מכון היצוא

"תעודת הוקרה" מיוחדת הוענקה ל- 10 אנשי עסקים ואנשי ציבור מובילים מהמגזר העסקי בישראל 7.9.18

"תעודת הוקרה" מיוחדת הוענקה ל- 10 אנשי עסקים ואנשי  ציבור מובילים מהמגזר העסקי בישראל

בין זוכי הפרס- תעשיינים, מלונאים, אנשי אופנה ובכירי האקדמיה:  מיכאל שטראוס, עמי פדרמן, גבי ואתי רוטר, פרופ' דוד ליבאי ועוד

על רקע חגיגות שנות ה- 70 למדינת ישראל, 10 אנשי עסקים, מדע וציבור מובילים נבחרו לקבל "תעודת הוקרה" מיוחדת לשנת 2018, מטעם ארגון "המגזר העסקי בישראל" בראשות היו"ר שרגא ברוש.

זוכי "תעודת ההוקרה" על פי סדר הא"ב: יוסף אלקובי, פרופ' דוד ליבאי, מיכאל שטראוס, רעיה שטראוס בן דרור, מיכאל פדרמן, עמי פדרמן, אברהם קוזניצקי, אתי רוטר,  גבי רוטר, פרופ' עודד שוסיוב. 

הזוכים קיבלו הערב (ב') את תעודת ההוקרה בטקס חגיגי שנערך בבנייני האומה בירושלים, במעמד שר הכלכלה והתעשייה, ח"כ אלי כהן ויו"ר המגזר העסקי, שרגא ברוש. הזוכים נבחרו בעקבות הישגיהם יוצאי הדופן והצטיינותם, לצד תרומתם רבת השנים לכלכלה, לחברה ולמדע בישראל.

שר הכלכלה והתעשייה, אלי כהן: "פיתוח המגזר העסקי הישראלי, הוצב כיעד לאומי כבר עם קום המדינה. מאז, עברנו כברת דרך, לא פשוטה, שהביאה ליצירת תעשייה מגוונת, ייחודית, פורצת דרך ומובילה עולמית, ששמה יצא למרחוק. הצלחתה של התעשייה הישראלית הנה תולדה של התמודדות ייחודית עם אתגרים קשים והתמקדות מרכזית במשאב הייחודי – ההון האנושי. מנהיגי ומנהיגות המגזר העסקי, לקחו על עצמם את היוזמה והאחריות להוביל את התעשייה והכלכלה הישראלית להצלחה, ובדרכם בנו את הארץ, יצרו מקומות עבודה, הכשירו עובדים והחיו את הפריפריה. התעשייה הישראלית היא מיסודותיה של מדינת ישראל ומנהיגי המגזר העסקי – במסירותם, השקעתם ופועלם, מרכיבים יסודות אלו אשר הביאו לבניין הארץ, לביסוס התעשייה, התעסוקה והכלכלה, ששמם יצא למרחוק ולגאווה לאומית. על כך מגיעה להם תודה!".

 

טעינה