מכון היצוא - מן העיתונות

בסינדיאנת הגליל, עמותה חברתית שמפגישה נשים ערביות וישראליות בגליל, מייצרים שמן זית שנכלל ברשימה הבינלאומית היוקרתית של השמנים הטובים בעולם.

פרטים נוספים

הודו היא אחת הכלכלות הצומחות בעולם. המשקל שלה כיום הוא 7.3 מהכלכלה העולמית והצפי הוא כי עד שנת 2050 היא תכפיל את עצמה ותגיע ל-15 אחוז מהכלכלה העולמית, יותר מארה"ב"

פרטים נוספים

מנכל מכון היצוא מר גדי אריאלי והנהלת המכון קיימו אתמול סיור במרכז האחים ליזמות ועסקים בבני ברק במסגרת שלושת ימי ההטבות המתקיימים השבוע לקראת פתיחת המקום.

פרטים נוספים

שיחת השבוע בקרב יזמים ואנשי עסקים חרדים היתה ההשקה המסקרנת של מרכז אחים, מרחב היזמות והעסקים החרדי הראשון מסוגו במרמומי מגדל המשרדים הגבוה בבני ברק.

פרטים נוספים

מנכ"ל מכון היצוא הישראלי מר גדי אריאלי והנהלת המכון קיימו היום (ג') סיור עבודה במרכז אחים ליזמות ועסקים בבני ברק, במסגרת שלושת ימי ההטבות המתקיימים השבוע לקראת פתיחת המקום.

פרטים נוספים

היום (ג') נפתחה בסינגפור תערוכת CommunicAsia, הגדולה מסוגה באסיה לפתרונות מובייל והשנה הגיעו 22 חברות, שמציגות בביתן הישראלי.

פרטים נוספים

ישראל אינה צד במלחמות הסחר, אך היא תושפע מהן לרעה אם הן יקטינו את צמיחת הסחר העולמית - יצואנים שמוצריהם יוכלו להחליף את אלה של המתחרים האירופאים והאמריקאים - יכולים דווקא להרוויח - הסכנה המוחשית ליצואנים הישראלים היא מדיניות הפרוטקציוניזם של ארה"ב

פרטים נוספים

נציגים משישים מדינות בעולם התכנסו לשלושה ימים של מפגשים, סיורים והרצאות מקצועיות בנושא מצבי חירום במשקי המים. את האירוע יזמו מכון הייצוא בשיתוף עם מינהל סחר החוץ במשרד הכלכלה ורשות המים במטרה לחשוף את נציגי המדינות לטכנולוגיה הישראלית העוסקת במשק המים לשעת חירום על נגזרותיו השונות.

פרטים נוספים

שבוע מאוד מעניין עבר על תעשיית היין הישראלית, שלא שוקטת לרגע. מכון היצוא עם מיזם חדש שמוליד בין היתר את האישה הכי חזקה בענף היין, יקב רמת הגולן חושף את הפעילות הסודית של ענת לוי, וכמובן המפגש השנתי בתל חי

פרטים נוספים

Arguably the most prestigious wine visit to Israel since Baron Edmond de Rothschild first arrived in 1887!

פרטים נוספים

לאחרונה חתמה "טופ חממות" הישראלית על הסכם עם קונצרן הענק ההודי "מהינדרה", שיביא הרבה חדשנות אל עולם הגידולים החקלאיים בתת היבשת הענקית.

פרטים נוספים

על הביתן הישראלי בתערוכת VIVA TECH 18 - העיתון Actualite Juive

פרטים נוספים

This year's Viva Technology show highlighted Africa's emerging high-tech scene, but Israeli startups made an exciting contribution.

פרטים נוספים

אדיב ברוך יו"ר מכון היצוא התארח באירוע של BANK OF CHINA האמריקאי בניו יורק. האירוע התמקד בנושא שיתוף פעולה ישראל סין.

פרטים נוספים

מאות אנשים הצטופפו באירוע לכבוד ישראל שארגן משרד הכלכלה והתעשייה.

פרטים נוספים

הטכנולוגיה שהתחילה את דרכה עם צמיחתו של מטבע הביטקוין הדיגיטלי, מהווה תשתית לדיגיטציה של תהליכים שעד לאחרונה נחשבו למסורתיים. אז כיצד הטכנולוגיה מסייעת לענפי החקלאות, ההובלה, היהלומים ולסחר בינלאומי? הכירו כמה חברות ישראליות שהפכו את הטכנולוגיה לפורצת דרך בעולם

פרטים נוספים

למרות המתיחות הפוליטית ביחסים בשנים האחרונות, ישראל וטורקיה ידעו לשמור על יחסים כלכליים תקינים. האם קשרי המסחר יצלחו גם את המשבר הנוכחי? בחברה הישראלית לביטוח סיכוני סחר חוץ, אשרא, מאמינים שהתשובה חיובית. ככה זה כשלאף אחד מהצדדים אין רצון לסכן את היקף הסחר בין המדינות הנאמד במיליארדי דולרים. "פגיעה ביחסי המסחר בין המדינות לא תועיל לארדואן"

פרטים נוספים

ברבעון הראשון של השנה גדל היצוא בכ-10% והסתכם בכ-5.5 מיליון דולר. העלייה נרשמה כתוצאה מגידול ביצוא לצפון אמריקה והאיחוד האירופי.

פרטים נוספים

ב-2017 פעלו בישראל כ-40% פחות רפתות מאשר ב-2001, אך כמות הפרות החולבות דווקא גדלה, עקב עלייה בתפוקות יחידת הייצור, התייעלות מבנים והרפורמה שחלה בענף החלב. לצד העליה בתפוקה, מחיר החלב לצרכן עלה השנה ב-3.5%.

פרטים נוספים

הסמארטפון המתקדם של קומיוניטייק הוא כנראה אחד המכשירים המוצפנים והבטוחים בשוק. לא מפתיע אם כך, שצבאות, בנקים וכוחות ביטחון בכל העולם קונים אותו. "הגנות האבטחה שיש היום לכל המכשירים, לא מספיקה להגנה בפני סיכוני סייבר מתוחכמים"

פרטים נוספים

תערוכת JAPAN IT WEEK שנפתחה היום מפגישה פתרונות סייבר ישראלים חכמים עם יפן הגדולה, שמחפשת אמצעי סייבר הגנתיים לפני האולימפיאדה, שתיערך שם ב-2020 - אבל לא רק. "השוק היפני מציג אתגר בגלל שהוא שוק עם אופי של השקעות לטווח רחוק וגם בגלל האתגר התרבותי שהוא מציג".

פרטים נוספים

הבוקר נפתח במקסיקו סיטי בפעם השישית כנס בהשתתפות 25 חברות ישראליות. בכנס ישתתפו ראשי מוסדות וארגונים מקומיים שיפגשו את הידע והיכולת הישראלית בתחום ה-HLS והסייבר במטרה להתמודד עם הפשיעה ואסונות הטבע. "יש כאן הערכה לניסיון והידע שנצבר בישראל".

פרטים נוספים

השבוע תפתח תערוכת אגריטך הגדולה ביותר בישראל אי פעם - ישראל היום, 6.5.18

פרטים נוספים

ראשי מיצובישי במפגש חדשנות עם ראשי התעשייה בישראל - יתד נאמן 6.5.18

פרטים נוספים

המטרה: הגדלת היצוא לאתיופיה במאות אחוזים - ישראל היום, 3.5.18

פרטים נוספים

יבוא השירותים העסקיים הסתכם ב-11.2 מיליארד דולר והיווה 47% מסך יבוא השירותים של המשק. יצוא השירותים העסקיים לחברות קשורות היווה 46% מסך יצוא השירותים העסקיים/

פרטים נוספים

יצוא הסחורות, כולל יצוא היהלומים הסתכם בכ-14.5 מיליארד דולר – עלייה של 1.6% בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד.

פרטים נוספים

בשלושת החודשים הראשונים של השנה צמח ייצוא הסחורות לחו"ל מ-6.5% והסתכם ב- 12.6 מיליארד דולר. הייצוא החקלאי ירד ב-9%, ההיי-טק חזר ללכיוון החיובי.

פרטים נוספים

ביקור נשיאותי ראשון באדיס אבבה. ריבלין אמר עם נחיתתו: "נרגש להיות הראשון בתפקיד שמבקר כאן". בהמשך ייפגש עם נציגי הממתינים לעלות לישראל מקרב בני הפלשמורה.

פרטים נוספים

מניתוח שנערך ביחידה הכלכלית במכון היצוא ובמשרד הכלכלה, עולה כי התנופה ביצוא הישראלי ממשיכה גם בשנת 2018, עם עלייה של כ-6% ביצוא ברבעון הראשון של השנה. "הממשלה שמה לעצמה ליעד לחצות את רף ה-120 מיליארד דולר ייצוא לשנת 2020".

פרטים נוספים

היקף היצוא, ללא יהלומים, עמד על 12.6 מיליארד דולר ● היצוא החלקאי ירד ב-9% ברבעון הראשון של השנה.

פרטים נוספים

משלחת ישראלית של יצרני מוצרי טיפוח, קוסמטיקה וקוסמטיקה רפואית יצאה להיפגש עם מאות חברות מטייוואן ולהכיר טוב יותר את השוק הקמעונאי והצרכים של הקונה במדינה האסיאתית. "הפוטנציאל העסקי גדול ואנחנו יוצרים הזדמנויות לחברות הישראליות", אומרים במכון היצוא.

פרטים נוספים

בשבוע שעבר אירח מכון היצוא הישראלי משלחת של 12 Masters of Wine (MW) מרחבי העולם. התואר Master of Wine איננו עניין של מה בכך. בעולם כולו רק כ 370 אנשי ונשות יין המחזיקים בתואר הזה, אשר נחשב לגבוה ביותר בתחום היין העולמי והוא ניתן לאחר שנות לימוד מפרכות ועמידה במבחנים תאורטיים ומעשיים.

פרטים נוספים

משלחת של 12 מומחי יין ומובילי דעה בינלאומיים הגיעו בשבוע שעבר לישראל לסיור יקבים שארגן מכון היצוא, במטרה להכיר ולהתרשם מתעשיית היין המקומי. זאת לאחר שבשנה החולפת גדל היקף יצוא היין בכ-12%. "מספיק שיגידו שהם טעמו יינות מעניינים, טובים ואיכותיים - וזה יקפיץ אותנו קדימה".

פרטים נוספים

16 חברות ישראליות פתחו אמש את הביתן הישראלי בתערוכת Exponim2018 - תערוכה לתעשיית המכרות המתקיימת בצ'ילה הרחוקה. מה יש לישראל להציע בתחום הכריה? מסתבר שלא מעט.

פרטים נוספים

יותר מאיטליה ומצרפת: ספרד שומרת על מקומה בראש הפירמידה כייצואנית היין הגדולה בעולם; במהלך 2017 ייצאה ספרד כ-2.28 מיליארד ליטר יין.

פרטים נוספים

כבר לא מדע בדיוני: חברת Camero הישראלית פיתחה מערכת קטנה שבאמצעות גלי רדיו שנשלחים וחוזרים, היא בונה תמונה תלת מימדית מדויקת, ומאפשרת לראות על המסך מה קורה בצד השני של הקיר. "קאמרו מובילה עולמית בתחומה עם פתרונות שאין להם שני בעולם". סיפור הצלחה ישראלי.

פרטים נוספים

ההשקעה הסינית בתחום הרפואה תגיע בשנים הקרובות למיליארדי דולרים. תערוכת CMEF הנחשבת ליריד הציוד הרפואי הגדול ביותר באסיה עם כ-120,000 מבקרים נפתחה הבוקר בשנגחאי, ועשרות חברות ישראליות יציגו לסינים מהביתן הלאומי פתרונות וטכנולוגיות בעולם הרפואה - תוצרת כחול-לבן. הכירו כמה מהן.

פרטים נוספים

בתערוכת דגל בענף הטלוויזיה העולמי שנפתחה היום (ב') בקאן - תערוכת MIP 2018, מציגה ישראל ביתן של חברות ישראליות שמייצאות פורמטים, תכניות וטכנולוגיות לעולם הטלוויזיה והשידורים החיים. "יצוא הפורמטים זינק בשנים האחרונות למאות מיליוני דולרים בשנה"

פרטים נוספים

עליה של כ-50% ביצוא מצות לקראת פסח תשע"ח - יתד נאמן, 21.3.18

פרטים נוספים

מכון היצוא: עלייה של כ-50% ביצוא המצות לקראת פסח תשע"ח • בשנת 2017 הסתכם יצוא המצות בכ-14 מיליון דולר, עלייה של כ49% בהשוואה ל-2016 • עיקר הגידול בזכות היצוא לארה"ב שעלה בשיעור חד של כ- 105%.

פרטים נוספים

בין הזמנת החופשה ליציאה אליה מחיר החדר במלון עלול לרדת בעשרות אחוזים בלי ששמתם לב. איך תדעו אם הזמנתם חדר - וגם שילמתם עליו את המחיר המשתלם ביותר? חברה ישראלית מציעה לעקוב עבורכם וכשהמחיר יורד היא תמליץ לכם לעשות הזמנה מחדש. בעולם כבר אוהבים את השיטה

פרטים נוספים

מצלמות רכב ומצלמות אבטחה שמחוברות לרשת ואפילו מצלמות הסלולר של כל אחד מאיתנו, יכולות להפוך את המידע שזורם בזמן אמת לקריטי. חברת Surf Solutions הישראלית מציעה אפשרות לרישות המרחב הציבורי וכלי רכב במצלמות, בטכנולוגיה ייחודית וזולה. סיפור הצלחה ישראלי.

פרטים נוספים

בסוף חודש אפריל יארח מכון היצוא בישראל 12 אורחים – Masters of Wine מרחבי העולם, במסגרת שיתוף פעולה ראשון עם הארגון היוקרתי Masters of Wine. במסגרת הביקור, יסיירו האורחים באזורי היין השונים של ישראל, יעברו הדרכות וסמינרים ויטעמו מגוון של יינות ישראליים.

פרטים נוספים

אצות מייצרות את כמעט כל רכיבי התזונה הנדרשים לקיום האדם, אך למרות הפוטנציאל האדיר לא הושקע בזה די בשל מגבלות טכנולוגיות וכלכליות. אלגטק - חברה ישראלית הצליחה להתגבר על הקשיים והקימה מפעל לייצור אצות מיקרוסקופיות בלב הערבה הנחשבת כיום לאחת מהחברות המתקדמות והחדשניות בעולם. סיפור הצלחה ישראלי.

פרטים נוספים

65 חברות ישראליות יציגו ב- MCW, תערוכת המובייל הגדולה בעולם, שתפתח מחר בברצלונה. קראל אמיתי, מנהל ענף מובייל במכון הייצוא, על הטכנולוגיות של המחר.

פרטים נוספים

רשתות בינלאומיות מחפשות חדשנות בתעשיית הפודטק הישראלית. בכנס שיקיים מכון היצוא בקרוב יוצגו גישות ותעשיות חדשניות בתחום המזון, שיכולות לחולל מהפכה. "אנחנו מחפשים שת"פים ישראליים. ללקוחות יש רעב לצרכנות מזון בהיבט התרבותי", אומר נציג רשת המרכולים EDEKA בגרמניה.

פרטים נוספים

התעניינות שיא בנציגות ההייטק הישראלי: "למעלה מ-3,000 פגישות נערכו במהלך פעילות הביתן הישראלי בתערוכת המובייל בברצלונה שהסתיימה בשבוע שעבר".

פרטים נוספים

שמשת המכונית תציג מידע על עצמים בצד הדרך, רופאים יוכלו לטפל בחולים בעולם השלישי בלי לעזוב את ביתם והספה בסלון תהפוך למושב הכי טוב באיצטדיון; הכירו את הסטארט-אפים מישראל שכיכבו בתערוכת המובייל העולמית.

פרטים נוספים

MWC 2018 - הרכב הופך למסך סלולר והרחוב הופך לקטלוג - כלכליסט, 6.3.18

פרטים נוספים

כנס המובייל השנתי בברצלונה הסתיים לפני מספר ימים ואולם מספר חמש נצבע בצבעים בוהקים של כחול ולבן. עשינו סיבוב גאה בביתן הישראלי שמוקם על ידי מכון היצוא וחזרנו עם חזה נפוח.

פרטים נוספים

שיחון אלקטרוני שיתרגם אתכם ל-80 שפות, רובוט אישי שעוקב אחריכם לכל מקום בבית, אופניים שיטעינו את הסמארטפון וסורק תלת מימד לכל סמארטפון - בדקנו את כל הגאדג'טים האלה/

פרטים נוספים

MWC 2018 - ​סמארטפון כפול ורובוט שידווח מהבית: הקרב על הדור החמישי בסלולר מתחמם - דה מרקר אונליין, 4.3.18

פרטים נוספים

MWC 2018 - המהדורה הצעירה, חדשות 2 - ה-3.3.18

פרטים נוספים

תערוכת הענק 2018 MWC, שננעלה ביום ה', מסמנת שינוי במיקוד של תעשיית המובייל: עם כל הכבוד לגלקסי S9, לשאר הסמארטפונים החדשים ואפילו למשקפי ה-VR, פתאום העברת מידע מהירה היא הדבר האמיתי

פרטים נוספים

הטכנולוגיה של eyeSight הישראלית בודקת בזמן אמת מתי הנהג עייף, או גרוע מכך - מוריד את העיניים מהכביש. חיישנים ברכב בודקים טמפרטורה ותנועה, וזה ממש לא הכול

פרטים נוספים

MWC 2018 - מציאות מדומה? שגרתי - גלובס, 2.3.18

פרטים נוספים

חברות ציוד רפואי ישראליות המתאימות לפעילות בברזיל, מוזמנות להשתתף בפרויקט TechEmerge ברזיל, בתמיכת הבנק העולמי

פרטים נוספים

מעל 25 שנות ניסיון בהטמעת טכנולוגיות IT רפואיות בבתי החולים וניהול רשומות רפואיות באופן אלקטרוני הביאו את ישראל לאחת מהמתקדמות בעולם בתעשיית הרפואה הדיגיטלית. בשבוע הבא יוקם לראשונה ביתן ישראלי בתערוכת HIMSS בלאס וגאס עם 20 חברות ישראליות. הנה הטכנולוגיות שיוצגו.

פרטים נוספים

MWC 2018 - פסק זמן - ידיעות אחרונות, 1.3.18

פרטים נוספים

יותר מ־100,000 מבקרים משתתפים בתערוכת המובייל העולמית בברצלונה, או באופן מילולי יותר, קונגרס המובייל העולמי (MWC). מדובר בחברה המארגנת את כל תערוכות המובייל הגדולות בעולם - גם בשנחאי ובארה"ב.

פרטים נוספים

MWC 2018 - ערוץ 13 רשת - תכנית הבוקר 28.2.18

פרטים נוספים

החברה המספקת שירותי הגנת סייבר לבתים חכמים, זכתה בפרס הראשון בקטגוריית Best Connected Consumer Device בכנס המובייל שנערך בברצלונה. מנכ"ל החברה: אנחנו שמחים ונרגשים.

פרטים נוספים

כבר יותר משלושים שנה שתערוכת המובייל הגדולה בעולם מתקיימת בברצלונה, ומדי שנה אנחנו רואים איך הטכנולוגיה הישראלית, והישראלים, מצליחים להצית את הדמיון.

פרטים נוספים

איך תדעו מה קורה בטלפון של הילדים שלכם ואיך תוכלו להיות מעורבים ולמנוע פגיעות אפשריות? Keeper

פרטים נוספים

MWC 20 18 - רדיו כאן ב'- השעה הבינלאומית | אזכור הביתן, 27.2.18

פרטים נוספים

MWC 2018 - גל"צ - התכנית הכלכלית | ריאיון עם אדיב ברוך - 27.2.18

פרטים נוספים

MWC 2018 - ערוץ 2, המהדורה המרכזית, 27.2.18

פרטים נוספים

MWC 2018 - ערוץ 1 - המהדורה המרכזית, 27.2.18

פרטים נוספים

היצוא הישראלי של טכנולוגיות לתחום המובייל עולה בהתמדה מדי שנה - המודיע, 27.2.18

פרטים נוספים

MWC 2018 - רדיו כאן ב'- צבע הכסף | ריאיון עם מיקי אדמון, ה-27.2.18

פרטים נוספים

MWC 2018 - גלקסי תשיעי דור חמישי תערוכה אחת - גלובס, 25.2.18

פרטים נוספים

MWC 2018 - מה ישתנה עם המעבר לרשת סלולר דור 5 - דה מרקר, 25.2.18

פרטים נוספים

MWC 2018 - המשלחת הישראלית - טכנולוגיית דור 5 ופתרונות אבטחה - דה מרקר, 25.2.18

פרטים נוספים

בתערוכת הסלולר 2018 MWC שתפתח מחר בברצלונה יציגו 65 סטארטאפים וחברות טכנולוגיה ישראליות בביתן ישראל.

פרטים נוספים

MWC 2018 - פטנט ישראלי: מכשיר שמזהה ומשחזר ריחות - ערוץ 12- קשת | תכנית הבוקר- דרור גלוברמן, 25.2.18

פרטים נוספים

עשרות חברות טכנולוגיה ישראליות יקיימו פגישות עם נציגים מגוגל, סקייפ, נטפליקס ועוד.

פרטים נוספים

במכון היצוא, שמאגד את החברות הישראליות בתערוכת המובייל והסלולר, אומרים כי במהלך האירוע יתקיימו בביתן הישראלי יותר מ-3,000 פגישות עסקיות עם נציגים של חברות מהעולם.

פרטים נוספים

MWC 2018 - שישים וחמש חברות ישראליות יציגו יציגו בתערוכת המובביל בברצלונה - יתד נאמן, 22.2.18

פרטים נוספים

חברת סולידרן מפתחת פתרונות מחשוב זעיר, חסכוני וחכם לחברות הגדולות בעולם - תוצרת כחול לבן.

פרטים נוספים

חברת Paliani פיתחה טכנולוגיה שמאפשרת לשלב קול או סרטון ווידיאו של אדם חשוב או קרוב בתכשיט.

פרטים נוספים

איך מקבלים החלטות בעולם עסקי תחרותי ומרובה שחקנים? מכון היצוא וחברת BeST בנו סימולציה להתמודדות עם קבלת החלטות וכלים להתמודדות בעולם העסקי הגלובלי.

פרטים נוספים

ענף המכשור הרפואי הישראלי מוצא בברזיל שוק מתפתח עם פוטנציאל עצום.

פרטים נוספים

כמו כן, תקיים החברה הפולנית, בארגון הנספחות המסחרית של משרד הכלכלה והתעשייה בפולין ומכון היצוא, פגישות עם מעל 10 חברות סייבר ישראליות ועם מטה הסייבר הלאומי

פרטים נוספים

תעשיית הסייבר הישראלית לא מפסיקה לייצר חברות שנחשבות לפורצות דרך ברחבי העולם.

פרטים נוספים

לימוד שפה מרחוק, מתמטיקה באמצעות אפליקציה ואפילו קופים שמלמדים דרך משחק מחשב את יסודות התכנות.

פרטים נוספים

בתערוכה הגדולה Automotive World, שמתקיימת בימים אלה ביפן, מציגות 11 חברות ישראליות מגוון טכנולוגיות, שיעשו את הרכב הבא שלנו חכם ומשוכלל יותר.

פרטים נוספים

ההיי טק הישראלי נהיה כבר חלק בלתי נפרד מתערוכת CES הענקית בלאס וגאס. צפו בפרק מיוחד של "חברים לצלחת" מהתערוכה הבינלאומית.

פרטים נוספים

ענף תחליפי העצם הולך וצובר תאוצה בעולם. חברת CoreBone הישראלית שמוצריה מיוצרים באופן מבוקר מאלמוגים נחשבת בין המובילות בעולם עם תחליפי העצם.

פרטים נוספים

רונהי אריאלי מעיזה ומפתחת ייצוא של יין ישראלי משובח למזרח אסיה. לפני כשבוע הוציאה מכולת יין שלמה ליפן, ועם שותפיה הסינים היא מתקשרת ברשתות החברתיות.

פרטים נוספים
טעינה

מידע וסקירות

היקף הסחר של ישראל וגואטמלה , הסתכם בשנת 2017 בהיקף כולל של כ- 32 מיליון דולר - ירידה של כ-2% ביחס לשנת 2016, אז הסתכם הסחר בכ-33 מיליון דולר.

פרטים נוספים

היקף הסחר של ישראל וטיוואן, הסתכם בשנת 2017 בכ- 1.56 מיליארד דולר, עלייה של כ-7% ביחס לשנת 2016, אז הסתכם הסחר בכ-1.46 מיליארד דולר.

פרטים נוספים

היקף הסחר של ישראל וקרואטיה, הסתכם בשנת 2017 בכ-57 מיליון דולר – ללא שינוי משמעותי בהשוואה להיקפו בשנת 2016. הסחר הכולל הושפע בשנה זו מירידה בהיקף היצוא לקרואטיה, כאשר מנגד נרשם גידול בהיקפי היבוא.

פרטים נוספים
טעינה
טעינה