מכון היצוא

מידע ששווה זהב – מחקרים זמינים בתחום המים

מידע ששווה זהב – מחקרים זמינים בתחום המים

יש לנו מידע מעודכן, מעמיק ובעל ערך רב עבורכם. ענף המים בשיתוף עם יחידת המידע פועלים ללא הרף על מנת להשיג עבורכם, היצואנים, מחקרים עדכניים אודות תעשיית המים הבינלאומית, על מנת לצייד אתכם במיטב כלי הסיוע בבואכם לייצא לעולם הרחב.

אנרגיה ומשאבים

אנרגיה חלופית ומתחדשת הגדירה מחדש את שוק האנרגיה העולמי. אחריות סביבתית היא הכוח המניע המרכזי מאחורי השמירה ושיפור איכות הסביבה. דוחות מחקר BCC מספקים ניתוח מעמיק בשוק, תחזיות ומגמות של שווקי האנרגיה הנוכחיים והעתידיים. נפט, גז, וטכנולוגיות גרעיניות כולם מכוסים במחקר ברמות עולמיות ואזוריות. הדוח גם מתבונן על מנהלי שוק, פרופילים של שחקנים גדולים ובעלי עניין בשווקים, כמו גם ניתוח פטנטים נרחב כדי לקבוע את צורת העתיד של מגוון רחב של שווקי אנרגיה ומשאבים. בעוד מקורות אנרגיה חלופית ימשיכו לגדול בפופולריות ויעילות; אנרגית רוח ואנרגיה סולארית הן בין התעשיות הרבות המכוסות במחקר.

להמשך קריאה

 

איכות סביבה

המודעות הגוברת לאיכות הסביבה הובילה לטכנולוגיות רבות ותקנות חדשות המתמקדות בשמירה ושיפור בריאות הסביבה. דוחות מחקרBCC מספקים ניתוח בהווה ובעתיד של מגוון רחב של נושאים. מגמות שוק ותחזיות המבוססות על נתונים היסטוריים ומניעי שוק עיקריים הבוחנים התפתחויות מרכזיות בשוק וטכנולוגיות המקיפות אוויר, מים, טיפול בפסולת וחיסול סופי. פרופילי חברה של שחקנים מרכזיים בשוק ובעלי העניין הכלולים גם כן.

להמשך קריאה

 

ממברנה וטכנולוגית הפרדה

גורם מפתח בשמירה על איכות הסביבה, שוק הממברנה וההפרדה מכסה מגוון רחב של תעשיות. דוחות מחקר BCC מדגישים את ההשפעות על טיפול במים, מחזור, ביו פרמצבטיקה, תאי דלק, טיפול בפסולת ועיבוד מזון בין תחומים רבים אחרים. ניתוח שוק ממניעי שוק עיקריים יקבע את העתיד של שווקים אלה, דרך תחזיות ומגמות. שחקנים מרכזיים בשוק ובעלי העניין כלולים בפרופילי חברה וניתוח פטנטים. טכנולוגית ממברנה, ממברנת מכשירים רפואיים, סינון, ביוריאקטורים ממברנת הם חלק מהאזורים המכוסים בקנה מידה עולמי ואזורי.

להמשך קריאה

 

טעינה