מכון היצוא

מכשור ומחשוב רפואי

שוק המכשור הרפואי העולמי מגלגל מאות מיליארדי דולרים מדי שנה, והוא אחד השווקים הדינמיים והצומחים ביותר בשנים האחרונות, בהתאם, היצוא בענף מדעי החיים נמצא בעלייה מתמדת, ממנה נהנות חברות מכשור רפואי ישראליות – הידועות בעולם במוצרים החדשניים והאיכותיים שלהן. לישראל יתרון גדול בתחום, כאחת המדינות הראשונות שאימצו את המחשוב הרפואי, וצברו בו ניסיון נרחב.

כאשר המהפכה הדיגיטלית כובשת גם את עולם הבריאות, בשלל אמצעים טכנולוגיים מתקדמים, אפליקציות ותוכנות שונות, ישראל זכתה למעמד מוביל בתעשייה העולמית של הבריאות הדיגיטלית. הטכנולוגיה המתקדמת שפותחה בישראל מאפשרת שירותים כגון התייעצות רפואית באמצעות הסמארטפון והמחשב, הנגשת מידע רפואי לציבור, ביצוע מחקרים וקידום מניעה ואבחון מוקדם של מחלות.

כ-1,200 חברות הפועלות בתעשיית מדעי החיים בישראל, בתחומי המכשור הרפואי, הביו-פארמה, המחשוב הרפואי והשירותים, מספקות מענה טכנולוגי לאתגרי מערכות הבריאות העולמיות ומובילות את עולם הרפואה במעבר מטופלים מבתי חולים לטיפול ורפואה קהילתית וביתית, אבחון מוקדם ורפואה מונעת, יישום מערכות מחשוב לטיפול במחלות כרוניות ולמתן שירותי בריאות באזורים מרוחקים.

ענף מדעי החיים במכון היצוא פועל להרחבת סיפור ההצלחה הישראלי בתחום, באמצעות שיתוף פעולה עם ארגונים מקבילים ברחבי העולם ויצירת הזדמנויות עסקיות חדשות.

דרכי הפעולה העיקריות
ענף המכשור והמחשוב הרפואי במכון היצוא מעודד את התעשייה הישראלית בשלל דרכים, הן באמצעות סיוע בהכנת תוכנית עסקית, הן בעידוד מחקר ופיתוח בחממות שונות, והן בשיתופי פעולה עם גורמי מקצוע מחוץ לישראל ואיתור הזדמנויות עסקיות מבטיחות, הקמת ביתנים לאומיים בתערוכות מובילות, הוצאת ואירוח משלחות מקצועיות וארגון כנסים וימי טכנולוגיה ישראלית אצל מוסדות מובילים בתחום ברחבי העולם.


למצגת המלאה
 

אנשי קשר

אנג'לה רבינוביץ'

מנהלת מחלקת מדעי החיים

תומר אפשטיין

מנהל ענף מכשור ומחשוב רפואי

עידן שירדינג

מתאם רגולציה ותכנית הבריאות

מנדו אלפסה

מתאם בתחום הבריאות הדיגיטלית במחלקת מדעי החיים

לוח אירועים

רשימה
לוח שנה
Magnifier
רשימה
לוח שנה
טעינה

חיפוש אירוע

14-16

מאי
2019
לתאריכים המלאים
14
מאי
יום ג'

תערוכת CMEF 2019

סוג אירוע

תערוכה

מיקום

שנחאי, סין

לעלויות ופרטים נוספים, אנא צרו קשר

לבקשת מידע נוסף

28-30

מאי
2019
לתאריכים המלאים
28
מאי
יום ג'

תערוכת Africa Health 2019

מכון היצוא מזמין אותך להציג בביתן הלאומי בתערוכת Africa Health 2019, התערוכה המובילה באפריקה בתחום הציוד הרפואי

סוג אירוע

תערוכה

מיקום

יוהנסבורג, דרום אפריקה

לעלויות ופרטים נוספים, אנא צרו קשר

לבקשת מידע נוסף

מאמרים וחדשות

חיפוש מאמרים

סנן מאמרים לפי

סמינר ענף הדנטל למובילי התעשיה בהודו דנטל 20.1.19

מנכ"לים ומנהלי חברות הודיות מתחום הדנטל באו לסמינר ומפגשי B2B בתחומם

קרא עוד

מכון היצוא הגיע לחממה הטכנולוגית SouthUp בניר-עם 29.11.18

ביום חמישי האחרון, 29.11, מכון היצוא הגיע לחממה הטכנולוגית SouthUp בניר-עם ופגש את הנפשות הפועלות והיוצרות במתחם.

קרא עוד

18.11.18 Medica & Comapmed

סיכמנו אתמול את היום הראשון בתערוכת Medica & Comapmed. פעילות העוגן של כל תעשיית המדיקל בגזרה הבינלאומית. בביתן הלאומי מציגות 67 חברות (מספר שיא!) ויתקיימו 442 פגישות, גם בזה עוברים את הרף משנים קודמות .

קרא עוד

מכון היצוא גאה להציג: הביתן הישראלי בתערוכת מדיקה נפתח היום!

תערוכת מדיקה הינה התערוכה המקצועית והמובילה בעולם בתחום הציוד הרפואי.

קרא עוד

הראש הישראלי מוכר פתרונות רפואה לעולם - YNET, 12.11.18

תערוכת הציוד והמחשוב הרפואי הגדולה בעולם MEDICA נפתחה הבוקר (ב') בדיסלדורף שבגרמניה ומספר שיא של חברות ישראליות צפויות להשתתף בה תחת הביתן הלאומי בהובלת מכון היצוא ומנהל סחר חוץ במשרד הכלכלה.

קרא עוד

השוק הרפואי הישראלי עם הפנים לברזיל - YNET, ה-6.2.18

עם פוטנציאל של 210 מיליון תושבים, מערכת בריאות ציבורית מתקדמת ושוק כלכלי מתאושש, ענף המכשור הרפואי הישראלי מוצא בברזיל שוק מתפתח עם פוטנציאל עצום. "הכובע של מדינת ישראל נותן הרבה כוח".

קרא עוד

משלחת בריאות דיגיטלית מגרמניה 3.7.18

היום התארחו במכון היצוא משלחת של בכירים גרמנים מתחום הבריאות הדיגיטלית. האורחים באו מקרב חברות ביטוח, רשתות בתי חולים פרטיות ויועצים לתעשיה. הם קיימו פגישות אישיות עם נציגי 13 חברות ישראליות.

קרא עוד

הייטק ישראלי בשירות הרפואה הבינלאומית - YNET, ה-9.11.17

החשיבה היצירתית הישראלית מגיעה לתערוכת הציוד והמחשוב הרפואי הגדולה בעולם - מדיקה - שתיפתח בשבוע הבא. בתערוכה יקים מכון היצוא, בשיתוף מנהל סחר חוץ של משרד הכלכלה, את הביתן ישראלי הגדול עד היום, עם 65 חברות מכל ענפי התחום.

קרא עוד
טעינה

אירוע השבוע