמיחה מתמשכת והמשוועת לטכנולוגיה ופתרונות מתקדמים שיסייעו לה להתמודד עם אתגרי המדינה. הוובינר יאפשר היכרות עם השוק הקולומביאני, יתרונותיו והאתגרים שבו. כמו כן יפורטו ההזדמנויות העסקיות במספר סקטורים מרכזיים, טיפים לעשיית עסקים בקולומביה והמלצות לגבי עבודה מול השוק הקולומביאני.

לצפייה בווינבר לחצו כאן

הזדמנויות עסקיות בשוק הסיני עם מר אופיר גור, נספח כלכלי בבייג'ינג - 14.1.19

+

בוובינר נתמקד בתהליכים מרכזיים בהתפתחות היחסים בין המדינות מנקודת מבט כלכלית. נראה כיצד סין עברה מכלכלה הנשענת על כמות אוכלוסייה לכלכלה איכותית שרוצה להציב עצמה כמתחרה ראויה למערב.
בשנים האחרונות נחתמו הסכמים ופרויקטים רבים בין המדינות וכיום הנספחות בבייג'ינג הינה אחת מהנספחויות העמוסות ביותר בעולם. זאת בהתאם לצורך בסיוע לחברות הישראליות הרוצות לחדור לשוק הסיני המסובך, בעל תרבות ושפה שונים מאלו המוכרים לנו במערב בנוסף לגידול הניכר בצרכים ובאתגרים של התעשייה המקומית שמייצרת הזדמנויות לתעשייה הישראלית.

לצפייה בוובינר לחצו כאן

וובינר "אמזון – להיות או לא להיות" - 7.1.19

+

מה בוובינר? 

 • אודות אמזון מבוא וציוני דרך
 • ערוצי המכירה באמזון
 • שיטות העבודה באמזון
 • מבט אל מחסני אמזון ושרשרת האספקה
 • פרופיל לקוחות אמזון
 • מיתוג באמזון, עקרונות ודוגמאות 

בין הנושאים:

 • הגנה על המותג שלנו באמזון
 • למה שווה להשקיע בקידום המותג שלנו בערוצים נוספים
 • משמעות כניסת אמזון לישראל

דיון פתוח –שאלות ותשובות

לצפייה בוובינר לחצו כאן

וובינר: מגרש המשחקים העתידי - מיומנויות ליבה בשוק העבודה – תכנון לעתיד - 18.12.18

+

לפי מכון החיזוי בקליפורניה (Institute of The Future), תוך פחות מ- 7 שנים מהיום 60% מהמשרות יהיו חדשות...

מנהלי משאבי אנוש, מנהלים קובעי אסטרטגיה, מנהלים בארגונים  המעוניינים להכין את תשתית העובדים לעתיד

 • איך נערכים לכך בשוק העבודה ?
 • מהן התמורות המרכזיות שאנו עתידים לחוות?
 • אילו מיומנויות ליבה חשוב שהעובדים שלנו ירכשו כבר היום, כדי להישאר רלוונטיים למשרות העתידיות לבוא ושמירת הרלוונטיות של הארגון.

לצפייה בוובינר לחצו כאן

המוסדות הפיננסיים לפיתוח בוושינגטון - 12.12.18

+

מה בוובינר?

 • מה עושה משרד הכלכלה עם המוסדות הפיננסיים לפיתוח (הסכמים, קרנות) ואיך זה יכול להשפיע על החברה שלך בתחומי המים, החקלאות, הגנת הסייבר ותחומים נוספים?
 • איך פועלים הבנק העולמי (WB) והבנק הבין-אמריקאי לפיתוח (IADB)?
 • מה הפעילויות הצפויות בשנה הקרובה?
 • מהם הממשקים של החברות הישראליות המעוניינות לעבוד בעולם המתפתח, בשיתוף עם מכון היצוא, מחלקת שווקים מתעוררים והמוסדות הפיננסיים לפיתוח במשרד הכלכלה, ועם הנספחות המסחרית-כלכלית בוושינגטון?

לצפייה בוובינר לחצו כאן

וובינר: בנייה יעילה של תכנית המכירות שיטות, כלים, תובנות וטיפים - 3.12.18

+

מה בוובינר? 

 • תכנית המכירות – בשביל מה זה טוב?
 • עד כמה התכנית צריכה להיות מפורטת ?  
 • תכנית מסודרת מול הזדמנות בלתי צפויה

לצפייה בוובינר לחצו כאן

הזדמנויות עסקיות בשוק של דרום אפריקה עם מר עמית לב, נספח כלכלי בדרא"פ - 21.11.18

+

דרום אפריקה הינה הכלכלה השנייה בגודלה ביבשת וה-35 בעולם עם תל"ג של כ- 350 מיליארד דולר והינה מנהיגה כלכלית אזורית, אשר מהווה שילוב מרתק של מדינת מפותחת עם מדינה מתפתחת. מצד אחד ישנן במדינה תשתיות פיזיות טובות, מערכת פיננסית יציבה, חוקה וחוק מתקדמים ודמוקרטיה יציבה אך מצד שני המדינה סובלת מבעיות רבות כגון מיתון, אבטלה, מערכת חינוך מקרטעת ו"הובלה" במדד האי שיווין ג'יני. לדרום אפריקה שטחים רבים הראויים לעיבוד חקלאי ועושר עצום של מחצבים. כמו כן במדינה מתקיימת מערכת פיננסית משוכללת והיא למעשה מהווה בסיס פיננסי להרבה מהעסקאות שקורות ביבשת. בוובינר ניסינו להכיר את השוק יותר לעומק, את הפערים התרבותיים וכיצד, למרות הקשיים למצוא הזדמנויות ולהסתייע בנספחות כניסה לשוק הדרום אפריקאי.

לצפייה בוובינר לחצו כאן

וובינר: מוכנות ויישום מוצר חדש כחלק מההצלחה העסקית של הארגון - 14.11.18

+

במהלך תכנון ופתוח מוצר יש צורך לכלול את מרכיבי מוכנות המוצר, יישום מוצלח וכן תאום צפיות הלקוח. כחלק מההערכות והצלחת ההטמעה הגלובאלית יש גם לתכנן את מרכיבי השירות, עלויות התחזוקה ואמינות. סטארט-אפים רבים מתחילים מרעיון מוצר מדהים, השוק והחזון אך נעצרים ברגע שהמוצר יוצא לבית הלקוח ומתברר שהמוצר אינו תואם את ציפיות הלקוח, המוצר אינו יציב ועלות התחזוקה הגבוהות גורמים לעלויות לא צפויות ופוגעים בעתיד החברה. תכנון טוב כחלק מתוכנית המוצר והפיתוח הוא גורם בעל השפעה רבה עבור הצלחת החברה.

לצפייה בוובינר לחצו כאן 

וובינר: בנייה יעילה של תחזית המכירות שיטות, כלים, תובנות וטיפים - 6.11.18

+

מה בוובינר?
• מה עדיף: תחזית אופטימית או פסימית?
• מהם טווחי הזמן בהם עורכים את התחזית ?
• עד כמה התחזית תלויה בטריטוריה?

בין הנושאים:
- שיטות חיזוי כמותיות
- שיטות חיזוי איכותיות
- כלים לבניית תחזית המכירות
- טיפים ותובנות

לצפייה בוובינר לחצו כאן 

וובינר: הזדמנויות עסקיות בשוק של פרו עם מר לאו מקוך, נספח כלכלי בפרו - 22.10.18

+

היכרות עם השוק הפרואני – השוק הצומח ביותר בדרום אמריקה מאז תחילת שנות ה2000. הצמיחה מהווה הזדמנות בשלל תחומים הרלבנטיים לתעשייה הישראלית, אך עדיין מדובר בשוק מאתגר בכל היבט תרבותי ועסקי – ביניהם השפה, הרגישות גבוהה לעלות המוצר והקושי בעבודה ב"זמן לטיני", במיוחד עם גורמים ממשלתיים. ההיכרות וההערכה שישנה לטכנולוגיה הישראלית בתחומים היותר מסורתיים כמו חקלאות ומים, דורשת חיזוק בתחומים מסורתיים פחות כמו ציוד רפואי מתקדם, סייבר ופינטק.

לצפייה בוובינר לחצו כאן

איסוף וניתוח מודיעין עסקי ברשת הסינית - 16.10.18

+

במסגרת הוובינר, הציג אנליסט מטעם חברת המחקר המובילה מידאטה בפני המשתתפים מגוון כלים ושיטות שימושיים לאיסוף וניתוח מידע עסקי ברשת הסינית. נבחנו יעילותם של הכלים דרך סקירה של מספר שאילתות מהרשת הסינית לשם המחשה. באמצעות ההרצאה, המשתתפים התוודעו למאפיינים העיקריים של השוק הסיני ולמדו שיטות עבודה מומלצות לחיפוש וניתוח מידע אודותיו.

לצפייה בוובינר לחצו כאן 

וובינר ייחודי: ניהול מוצר – איך מתכננים היום את מוצרי המחר ?

+

וובינר ייחודי:  ניהול מוצר – איך מתכננים היום את מוצרי המחר ?
וובינר בהנחיית מר ליאון מאלאלל


בוובינר דנו בכלים ובתהליכים של ניהול מוצר, בהחשיבות והצורך של ניהול מוצר והתרומה לסיכויי ההצלחה של מוצרים חדשים בשווקים כיום, המאופיינים ע"י תחרות חריפה וקצב שינויים גבוה. ניתנו דוגמאות על כישלונות מוצרים והסיבות לכך ואיך ניהול מוצר נכון יכול להתמודד ולמנוע כישלונות מסוג זה ולהביא להצלחת המוצר.

 
בתכנית:
מה זה ניהול מוצר ולמה צריך את זה ?
הגדרת תפקידים בעולם ניהול המוצר
עקרונות בסיסיים בעבודת ניהול מוצר (מתודולוגיה, תהליכים, כלים)
מה הסיבה לאחוז הכישלונות הגבוה של מוצרים ואך ניהול מוצר יכול להתמודד עם האתגר

לצפייה בוובינר לחצו כאן

הזדמנויות עסקיות בשוק של רומניה

+

מתוך: סדרת וובינרים ייחודיים: עם הנספחים הכלכליים של ישראל ברחבי תבל

בהנחיית מר מתן ספרן, נספח כלכלי ברומניה

מה בוובינר?

·         הכרות עם רומניה, המדינה השביעית בגודלה באירופה עם אוכלוסייה של כ20 מיליון איש ועם הפוטנציאל האדיר הקיים בה לאור היותה גשר לאירופה ומדינה מתפתחת אשר זקוקה (ומעוניינת) בטכנולוגיות ישראליות בתחומי הביטחון, סייבר, רפואה, חקלאות, מים, אנרגיה ועוד.

·         ניתוח מערכת היחסים הייחודית עם ישראל הן מהבחינה הפוליטית וכמובן בדגש על תחום הסחר.

·         סקירת הסקטורים המרכזיים, הזדמנויות שיתוף פעולה וסקירה על פעילות הנספחות המסחרית ברומניה ומה הערך המוסף לכם  - היצואנים.

לצפייה בוובינר לחצו כאן

כיצד לבלוט מעל התחרות באמצעות הצעת ערך ייחודית

+

הצעת ערך הנה ההצהרה (או הבטחה) שלנו אל הלקוח ומהווה את הסיבה של הלקוח לבחור דווקא במוצר או השירות שלנו. הצעת ערך טובה תנוסח בנקודת הראות של הלקוח ותכלול הן את תכונות המוצר או השירות שלנו אך בעיקר את התועלת הייחודית שתצמח ללקוח כתוצאה משימוש במוצר או בשירות. הצעת ערך עומדת בליבת האסטרטגיה העסקית של כל חברה וכל מוצר חדש שאנו עומדים להשיק ולכן חובה להקדיש מאמץ בניסוח ולהימנע מטעויות.

לוובינר לחצו כאן

וובינר: שיווק בדיגיטל "הכה את המומחה" - 15.7.2018

+

תחום השיווק הדיגיטלי כיום הולך ונעשה מורכב ומקצועי ובהתאמה גם עלויות השיווק בדיגיטל. חברות רבות מתחבטות בין האפשרות להכשיר כוח אדם מתוך הארגון לצרכי השיווק בדיגיטל לבין רכישת השירותים מסוכנויות פרסום המתמחות בתחום.

בכל אחת מהאפשרויות קיים מחסום של ידע ועולות שאלות כגון:

מה תקציב הפרסום המתאים לי? איך אדע כי החברה בידיה אני מפקיד את התקציב ממקסמת אותו תוך השגת ROI חיובי? אילו ערוצי פרסום ושיווק מתאימים לעסק שלי? באילו פלטפורמות כדאי לי לשווק? כיצד אני בודק את חברת הפרסום? מה צריך לדרוש מחברת הפרסום? האם כדאי לי להכשיר עובד מהעסק לניהול הדיגיטל? אם כן – כיצד מבצעים הכשרה פנים ארגונית?

לצפייה בוובינר לחצו כאן

מחירי העברה בדגש על מיסוי ישיר ומכס בעסקאות בינלאומיות והיבוא לישראל

+

מה בוובינר? 

 • תמחור עסקאות בהתאם לכללי מחירי העברה אל מול כללי המכס - הדומה והשונה
 • התאמות מחיר בעסקאות בין צדדים קשורים - השלכות מכס אפשריות
 • לגשר על הפער - תכנון נכון של עסקאות בהיבט מחירי העברה ומכס 

לצפייה בוובינר לחצו כאן

וובינר - הזדמנויות עסקיות בשוק של אוסטרליה

+

סקירה כלכלית קצרה על הכלכלה והתעשיה של אוסטרליה וניתוח יחסי הסחר, השת"פ הכלכלי, העסקי והטכנולוגי המתפתח בקצב מרשים בשנים האחרונות בין המדינות. בוובינר תינתן התייחסות לתהליך שכלכלת אוסטרליה נמצאת בו בשנים האחרונות. מכלכלה מבוססת תעשיות אנרגיה, סחורות ושירותים פיננסים - לחדשנות, יזמות וטכנולוגיה. זאת, במקביל למאמץ העצום המושקע בקרבה לפתח יכולות של יזמות טכנולוגית מצד אחד ולאמץ חדשנות טכנולוגית מתקדמת על ידי תאגידים, חברות ועסקים מנגד. מר שי זריבץ', נספח כלכלי באוסטרליה


לוובינר לחצו כאן

תהליך מכירה ליצרני ציוד מקוריים (OEM) דגשים, עקרונות, סודות וטיפים

+

OEM (ראשי תיבות באנגלית של: Original equipment manufacturer - יצרן ציוד מקורי) הוא מונח המשמש בתחומי ייצור שונים, ומתאר יצרן המייצר מוצר או חלק הנרכש על ידי חברה אחרת ונמכר תחת שם המותג שלה.

לצפייה בוובינר לחצו כאן

הזדמנויות עסקיות בפולין

+

מה בוובינר? היכרות עם פולין, המדינה השישית בגודלה באירופה וכלכלה של כ-39 מיליון איש הנמצאת בצמיחה מתמדת כבר מעל 26 שנים והמהווה גשר בין מזרח אירופה ומערבה. הוובינר יאפשר היכרות עם השוק הפולני, יתרונותיו והאתגרים שבו. כמו כן יינתן רקע על התרבות העסקית במדינה, טיפים לעשיית עסקים בפולין וסקירת ההזדמנויות העסקיות במספר סקטורים מרכזיים. גב' שיר סלוצקי, נספחת כלכלית בפולין.

לצפייה בוובינר לחצו כאן

גיוס מענקי מו"פ

+

עם הגידול בכמות החברות הפונות לקבלת מענקים, התחרות על הכספים הופכת קשה יותר ומורכבת יותר. במקביל, קיים היצע רחב יותר של תוכניות מימון הדורש הבנה מעמיקה בתנאים ובהזדמנויות שכל תוכנית טומנת בחובה. כדי להצליח בתהליך גיוס הכספים, יש צורך בידע מקצועי שיוביל אותך לבניית אסטרטגיית המימון האפקטיבית והמתאימה ביותר לצרכים של החברה שלך. המרצה, מר ג'וני כגן, יועץ בכיר ומנהל פרויקטים בחברת FreeMind.

לצפייה בוובינר לחצו כאן

וובינר הזדמנויות עסקיות בהודו

+

מה היה בוובינר?
היכרות עם הודו, הדמוקרטיה הגדולה בעולם. בהודו קיים פוטנציאל רב לחברות ישראליות בתחומים שונים. בעקבות חימום היחסים בין המדינות וביקורי ראשי המדינות בחודשים האחרונים העניין בפתרונות ישראלים רק גבר. ננסה להכיר את השוק יותר לעומק, את הפערים התרבותיים וכיצד ניתן להסתייע בנספחות לכניסה לשוק. גב' דנה נהרי, נספחת כלכלית במומבאי.

לצפייה בוובינר לחצו כאן

וובינר: עסקאות בינלאומיות - דגשים, עקרונות, סודות וטיפים

+

מה היה בוובינר?

 • איך להתכונן נכון למשא ומתן מחוץ לישראל  
 • האם יש יחס בין כמות השתייה והצלחת המו"מ במזרח אירופה?   
 • מתי כדאי להזמין דיפלומט פולני למסעדה מזרחית?   

המרצה: עו"ד אשר מילר 

לצפייה בוובינר לחצו כאן

וובינר מיוחד - עדכון רגולציה בתחום המזון בסין

+

וובינר Food regulations-Itinerary בשיתוף הנספחות הכלכלית בביג'ין וחברת Reach 24  בסין, המתמחה ברגולציה בתחום  המזון

לצפייה לחץ כאן

וובינר עם רשת Fairway בארה"ב

+

לקראת ביקור קנייני רשת Fairway מארה"ב ב- 18-22.2.18 וארגון פסטיבל ישראל שיתקיים בחנויות הרשת בספטמבר 2018, קיים מכון היצוא וובינר הכנה והסבר על הרשת ועל הפעילות המתוכננת.

לצפייה בוובינר לחצו כאן

וובינר: הזדמנויות עסקיות בשוויץ

+

 מה בוובינר? סקירה על הכלכלה השוויצרית ואירועים משמעותיים בשנים האחרונות. כמו כן, נדונה פעילות הנספחות המסחרית בג'נבה, סקטורים מרכזיים ושילוב אלה עם המאמץ המרוכז של השוויצרים "לייצר" חדשנות.

וובינר עם מר אסי יוסף, נספח כלכלי בשוויץ

לצפייה בוובינר לחצו כאן

וובינר: הזדמנויות במכרזים ציבוריים בעולם

+

בכל יום מתפרסמים מכרזים רבים בעולם. כיצד מאתרים את ההזדמנות המתאימה וכיצד מעריכים מהר אם כדאי לקפוץ על ההזדמנות?

מומחי המכרזים של TendersInfo המפעילים את הפורטל הייחודי של מכון היצוא למכרזים ידריכו את המשתמשים בתוכנית ואת המעוניינים.

לצפייה בוובינר לחצו כאן

וובינר בנושא: כניסה לשוק הגרמני

+

בוובינר דנו באפשרויות הקיימות לייצואנים ולעוסקים בסחר בינלאומי להקמת סניף או חברה בגרמניה, ועל השיקולים המשפטיים והעסקיים שכדאי ומומלץ לקחת בחשבון כשמקבלים החלטה להתרחב לכלכלה החמישית בגדולה בעולם  - גרמניה. 

וובינר בהנחיית עו"ד אלון ספושניק


לצפייה בוובינר לחצו כאן

וובינר הזדמנויות עסקיות בהונג-קונג

+

מה בוובינר: היכרות עם הונג קונג על יתרונותיה ומורכבותה, היותה מרכז פיננסי גלובלי באסיה, תוך שילוב מעניין בין תרבות בריטית וסינית. המשמעות של שילוב זה על עשיית עסקים בהונג קונג, ההשפעה של בייג'ינג, ההזדמנויות והפוטנציאל להתרחבות ליתר אסיה ולסין בפרט ועוד.

וובינר בהנחיית גב' אסתר פרץ - בורק, נספחת כלכלית בהונג קונג


לצפייה בוובינר לחצו כאן

וובינר ייחודי: ניהול מוצר – איך מתכננים היום את מוצרי המחר?

+

בוובינר דנו בכלים ובתהליכים של ניהול מוצר, בהחשיבות והצורך של ניהול מוצר והתרומה לסיכויי ההצלחה של מוצרים חדשים בשווקים כיום, המאופיינים ע"י תחרות חריפה וקצב שינויים גבוה. ניתנו דוגמאות על כישלונות מוצרים והסיבות לכך ואיך ניהול מוצר נכון יכול להתמודד ולמנוע כישלונות מסוג זה ולהביא להצלחת המוצר.
 
בתכנית:
מה זה ניהול מוצר ולמה צריך את זה ?
הגדרת תפקידים בעולם ניהול המוצר
עקרונות בסיסיים בעבודת ניהול מוצר (מתודולוגיה, תהליכים, כלים)
מה הסיבה לאחוז הכישלונות הגבוה של מוצרים ואך ניהול מוצר יכול להתמודד עם האתגר

וובינר בהנחיית מר ליאון מאלאלל


לצפייה בוובינר לחצו כאן

אמנות ניהול החדשנות

+

החדשנות אינה אופנה חולפת. לפני כשבעים שנה כתה פיטר דרוקר: "שתי הפונקציות המרכזיות בכל עסק הן שיווק וחדשנות". לא בכדי החליט פיטר דרוקר לכרוך את השיווק והחדשנות זו בזו: בעוד השיווק משמש כקצין התצפית הקדמי של הארגון, ומזהה שינוי במגמות הצריכה ויוצר את הדבר הבא, החדשנות מאפשרת לארגון להכיל את הצורך בשינוי ולנהל אותו ביעילות. ההיסטוריה של העסקים רצופה בדוגמאות של חברות שטעו להאמין כי הביקוש למוצר שלהם קשיח והמותג יישאר מוביל לנצח.  הטלפונים של NOKIA, סרטי הצילום של  KODAK וההמבורגרים של McDonalds הן רק דוגמאות מפורסמות לכך. מאידך, חברות כמו נטפים, Apple ן- M3 השכילו להפוך את החדשנות לערך ולשמור על מעמדן כמובילות שוק לאורך שנים.

לצפייה בוובינר לחצו כאן

טעינה