מכון היצוא

וייטנאם

למדדים ומידע כלכלי על וייטנאם לחצו כאן

מידע וסקירות

כלכלת וייטנאם מציגה בשנים האחרונות שיעורי צמיחה מרשימים ועל פי התחזיות בשנים הקרובות תמשך הצמיחה המהירה ווייטנאם תהווה הכלכלה ה-20 בעולם עד לשנת 2050.

פרטים נוספים

כלכלת וייטנאם צפויה לצמוח בקצב מרשים של כ 6.4% בשנים 2016-2019 ומתחילה להיפתח לכלכלה העולמית. מכלכלה קומוניסטית סגורה, וייטנאם מתחילה לקדם רפורמות כלכליות ומבניות ומשתפת פעולה עם כוחות כלכליים אזוריים כחברה פעילה ב-ASEAN. מצגת זו נותנת מידע רב ומקיף לגבי הכלכלה העולמית כיום והכוחות הפעילים בה, ובפרט על כלכלת וייטנאם – ההזדמנויות והאתגרים בפעילות במדינה באופן כללי וגם ברמה ענפית.

פרטים נוספים

היקף הסחר של ישראל וויטנאם, ללא הסחר ביהלומים, הסתכם בשנת 2016 בכ- 1.6 מיליארד דולר, ירידה של כ-25% ביחס לתקופה המקבילה אשתקד, אז הסתכם הסחר בכ-2.2 מיליארד דולר. הירידה בהיקפי הסחר נבעה מירידה ביצוא אשר הושפע מהותית מיצוא הרכיבים האלקטרונים. לעומת זאת, יבוא הסחורות רשם עליה.

פרטים נוספים

מצגת מטעם היחידה הכלכלית במכון היצוא אודות וייאטנם - סיכונים והזדמנויות.

פרטים נוספים

המצגת סוקרת את התפתחותה הכלכלית של וייטנאם במדדים מקרו כלכליים מגוונים ובפרט יחסי הסחר שלה עם העולם ומול ישראל, כמו גם מיקומה של וייטנאם בהשוואה בינ"ל במדדים שונים והשוואתה מול סין.

פרטים נוספים

הרפובליקה הסוציאליסטית של וייטנאם, היא מדינה בדרום-מזרח אסיה המשתרעת על שטח של כ- 331 אלף קמ"ר (65 בעולם) ונחשבת כאחת המדינות המאוכלסות ביותר בעולם, עם אוכלוסייה המונה כ- 90 מיליון נפש (14 בעולם).

פרטים נוספים
טעינה
טעינה